Palácový převrat

To, co se zdálo jen ve snu, se realizuje. Konečně někdo dokáže hnout strnulou situací v naší zemi.Proč se nekonají masové demonstrace v Praze? Spontánní reakce už lidé u nás zřejmě neznají. Nemohou. Po poslední velké demonstraci / pivo s Kalouskem / jsme totálně vystřízlivěli a naše pasivita je kolosální, ale snad i pochopitelná. Kam se podíváte, tam jsou demonstrace neúspěšné a tzv. elity nesundatelné. Daňoví poplatníci mláceni za svoje peníze.


Češi se rozhodli do toho nejít. Přes 20 let jsme svědky beztrestnosti těch nahoře, kteří nás připravují o perspektivy. Stali jsme se tiše zoufalými. Jak jinak s parlamentem, který odhlasuje jednu pohromu za druhou, ráj exekutorům a rozdávání miliard církvím. Jak jinak s exprezidentem, zastavujícím kauzy superzlodějů.Jak jinak s Ústavním soudem, který vše zastřešuje!!!


Kde se dovoláš spravedlnosti? Buď rád, že máš dosud nějakou mzdu nebo si řeš smrtelně izolovaně své existenční problémy sám, sama. Teď se cosi děje. Kdo to řídí? Našlo se skutečně v policii a soudnictví dostatek odvahy a odhodlání? Je to generační boj? Je to parádní kousek prezidentův? ("Přijedu do Prahy a se mnou přijde zákon.") Je za tím Brusel? Panika na vládě a úřadech musela být skvostná. Rovněž noční skartování důkazů v papalášských domácnostech. Na čem se dohodla bezpečnostní rada státu? Bude se Nečas bránit stanným právem? Možné je všechno.


Jak urputné je to lpění na funkcích, přitom těmto "elitám" rozhodně nehrozí to, co nám – pracák. Jak sladce asi chutná moc v ČR… Zásah ÚOOZ z nás sejmul trošku té hanby, že žijeme v zemi "lobbistů" a zlodějů. Že se nebráníme, prodchnuti věčným mnichovanstvím, předávaným z generaci na generaci. Že mladí neumí postavit barikády, naučeni rodiči, že vše je na h…., že odporní křivohubí lidé mají všechno a kdo z nás "obyčejných" se v práci ozve, letí. Že se nám drze tvrdí, že budeme dřít do dvaasedmdesáti. Že lidé ukončují své životy, jaksi ani do těch statistik nezařazeni. Že jsme považováni za region, už ne ani národ, region zlodějů, beze cti. A nejen považováni, my tu čest skutečně už nemáme.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments