Povolební reakce poražených: Neskutečná ubohost

Po vyhlášení výsledků voleb jsem byl opravdu zvědavý na reakce pravicových veličin typu Kalousek nebo Nečas. Musím otevřeně a s uspokojením říci, že mne oba nezklamali. Něco tak ubohého, jako vyslovil pan Nečas, jsem dlouho neslyšel.


Blábolení o tom , že se potvrdilo nějaké železné pravidlo a že jsou na tom podobně jako v minulosti ČSSD. Ani náznak sebereflexe a připuštění faktu, že takto se stát řídit opravdu nedá. K tomu jsem tuto reakci slyšel několikrát, což jen potvrzuje, že pan Nečas měl naučenu jednu frázi a tu jak papoušek opakoval pořád dokola. Stačilo se podívat do jeho ,,krásných"očí. Toto je premiérem naší země? Opravdu neskutečné!


A pan Kalousek? Podle jeho slov bych soudil, že snad Topáci vyhráli volby. ,,Pevně jsme zakotvili v krajích!" To už není ani k smíchu. Pan Kalousek je zjevně úplně mimo realitu a většina jeho rozhodnutí, která ovlivňují život milionů lid,í tomu také odpovídá. Nakonec jsem i v tomto našel pozitivum. Výroky těchto pánů mi udělaly opravdu radost, protože jen opět ukázaly jejich neskutečnou mentální a lidskou ubohost.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments