Prezident Nebojsa

Existují dvě slavné Jany Nagyové, jedna úřednice a druhá herečka, představitelka Arabely. Většina slušných lidí v této zemi si vždy myslela, že první, koho by měli logicky zatknout, nebude nějaká úřednická jmenovkyně představitelky hlavní role, ale sám černokněžník Rumburak. Skrytý zosnovatel Rumburak se činil, ale proběhly všechny kroky podle jeho předem připraveného plánu? Pokud ano, je Rumburakem prezident, což je pro člověka se špetkou selského rozumu nesmysl.


Na začátku byl nečas (povodně), Nagyová, Nečas (premiér) a načasování. Výkladem a symbolikou Nečasova příjmení není ani tak špatné počasí jako nedostatek času, pouhé čtyři dny. Již dříve byly odhaleny nějaké indicie o možném záměru zlikvidovat ODS a přišla "šokující" zpráva o nějakém Edwardu Snowdenovi, který odhalil něco málo o tom, že se v USA díval Velký bratr. U nás se díval také a prý viděl manželku premiéra.


Jistý profesor Höschl vychválil v Parlamentních listech Petra Nečase jako našeho nejlepšího dosavadního premiéra, patrně tak sdílí svou představu s těmi, kteří chování bývalého premiéra hodnotili jako umírněné a slušné, přičemž si nevšimli, že Nečas občas působil dojmem až podezřele poslušným. Taková poslušnost je i pro slušného člověka názorovým vězením.


Při své návštěvě v Rusku zažil Petr Nečas několik zvláštních jevů a vyřkl ortel vlastní politické smrti, když shledal, že hanobení chrámu feministkami Pussy Riot nepokládá za adekvátní způsob politického zápasu za lidská práva. Souvislosti s Ruskem nám vyjevují, že pseudoochránci lidských práv z EU, feministky a problematika dostavby Temelína jsou důležití hráči. Mediokratický aparát opět prokázal svoje schopnosti, zprostředkoval nám celou řadu rozhovorů s účelově vybranými osobnostmi, jejichž názory mají posilovat mínění většiny. Vzpomeňme i hesla jako znamenitý postup policie, grandiózní skandál, konec kmotrovské republiky, náhlá změna růstových nároků banánovníku a největší hrůzu všech dob, seslanou na nás ze samotných oblastí pekelných, kterou je hrozba nastolení poloprezidentského systému pomstychtivým prezidentem. Jmenování úřednické vlády je prý samotným prostředkem k naplnění této hrůzy, jejímž úkolem je sežrat naši demokracii a ústavní právo.


Co dodat, prezident Zeman je Nebojsa, Rumburaka se nebojí, ale musí vydržet, na jeden terč jsou totiž různé zbraně!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments