O tom, kolik a komu platíte za vodu, rozhodujete vy

Postup, kterým mohou všichni lidé ovlivnit,  kolik a komu za vodu platí, je jednoduchý. Skládá se pouze ze tří kroků:

1) Získat podstatné informace o vodě a informovat další lidi ve svém okolí

  • Která firma Vám prodává vodu a kdo ji vlastní? Jaký objem zisku si počítá do ceny vody firma, která Vám vodu prodává? Kde končí tento zisk, v trubkách nebo v zahraničí? Jaká je cena vody u Vás ve srovnání s jinými regiony?


2) Vyzvat odpovědné lidi k nápravě, veřejně upozornit na problém a trvat na zavedení systému výhodného pro lidi

  • Informace se musí dostat mezi lidi. O vodě a o její ceně se musí mluvit. Musí se mluvit o způsobu jak zrušit pro lidi nevýhodný model. Komunální politici, kteří sedí na radnicích, ve vodárnách a v poslanecké sněmovně a budou muset činit kroky vedoucí k nápravě pro lidi nevýhodného systému.


3) Volit lidi, kteří prokáží, že hájí zájmy občanů

  • Politici začnou pracovat pro lidi. Kde to bude nutné, změní špatný systém a upraví legislativu. Proto tyto politiky a strany, za které kandidují, zvolíte v dalších volbách do zastupitelstev a parlamentu. V opačném případě zvolíte jiné lidi a jiné strany.


Problém není v tom, že světu vládnou zákeřné korporace, ale v tom, že lidé nic nedělají se systémem, který je pro ně nevýhodný.  Cíle korporací nejsou stejné jako cíle lidí a společnosti. Chcete pít čistou vodu a zdravé životní prostředí. Korporace chtějí vaše peníze. Systém prodeje vody může být nastaven tak, že budete platit za to, co chcete, nebo zaplatíte za to, co chcete, a navíc také to, co chtějí korporace. Nemůžete očekávat, že korporace budou mít svědomí nebo srdce, že nadřadí zájmy lidí nad zájmy svých vlastníků. To je prostě fakt, který je třeba pochopit.

 

Vítejte. Teď je ten moment, kdy se musíte rozhodnout, kterou pilulku si vezmete.


metrix -pillm


Modrou: Odejdete z tohoto webu a nebudete dělat nic. Poslušně zaplatíte každou složenku, která přijde, přestože budete cítit, že něco není v pořádku. Rozhodnete se vodě nevěnovat, protože nevěříte, že jde něco změnit, případně zrovna “nemáte čas” a vrátíte s k ní “AŽ-PAK”. Je to vaše volba, ale dříve nebo později, bude přibývat situací a informací, které Vás k tématu VODA vrátí.  Zde je modrá pilulka: HOME


Červenou: Projdete krok za krokem postup, který níže uvádím. Stanete se INFORMOVANÝM a TÍM vypnete AUTOPILOTA, na který systém placení složenek za vodu jede. Od této chvíle budete chtít a požadovat, aby odpovědní lidé pracovali pro vás a pro lidi, a nikoliv pro korporace. Pokud to neučiní, vyměníte je. Prostě je příště nezvolíte, a lidé, kteří přijdou na jejich místo budou vědět, proč na toto místo přišli.


Pozor! Vypnete-li autopilota, stanete se spoluzodpovědní za to, že se systém prodeje vody změní ve prospěch lidí, což bude vyžadovat Váš čas a energii, ale za to získáte SVOBODU A INFORMACE, DÍKY NIMŽ VE VŠECH DALŠÍCH LETECH UŠETŘÍTE SVÉ PENÍZE ZA VODU. Budete moci trvat na tom, aby lidé odpovědní za cenu vody neinstalovali žádné penězovody mezi městskou vodárnu, Vás a Vaše děti. Což je systém, který dnes na řadě míst v ČR vysává peněženky lidí a rozpočty obcí. Koncerny inkasují enormní zisky, které místo do infrastruktury tečou na účty do zahraničí. Což způsobuje nedostatek peněz na investice a každoroční růst cen vody.


VIDEA odpovídající na základní otázky najdete v menu ODPOVĚDI. Získávat informace můžete již dnes. Projděte si články a videa na mém BLOGU. Pochopíte mnohé z toho, jak dnes systém prodeje vody funguje. Který systém je a který není pro lidi výhodný. Informace si, prosím, co nejvíce ověřujte a dělejte si vlastní názor!

Převzato z webu VODA lidem

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments