Mezinárodní den pirátů

Na stránkách Outsidermedia vyšel bez většího zájmu volební program Českých pirátů. Není vůči svému vzoru ve Švédsku nijak originální, obsahuje však řadu tabuizovaných témat v politice českých dominantních stran. Z programu je cítit, že jej tvořili mladí lidé, nespokojení s dosud vládnoucím rituálním oblbováním voličů pravolevým televizním diškursem“,v němž absolutně platí Havlíčkovo:Blázni byli, kordy měli, hadrama se fechtovali.“

 

Zítra, 19. srpna, mají piráti svátek. Mají svůj mezinárodní den. Chápejme ho jako výraz vzdoru vůči zavedenému chamtivému establišmentu,chuti podílet se na zákonném zavádění  potřebných změn v legislativách evropských států tak, že dosáhnou do parlamentních „kuchyní“, jak se to bezprecedentně podařilo švédským pirátům ve volbách do Evropského parlamentu.

 

Řeknete: Ale svůj volební lístek,který těm českým pirátům nehodím, stejně propadne půl napůl všem těm Topolánkům, Paroubkům, Schwarzenbergům, Kalouskům.“ Ano, pokud nebudeme aspoň my, kteří používáme internet denně, jednotní, pokud poraženecky sehneme hlavu a k volbám nepůjdeme (ústřední přání Topolánka,Langera,ale nepochybně i Filipa), naroste vliv těchto nepřijatelných lidí společně s naší neschopností si uvědomit, jak primitivně jsme manipulováni.

 

Na české politické scéně vrcholí proces započatý V. Klausem založením strany převlečených bývalých komunistů, veksláků, lidových milicionářů a státních policajtů, kteří po 20 letech vydali své „plody“. Synky těch jmenovaných. Neuvěřitelní lidé, jejich neuvěřitelná vláda, která šokovala první 4 měsíce nejen celou Evropu, tito lidé, kteří prokázali svou neschopnost ve chvílích, kdy měli být mluvčími celého EU, tito lidé ji vydávají dokonce za úspěch. Ano, pokud chtěli zviditelnit ČR jako pseudodemokratický útvar, vedený lidmi s úrovní bývalých komunistických Bilaků, Kapků, či Štěpánů, o Langrově předchůdci Šalgovičovi ani nemluvě, pak je nutno souhlasit s tvrzením, že se jim dokonale podařilo, abychom s nimi utrpěli úspěch.

 

Ta druhá polovička, která si se stejnou samozřejmostí dělá nárok na příští 4 roky vlády a obsazování koryt ve státních podnicích a institucích, se chová poněkud kultivovaněji a snaží se vzbuzovat dojem, že jsou proti té první menším zlem. Ovšem Urbanova přítomnost v Monte Argentario dokazuje jasně, že obě strany si přejí stejnou volební plichtu jako posledně a stejně volné ruce jejich šéfům při použití libovolných prostředků, nemajících s demokratickým výběrem nic společného. Budou nás přesvědčovat o nezbytnosti další oposmlouvy se všemi známými, ale možná i ještě neznámými důsledky.

 

Pak je tu ta podivně, narychlo vzniklá TOP 2009 s Kalouskem v taktickém pozadí a neschopným Schwarzenbergem v popředí. Kalouskův účet jeho letošního „rozpočtu“ přidá přes jmenování nejlepším ministrem financí v EU k dnešnímu bilionu dalších více než 200 mld. státního dluhu. Možná, že byl nejlepším z hlediska těch, kteří „dojí“ českého daňového poplatníka elegantním půjčováním virtuálních peněz ke krytí 20 let rostoucího schodku státního rozpočtu.

 

Zajímal se někdo z vás, jaká je obvyklá úroková míra, používaná ve prospěch držitelů státních pokladničních poukázek? Jde o dokonalé podnikání bez nejmenších rizik a starostí. To zkrátka „nemá chybu“! A Schwarzenberg? Kromě jeho návštěv na seancích Bilderbergu a „řešení“ izraelské genocidy v Gaze vyhlášeními dopředu, že co Izrael dělá,dobře dělá, se vyznamenal už jenom bezprecedentním výsměchem českému voliči objednávkou výroby pochybného alibi pro dalšího neuvěřitelného synka Čunka. Kde bere údajný knížepán ty neskutečné peníze na to, aby mohl na každém rohu kdekoliv v republice demokraticky koukat do prázdna svých billboardů?

 

V této situaci budu volit Českou Stranu Pirátů a já prosím všechny lidi na netu, aby se vrátili k jejich volebnímu programunení dlouhý, má 4 body a je výstižnýa prostudovali ho s vírou, že dokud se všichni nebudeme chovat jako tupé stádo, je pořád šance vyhnat od koryt šíbry, kterým jsme v soukromí vil a jacht k smíchu. Oni si jsou jisti, že jsou tak dobří, že námi pohrdají právem.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments