Několik dobrých rad zmatenému voliči

Volební lístky, nabyté v době manželství, jsou ve společném jmění manželů a musí s nimi být naloženo na základě dohody mezi dvěma rovnými manželi.

Pokud chce jeden z manželů volit levici a druhý pravici, je nutno situaci prodiskutovat, neboť by tím došlo k znehodnocení části rodinného majetku.

Pokud se od r. 2006 rodinné jmění zvýšilo, je nutno společně volit pravici. Pokud ovšem došlo ke zvýšení jmění v důsledku korupce nebo daňových odklonění, je rozumnější k volbám nejít, aby jste se nezkompromitovali a mohli jste po vítězství levice zatloukat a zatloukat a dokladovat to tím, že jste  už teď tušili, že s pravicí jste na špatné cestě.

Pokud ovšem očekáváte nárůst rodinného jmění v důsledku avizovaného zvýšení důchodu o 65 korun měsíčně, máte dvě možnosti.

Pokud to považujete za podraz, volte společně levici.

Pokud se z toho radujete, nechoďte k volbám vůbec. Stejně byste pro duševní zaostalost volební místnost nenašli.

Pokud se rozhodujete nedat své hlasy ani levici ani pravici a dohodnete se na volbě Bobošíkové, Boboše (e čo to tárám) Babiše nebo Okamůry, nechoďte rovněž k volbám, neboť  si dovolíme vám připomenout zkušenost, že v takových stranách bude část  zvolených poslanců připravena vytvořit novou stranu, která se přidá tam, kde jste si to určitě nepřáli.

S pozdravem 

Kdyby volby měly něco rozhodnout, dávno by byly zrušené.  

Vaši volební poradci

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments