Neobtěžujte pana ministra se svými malichernými problémy

Jak vypadají vládní reformy v praxi? Takhle: Úřady práce zachvátil chaos, kolabuje systém výplaty dávek i sami úředníci. Výplaty dávek se zpožďuje, což může lidi závislé na dávkách dostat do vážných existenčních potíží, ale to pana ministra i s celým ministerstvem nechává v klidu, vždyť jde stejně jen o nadbytečné „socky“, kterým menší výchovná lekce neuškodí.


Ale nejde jen o výplaty, celý systém je extrémně poruchový až nepoužitelný a úředníci (které se nikdo neobtěžoval pro jeho používání proškolit) pracují o nocích i o víkendech, aby stihli dostát svým povinnostem a závazkům vůči občanům. Pana ministra i s celým ministerstvem to ale nechává v klidu, vždyť jde stejně jen o zaměstnance (dokonce odboráře!), kterým menší výchovná lekce neuškodí.


Že by tu byla řeč o těch reformách, za jejichž údajně excelentní zvládnutí rozdal pan ministr horentní odměny svým nejbližším spolupracovníkům? Buďte klidní, referenti úřadů práce žádnou pochybou za výjimečné pracovní nasazení nedostanou, protože svoji práci evidentně nezvládají.


A už pana ministra se svými malichernými problémy neobtěžujte.


Převzato z blogu Tribun


Stanův komentář: Drábkovy reformy už mají první mrtvé mezi jeho vlastními zaměstnanci. Na co, proboha, ještě čekáme?


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments