Pentagon by měl v USA nasadit 20 tisíc vojáků, aby mohli potlačit případné veřejné nepokoje

Červenec 25, 2011


http://www.globalresearch.ca/coverStoryPictures2/25768.jpg

Prosím, rozšiřujte tuto informaci. Je lépe být v bezpečí než pozdě litovat.”  —  Shepard


V roce 2008 Pentagon oznámil plán nasadit 20 tisíc vojáků na území kontinentálních USA (CONUS) a vycvičit je do roku 2011, což propojuje informace o současných přesunech vojska po USA, hlášené řidiči kamionů a i další hlášení obyčejných občanů o pozorování přesunů vojsk. Je zajímavé, že tento záměr je v souladu se studií Rand Corporation z roku 2009 (financovanou armádou), která doporučuje vytvoření interních policejních sil USA pro nasazení proti občanským nepokojům.

Tato studie pokládá řadu otázek:

Především, jsou takové policejní síly (SPF) nutné? SPF by byla speciální policejní síla, která by se angažovala v řadě aktivit jako je pacifikace pouličních nepokojů, nasazení speciálních zbraní (SWAT) a sledování organizovaného zločinu. Schopností by odpovídala evropským jednotkám jako je francouzská Gendarmerie nebo italští Carabinieri.

Zaměření na speciální operace by tyto jednotky výrazně odlišovalo od jednotek OSN nebo o běžné policie, která se stará o rutinní záležitosti udržení zákonného pořádku. Rovněž se odlišuje od armádních sil, které nejsou cvičené na provádění policejních zásahů v občanském prostředí.

Zadruhé, pokud jsou takové SPF sily zapotřebí, jak by měly vypadat? To zahrnuje zvážení způsobu jejich řízení vládou a vůbec jejich organizace; jejich velkosti, cílů a úkolů (aktivních sil, záložních sil); rychlosti nasazení; jejich kapacit; umístění a posléze i potřebných nákladů.

Veřejně se přiznává, že takové interní síly by byly použity k utlumení občanských nepokojů v důsledku masivních teroristických útoků anebo při ekonomickém kolapsu. Mohly by takové síly zorganizovat hrozbu stanného práva v takových  případech jako v roce 2008, aby se v Kongresu docílilo schválení záchranných zákonů nebo dnes zvýšení limitu státního deficitu? Republikán Brad Sherman to formuloval v r. 2008 při jednání o záchranných zákonech viz toto video.

Mnoho lidí vyjádřilo obavy, že tento plán míří k totálně militarizovanému policejnímu státu s tím, co by se v budoucnosti mohlo stát až si ovčané zvyknou na armádu v amerických ulicích. Jiní spekulují, že toto oznámení přímo souvisí se vším přemísťováním jednotek, zařízení a vytváření neletových zón (NOTAM) v USA během minulých měsíců. Má to souvislost s ekonomikou (strop zadlužení), změnami klimatu nebo nukleárním nebezpečím z nespolehlivých reaktorů v USA?

V televizním klipu o oznámení Pentagonu bylo řečeno toto.

Web Russia Today to v roce 2008 popsal takto: Dvacet tisíc dalších uniformovaných jednotek, které by měly napomáhat v případě masových teroristických útoků nebo občanských nepokojů, bude vycvičeno v roce 2011.

Spekuluje se i o tom, že je to opět počáteční fáze jako kdysi při aktivaci REX84 (Pohotovostní cvičení 1984) pro případ, že se přihodí nějaká katastrofická událost. Může to být i hrozba z vesmíru?

Zdá se, že si to NASA myslí. NASA totiž nedávno vydala varování všem svým zaměstnancům, žijícím u velkých vodních ploch, což se jevilo dosti podezřele (viz tento klip).

Co se jeví jako ještě více podezřelé, je skutečnost,že Bílý dům byl vloni z NASA upozorněn, že existuje hrozba z vesmíru, která ohrožuje stát a že by měla být provedena odvratná akce. Dokument podepsal Eric P. Holdren.

Dokument Bílý dům uvolnil 10. října 2010, několik měsíců před tak zvaným objevem komety C/2010 X1 (Elenin) objevené Leonidem Eleninem pomocí 45 cm teleskopu.

(viz http://www.livingfuture.cz/clanek.php?articleID=10336 )

Zvláštní je, že jen málo stanic na světě zpozorovalo tento objekt a přitom řada z nich je zapojena do projektu DARPA (Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů s cílem udržet vojenský předstih USA). Může být, že ELENIN je jakýmsi varovným systémem (využívaným ve spojení s Pasadenskou JPL – součástí NASA) pro armádní a vládní špičky pro stanovení pozemských dopadů (důsledků) v důsledku vstupu utajeného objektu do naší sluneční soustavy.

Byla již zaznamenána řada jevů na zemi, které by mohly spadat do kategorie dat z ELENINu (pokud ELENIN sleduje jiné objekty) včetně zemětřesení a tsunami v Japonsku. Údaje JPL o orbitě tak zvané komety se zdají být fiktivními a zpětně generovanými z jakési databáze pro předvídání budoucích jevů.

ELENIN, podle některých výzkumníků je ve skutečnosti zkratkou Extinction Level Event Notable Impact November (Událost s likvidační úrovní – zaznamenatelný dopad Listopad)  — což je prý zakódováno i v názvu Elenin Nine (9. listopad), a  LEONIDY meteorický roj s vrcholem v listopadu).

Dá se to spojovat i s masivním urychlením výstavby podzemních objektů na celém světě a přípravou hromadných hrobů pro americké občany, což bylo zveřejněno 25. března 2009 autorem článku Shepardem Ambellasem v Alex Jones Show. Mohlo by se říci, že 9. listopadu 2011 země projde ohonem trosek komety ELENIN (za předpokladu, že ELENIN je skutečný objekt, hrozící katastrofou).

Podle našich pramenů se ovšem ale zdá, že ELENIN není skutečným vesmírným objektem, ale že jde o krycí vojenský kód. Pokud ELENIN není kometa, mohli bychom přesto očekávat nějakou podstatnou změnu na Zemi, jev, způsobený jiným vesmírným objektem (například asteroidem 2005 YU55) nebo nějaký útok na Zemi.

Stejně tak musíme být připravení na možnost,že jde pouze o psychologickou operaci, kterou chce někdo vyvolat a důsledky přičíst ELENINu. Je nutno upozornit i na to, že cvičení FEMA/FCC Takeover se má uskutečnit 9. listopadu 2011, tedy ve stejný den, kdy Zemi a/nebo Měsíc ohrožuje asteroid 2005 YU55. Je téměř iracionální, že tyto informace se vzájemně propojují a jsou podrobně sledovány na webu The Intel Hub.

Je nutno se zamyslet nad skutečností,že pokud by se měla v blízké budoucnosti uskutečnit nějaká katastrofická událost, neplánovaly by vlády předem taková opatření, aby udržely lid pod kontrolou?

Fakta do sebe zapadají, buďte připraveni.


Informace i z jiných pramenů:

Washington Post

Americká armáda, podle funkcionářů Pentagonu, uvažuje v roce 2011s nasazením 20 tisíc vojáků uvnitř USA, aby pomáhaly vládám států federace v případě teroristického nukleárního útoku nebo jiné katastrofy.

*********

Toto opatření má své kritiky, jak mezi armádou tak mezi obhájci občanských práv, kteří vyjadřují obavy, že toto interní opatření zatěžuje armádu a je v rozporu se zákonem Posse Comitatus Act, což je 130 let starý federální zákon, omezující roli armády při vymáhání vnitřní zákonnosti.

*********

Plán byl bez velké reklamy ohlášen v roce 2008 a měl by být realizován letos. Máme nyní jasné indikace, proč by taková vojenská síla měla být nyní aktivována – uveďme na příklad hrozící ekonomický kolaps, diskuse kolem ELENINu (ať již je to skutečnost nebo psychologická operace) a trvalé nadhazování obav, že i obyčejný americký občan za rohem může být terorista.

(Pozn.překl.: Nakonec i obyčejný norský občan…)


Převzato z Global Research

Překlad: onlooker

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments