Nečas jako Pinocchio

Drobil neodsouzen, Vondra neodsouzen, Bárta nepravomocně odsouzen, VV rozštěpeny, ale vláda jede dál. Za "reformy", proti "korupci", za vlast, národ a koryta.


Je opravdu těžké se vyznat v té mediální frašce o krizích vlády a o tom kdo s kým a proti komu. Ale jedna věc jasná je: Totální manažerská neschopnost lidí, kteří mají vést tento stát. Pan premiér se dává do holportu s lidmi, kteří zradí kdykoliv kohokoliv. Snaží se bojovat s někým o dvě váhové kategorie výš a tváří se, že se nic neděje. Ale děje. Nám. Občanům této republiky!


Napadá mě starý vtip. Kde je ten bača se sukovicí, co je všechny vyžene?


Pane premiére, ukázal jste jasně, co jste zač, jaké jsou Vaše schopnosti a dovednosti. To nejlepší, co můžete pro tuto republiku udělat, je to, že se snad poprvé v životě budete živit něčím jiným než žitím na náš účet! Nám jste bohužel ne k ničemu, ale ke škodě. Celá ta fraška, kterou média nevím proč nazývají vláda, je jenom na škodu. Jděte a snad se na Vás zapomene. Ale musíte to udělat rychle a bez dalších škod. Dobrého jste nedokázali nic. Takže už nás neotravujte pseudokauzami, tím kdo s kým a proč. A prostě jděte tam, kam patříte. Je to někde na konci zad…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments