Military monitor 37/2011

Armáda cvičí ve Štěpánově potlačení demonstrace. Všimněte si, jaké mají ti figuranti hrající ztroskotance a zaprodance transparenty. Ale to pořád není nejzajímavější, tím nejpozoruhodnějším je účel cvičení: „Tématem je procvičení přijetí aliančních jednotek na území České republiky a jejich podpora hostitelským státem.“ S bratrskou vojenskou pomocí se zřejmě stále počítá a její přijetí v kombinaci s  demonstracemi ledacos naznačuje.


Polský ministr varuje: Krize eurozóny povede k válce: „Polský ministr financí Jacek Rostowski v Evropském parlamentu varoval, že pokud se v důsledku dluhové krize zhroutí eurozóna, bude v Evropě za deset let válka.“ U Poláků bohužel není nikdy jisté, jestli před válkou varují, nebo k ní vyzývají.


V Libyi válčili i Evropané. Rebelové některé popravili. Páni žoldáci měli velké štěstí, že padli do rukou rebelům, protože kdyby padli do rukou Kadáffímu, tak ten by je nechal dozajista zavraždit.


NATO humanitárně vybombardovalo Libyi, kam až to šlo, Kaddáfí utekl, rebelové dávno zvítězili … ale v Sirtě se stále bojuje (Libya conflict: NTC fighters meet Sirte resistance).


NATO vítá, že smlouva raketové obraně mezi USA a Polskem vstoupila v platnost (NATO welcomes U.S.-Polish start of missile defense agrément).


Smlouva o raketové obraně mezi USA a Rumunskem podepsána (US, Romania set to sign missile shield agrément).


Rasmussen lže, jen když se mu hýbou rty. Je to svým způsobem politik, tak co je na tom divného, že?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments