Městapo zakazuje s okamžitu platnosťu použivat mobily s foťakem

Říjen 11, 2012

iDNES


Jak by ten svět byl fajny, kdyby nebyly mobily, tablety a jutuby, řikaju se fčil mnozi přislušnici Městapa a PS MP v Praglu. Kdyby ty mobily byly byvaly nebyly, byla by byvala zprava o napadeni bezbrannych přislušniku vypadala asi takhle:


"Při likvidaci nebezpečneho indyvidua sem byl ja, mirumilovny přislušnik Městske Policije krasneho města Prahýý, matky měst, brutalně verbalně napadeny neznamym tlustym vandalem. Tento ozbrojeny vandal mě zakeřně slovně napadnul, a co huř, navic mi aji tykal. Ihned pote mě v nestřeženem okamžiku brutalně udeřil do zatylku tak, že sem spadnul do kolejišťa. Jen diky dobremu trenyngu jsem odtrčil přijiždějici tramvajku na vedlejši kolej a zabranil tak dalšimu neštěsti.


Chvilu sem se pokušal tlusteho vandala uklidnit slovně, ale bylo to marne, agresivně na mě zautočil kabelku v ruce nezname ženy.


Intenzita utoku byla tak razantni, až mi spadla žandarska čepica z hlavy. Teho sem se zleknul, bo by si kdosik mohl myslet, že už nejsem žandar, ale obyčejny blbec, bo bez čepice by mne nemusel tak snadno identyfykovat.


Naštěsti v poslednim okamžiku přiskočila kolegyňa a zpacifistykovala nepřičetneho tlusťocha vepřovym sprejem. Spravně vyhodnotila situačku, bo tento arogantni muž se pravě sundal bryle, vylupnul skličko, a chystal se mi přeřezat tepnu.


Nasledně bylo nutne odvest vandala na služebnu Městapa, bo v okoli se začal srocovat nenavistny agresivni dav, později na kamerovem systemu identyfykovany jako občane města Prahy."Taka krasna zprava to byla. A tak zme se s kolegama fajně dohodli na pruběhu cele akce. A pak zme zjistili, že jakesik hovado natočilo mě, aji Libu jak mu střika ten vepřak do gzychtu, aji Jarka jak fajně přišlapnul teho smradlaveho bezďaka.


Kura, byt po mojem, tak bych ty mobily zakazal…


Video tady.


Ladislav Větvička, Ponocna straž Městske policije, Prajzka

 

Převzato z blogu autora na Aktuálně

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments