Miliontý návštěvník OM je z Hradce Králové

Dnes v noci v 3:32:05 navštívil naše stránky miliontý návštěvník. Podle IP adresy, která začíná číslem 93, se jedná o spolumajitele obchodní firmy z Hradce Králové. Pokud se dotyčný ze stručného popisu poznal, žádám ho, aby v diskusi potvrdil svoji totožnost tím, že uvede své iniciály, předám mu osobně láhev kvalitního vína.


Při této příležitosti také z celého srdce děkuji všem, kteří se za ty 3 roky a necelé 3 měsíce nezištně podíleli na fungování této "chatrče na Broadwayi", která již "vyprodukovala" více než pět tisíc článků. Děkuji všem autorům, sponzorům, poctivým diskutérům. A zvláštní poděkování samozřejmě patří také všem, kteří překládají články ze zahraničního tisku.


Outsider Media je projekt, kterému jsem v posledních třech letech věnoval téměř veškerý svůj volný čas. Nelituji toho, potkal jsem nové zajímavé lidi, navázal nová přátelství a dozvěděl se spoustu zajímavých věcí o světě kolem nás i sám o sobě. Teď však začínám cítit, že mi vše začíná tak trochu přerůstat přes hlavu. A proto vyzývám všechny, kteří by mi mohli pomoci jako editoři, překladatelé a korektoři, aby se mi ozvali. Pracuje se totiž na redesignu stránek, a v okamžiku, kdy bude hotový, rád bych nová OM zahájil s týmem lidí, tedy něčím, co už bude alespoň vzdáleně připomínat regulerní redakci.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments