Komunistům patří ohromný dík

Věřím, že jedině zásluhou komunistů není dnes předsedkyní vlády "knihovnice" Němcová, řízená skutečným premiérem a předsedou TOP 09 Kalouskem. To, co nedokáží politici, demonstranti, poslanci a mnoho dalších, dokáže pouze jeden statečný komunista.


Ani ne tak komunista, ale komunistka a ještě k tomu bývalá, protože dnes je hrdou členkou ODS. Ale začnu pěkně od začátku. Z tovární kantýny fabriky Chodos nečekaně Jana Nagyová postoupila do vyšších pater podnikové hierarchie. "Stala se významnou funkcionářkou KSČ a postoupila na lepší místo. Psal se rok 1985, když jsem dostal předvolání, abych se dostavil do zasedací místnosti naší fabriky. Bylo tam několik komunistických funkcionářů a spolu s paní Nagyovou se do mě pustili. Prý jsem před zaměstnanci urážel naše socialistické zřízení. Měl bych prý vědět, že já se svou minulostí si takové řeči nemohu dovolit. A když se to stane znovu, pošlou hlášení na Státní bezpečnost," tvrdí bývalý politický vězeň Ladislav Frank Nykl serveru Prvnízprávy.cz.


Jana Nagyová dokázala to, co se podaří málokomu na světě. Z kantýnské prodavačky a zanícené tvrdé komunistky se během let "metamorfózovala" na členku ODS a vedoucí provozního oddělení Hlavní kanceláře ODS a následně na vrchní ředitelku Sekce kabinetu předsedy vlády České republiky Petra Nečase s měsíčním příjmem ve stovkách tisících korun. O tom, jakou záhadnou cestou získala vysokoškolský diplom, by nám mohl vyprávět třeba právní expert ODS M. Benda.


Vypisovat všechny průšvihy minulé vlády by dalo na seriál delší, než je Dallas. Stačí se pouze podívat na bývalého prvního muže ODS pana "čistého" Nečase. Tak tady nám ODS a její věrní novináři předvedli, co to podle nich znamená morální čistota. Dnes už se (naštěstí) bývalý premiér, katolík a otec čtyř dětí zaplete se svou sekretářkou a dá jí prostor, aby de facto řídila celý stát a pravá strana poslanecké sněmovny tomu tleská a fanaticky vykřikuje: "Petře, my tě nevydáme!" Chudák tatíček Masaryk, ten se musí otáčet v hrobě jako ventilátor, když se dívá na ty farizejské obličeje Nečase, Kalouska, Bendy, Němcové, Vondry a dalších, co mu kladou věnce na hrob. Co by jim asi tak řekl, kdyby k nim mohl promluvit on…


Nemůžu si pomoci, když vidím tu "modrou dámu" Němcovou s tím fiží nebo šátkem na krku, tak si vždy vzpomenu na soudružku Kabrhelovou. Nechci být za závistivce, který závidí Janě Nagyové milionové roční příjmy, naopak! Na to, že řídila vojenskou rozvědku, premiéra Nečase, všechny ministry a k tomu měla na starosti celou ODS, tak si myslím, že měla plat tak akorát. Ale co pak dělal premiér Nečas?


Takže mi dovolte tomu děvčeti, která kdysi vařilo kafe někde na Sokolovsku, poděkovat. To, co v životě dokázala, opravdu nedokáže každý, ale hlavně patří dík soudruhům, kteří jí dali morální základy a obrovskou ctižádost. No řekněte sami, znáte nějakou jinou zemi na světě, kde se ze zanícené soudružky kantýnské stala "první dáma vlády" a dokázala tuto zemi zbavit podvodníků, vyžírků, odsouzených zlodějů a jiné havěti, která tloustla z našich daní? Za to patří komunistům a zejména Janě Nagyové srdečný dík!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments