Koncentrační tábory FEMA a příslušná nařízení vlády USA

Ve Spojených státech existuje celkem 800 vězeňských táborů, které jsou plně funkční a jsou připraveny k přijetí vězňů.  Jsou personálně vybaveny a obklopeny stálými strážemi. Zatím jsou však většinou prázdné. Tyto tábory by měly být využívány  FEMA (Federal Emergency Management Agency) při stanném právu, které již bylo zavedeno ve Spojených státech.  Jediné co chybí jeho faktickému uplatnění je prezidentský podpis a podpis generálního prokurátora. FEMA zahrnuje několik programů a podprogramů.

Program Rex 84 byl určen pro případ „masového exodu“ ilegálních vetřelců, překračujících hranici mezi Mexikem a USA. Ti by měli být rychle obklíčeni a uvězněni v detenčních centrech FEMA. Rex 84 dovoluje mnoha vojenským základnám jejich uzavření a přeměnu na vězení.


Operation Cable Splicer a Garden Plot jsou dva podprogramy, které budou uplatněny v momentě, kdy bude iniciován program Rex 84. Garden Plot je program kontroly obyvatelstva. Cable Splicer  je program pro řízené převzetí vlád jednotlivých států a místních vlád federální vládou. FEMA je výkonná ruka nastupujícího policejního státu a provede veškeré operace. Prezidentovo výkonné nařízení již uvedené ve Federální sbírce zákonů (Federal Register) je také částí legálního rámce pro tyto operace. Všechny tábory mají vlastní silnice (dovnitř i ven). Mnohé z nich mají i vlastní letiště. Většina táborů je schopna pojmout až 20 tisíc vězňů. V současnosti však již existuje největší z těchto táborů nedaleko města Fairbanks na Aljašce, může pojmout zhruba 2 miliony lidí. Toto aljašské zařízení je uváděno jako masivní psychiatrické zařízení.


Uvědomme si, že nejde o předmět konspiračních teorií, ale jde o hlavní zprávy a uveďme oficiální opodstatnění pro tyto akce…


Výkonná zařízení spojená s FEMA suspendují ústavu a zákon o občanských právech. Tato nařízení byla připravena už před třiceti lety a mohou být uvedena v život jediným podpisem prezidentova pera.  Vládní nařízení č. 10990 dovoluje vládě převzít veškeré způsoby dopravy a kontrolovat dálnice a přístavy. Vládní nařízení č. 10995 dovoluje vládě přerušit a řídit komunikační media. Vládní nařízení č. 10997 dovoluje vládě převzít veškerou elektrickou energii, plyn, ropu, paliva a minerály. Vládní nařízení č. 10998 dovoluje vládě přerušit veškerou dopravu, včetně dopravy osobními auty, nákladními auty všeho druhu a zcela kontrolovat všechny dálnice, přístavy a vodní cesty.


Další vládní nařízení dovolují vládě převzít veškeré zdroje potravin a farmy, mobilizovat obyvatelstvo do pracovních brigád pod vládním dohledem. Dále dovolují vládě převzít veškerý zdravotnický, vzdělávací a rekreační systém. Dovolují rovněž poštám provozovat národní registry všech osob. Umožňují vládě totální kontrolu osobního i nákladního leteckého spojení. Umožňují také přesun obyvatelstva, budování ubytovacích prostor, označení území k vyklizení a na druhé straně určení nového umístění obyvatelstva. Existuje mnoho dalších oprávnění vlády. Vláda může v podstatě zcela libovolně zasahovat do všech lidských práv, aniž by jí v tom cokoliv bránilo.


Existují i nařízení o ochraně vládních představitelů a dalších vybraných osob před zavražděním, o ochraně vojenských a civilních zařízení před sabotáží nebo útokem a o zabránění disidentským skupinám získat přístup k veřejnému mínění USA.


Pro případ zavedení stanného práva jsou připraveny i takové detaily jako obrovské množství rakví pro více osob. Uvádí se, že jen na území Georgie je připraveno 500 tisíc takových rakví (jedna zhruba pro malou rodinu). Uváděným oficiálním důvodem je propuknutí epidemie prasečí chřipky.


Zdroje:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=39324

http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/26/fema-coffin-patent-multi-functional-cremation-container-for-a-cadavar-fema-coffin-ownership-traced-back-to-cdc-and-who/


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments