Kdo je to ten Jakl?

http://www.ladislavjakl.cz/wp-content/uploads/2012/10/63-264x175.jpg


Poslední dobou čtu v novinách, že jakýsi pan Jakl nosí dámské přirození na tričku či natočil nějaký cool videoklip o Evropské unii. Možná je to vtipné, možná jde o jakési umění, které dělá například pan Černý. Ale bohužel, když jsem začal hledat mezi umělci, jméno Jakl nikde v žádné galerii nefigurovalo. Dobrá, malířství či sochařství nejsou jediné, kde by člověk mohl prorazit kontroverzním dílkem na první stránky novin, občas se mezi umělci najde například i nějaký spisovatel. Hledám i tam jméno Jakl, není. Ve filmovém a televizním průmyslu také ne. Najdu jen jakousi zmínku o pivní kapele, ale takových jsou u nás tisíce a obecně nikoho nevzrušují, tak to asi taky nebude ono. Jediné místo, kde by se "píča na triku" hodila na první stránku tiskovin, je svět bulvárových "celebrit". Tohle prostředí pečlivě zkoumat při hledání Jaklů nemá moc smysl, protože pokud novináři Blesků a Suprů nemají o čem psát, tak si opravdu na titulku vyberou libovolného kreténa, který se zrovna potřebuje zviditelnit.


Problém je jen v tom, že se toto jméno neustále uvádí v kontextu prezidentských voleb. Tam samozřejmě může startovat ledasjaký exot, ale ten by měl mít před tím, než o něm novináři začnou vypisovat cokoliv, skutečnou podporu. Tu má, potvrzenou na základě podpisových archů, vícero kandidátů. Bohužel, ať prohledávám denní tisk horem dolem, tak o nich a hlavně o jejich názorech nemůžu téměř nic najít. Možná jen něco o tom, kdo je nemá rád, či jakou vedou kampaň. Taky nenajdu nic o tom, co nosí na tričku nebo jestli ráno měli pevnou stolici. Jen v těch zprávách furt straší nějaký kosočtvercový Jakl.


P. S. Doslechl jsem se, že prý jde o jakéhosi úřednického parazita, co bere každý měsíc víc jak sto tisíc z našich daní. Stále však nechápu, proč je mu věnován takový mediální prostor…


Převzato z Modré Šance


Foto: zdroj

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments