Krátký systémový popis budoucích událostí

Soudě podle PR šumu na pozadí, má “evropská krize” za cíl tři věci:

 

1. Odvést a odvrátit pozornost od problémů dluhů a závazků “metropole” finančního systému – Británie a USA – na “periferii”.

 

2. “Kanibalizovat” kontinentální Evropu a podobnou “periferii” (například Rusko) tím, že z ní vysajeme kapitál do “metropole”.

 

3. Zlikvidovat “výhonky” německé finančně-ekonomické (a současně politické) suverenity – tím že ho zatáhneme do “společného hrnce” plného gigantických dluhů Jihoevropanů. A ve finále – do jednotného panevropského (a totalitního – jak jinak udržet v jednotném rámci 27 národů) státu. Něco jako: “jejich dluhy jsou i vaše dluhy”. Nejlegračnější na tom je, že východisko pro Němce neexistuje. Přesněji, existuje, ale to se jim bude líbit ještě méně. Přemýšlet bylo třeba dříve, když přijímali euro.

 

Německo je jediným reálně silným a proto potenciálně nezávislým státem Evropy (jako centrum síly a vlivu). Morálně vykastrovaným (komplex viny za Druhou světovou válku a za Holocaust, 700 tisícové gayparády v Berlíně), politicky pod pantoflem (stále se tam nacházejí kontingenty okupačních vojsk USA, Británie a Francie), finančně oloupeným (jeho zlaté rezervy jsou deponovány u států-okupantů, tuny anglosaského a jihoevropského derivátového hnoje spolykaného německými bankami) – nicméně z hlediska reálné ekonomiky stále ještě silným – a pro Anglosasy potenciálně nebezpečným, zvláště jestli dovolit jeho sblížení s na zdroje bohatým Ruskem. Co bude mít hodnotu po kolapsu virtuálních finančních trhů, když ne reálná ekonomika a zdroje?… Stejně jako “kolapsem” akciových trhů “lámali” na podzim 2008 americký kongres na program TARP (700 miliard) a další mimořádnou pomoc od FRS pro své banky a akcionáře, tak se nyní “evropským kolapsem” snaží Němce nalákat/”zlomit” na velké finanční “pouštění žilou”, o velikosti, zdá se, minimálně jednoho ročního německého HDP. Pro začátek.

 

Krize přece jen přichází k těm, kdo mají peníze/suroviny. Kdo je v současnosti má? Německo, Čína, Rusko a ostatní státy exportující suroviny. Dále někteří bohatí lidé. Část “střední třídy”. Ty budou vyvlastňovat/dojit/likvidovat. Systém v současnosti pracuje na zničení/expropriaci bohatství/zdrojů všech hráčů, kteří jsou nezávislí na Kormidelnících Systému. Potom, až se vypořádají s “cizími”, se rozhodující kartelové rodiny/uskupení pustí do kuchání jeden druhého, v boji za koncentraci kontroly a ovládání (zároveň degradujíce, tak říkajíc, objekt toho ovládání). A to – až do úplného úpadku a rozpadu světové ekonomiky. V každém případě, míří globální vektor/trend právě tímto směrem.

Úvod napsal a článek Michaila Chazina přeložil Hamilbar.

 

Převzato z Ostrova Janiky.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments