Návrh zákona na hubení mužů

V těchto dnech, kdy předpověď počasí může znít pouze tak, že počasí bude, jsem se setkal s návrhem zákona na hubení mužů. Zprvu jsem to považoval za nějakou hloupost, neboť se mne návrh tohoto zákona také osobně dotýká. Že ano, kdo by se nebál o svůj kejhák? Avšak posléze, když jsem se nad tím návrhem objektivně zamýšlel, dospěl jsem k názoru, že na něm jistě něco je.

 

Dějiny lidské společnosti se pohybují degenerací od mužské homosexuality k ženské a regenerací naopak. Mezi těmito extrémy se trápí střední heterosexuální třída. Tuto důležitou informaci nám zapomněli ve škole při hodinách dějepisu sdělit. Z jednoduchého důvodu, neboť dosažitelnou historii vždy psali pouze vítězové – muži.

 

Muži z pochopitelných důvodů, vše přepisují, píší, cenzurují a organizují ze svého jednostranného hlediska a s ohledem na své mužské zájmy. Co se jim nehodí, vyhodí. Navíc, aby si zajistili zjevnou i skrytou nadvládu nad ženami, všechny historické zmínky a záznamy o skutečném vývoji lidské společnosti a jeho skutečné délce zamlčují.

 

Do veřejné mysli proniklo pouze něco ze starých pověstí českých (upraveného) od Jiráska a pak nějaké sporé zprávy o Amazonkách. Po dalších informacích marně pátrám.

 

Z genetiky dobře víme, že muž má nekompletní jednoduchou biologickou výbavu, kterou se ze své pudové přirozenosti snaží doplnit různými způsoby. Někdo z nich hledá ženy, jiný muže, auta, motorky, fotbal, práci, vzdělání, vědu, techniku nebo také pravdu, lásku a vítězství. Dokážou se spolu zabíjet kvůli zcela nejapným věcem, jako například jestli je bůh nebo není (a přitom tito rozmazlení frackové nikdy nedokážou pochopit, že ten druhý muž nedokáže pochopit, že tím bohem jsou oni).

 

Ženy mají od přírody kompletní zdvojenou biologickou výbavu. Proto netrpí takovými úchylnostmi jako muži. (Pozor, moderní emancipovaná žena, není žena, ale převlečený muž.) Ženy se nepotřebují projevovat a předvádět zotročováním, mučením a vražděním druhých; vyléváním potoků semene, krve a potu; vytvářením koncentračních táborů pro rostliny, zvířata i lidi; a prováděním genocidy a masakrů a jiných hobby. Jen skutečný debil chce předělávat přírodu a lidi k obrazu svému a pak se blbě diví, že jsou zmrzačení. Již by jim to měl, těm mužům, někdo konečně pořádně vrátit i s úroky!

 

Ženy jsou tedy od přírody teoreticky schopné plodit děti bez mužů. Než k této mutaci dojde třeba vlivem ekologických a geologických katastrof (záření, zamoření životního prostředí), měl by vejít v platnost zákon na hubení mužů, který by jejich počty postupně decimoval a urychloval tak dosednutí pozůstalých žen na evoluční pánevní dno, ze které pak budou androgynní ženy rodit novou populaci lidstva. A tentokrát, doufejme, že mnohem lepší, zvláště když si dají bedlivý pozor na muže!

 

Příroda si ovšem dokáže poradit i bez náhlých zvratů. Podobně jako u mšic, které se ve vhodných životních podmínkách množí nepohlavně, zatímco v nevhodných pohlavně. Žijeme tedy v mizerných časech, ale pokud by se nám tedy podařilo trvale udržet ekonomický růst, pohlavní možení občanů vymizí samo. (Podle toho, že počet narozených dětí se opět zmenšuje, máme ekonomickou krizi a sebou).

 

Vývoj demokratické společnosti jasně ukazuje, že střední třída je naprosto zbytečná. Globální ekonomice zcela  dostačuje vládnoucí elita a monokulturní marginální luza. Střední vrstvu postupně nahrazují stroje, počítače a vibrátory.

 

Abychom situaci domysleli do konce, v případě, že by se rozmnožování žen bez mužů nepovedlo, nic závažného se vůbec neděje. Planeta Země si bez lidstva docela dobře poradí sama. A dokonce si navíc odechne a zajásá! Avšak lidstvo bez Země je zcela vyřízené! Nebude mít, kde a koho zlobit, trápit, řádit, krást, lhát, podvádět, mučit, zotročovat, devastovat, vykořisťovat, vraždit, masakrovat…atd.

 

Proboha, co jiného, než zlo, vlastně lidstvo za celou svoji historii dělá? Muselo by to být pro lidstvo hrozné, obejít se bez svých oblíbených zločinností. A nic jiného by si vlastně také ani nezasloužilo. Nebo jste jiného názoru a také se bojíte jenom o svůj vypelichaný kejhák?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments