Poslední český vladař – Miloš Zeman I.

S láskou věnováno všem gaunerům, vyžírkům, tunelářům, kmotrům, užitečným idiotům, obdivovatelům bratří Mašínů, prodejným novinářům a redaktorům, jakožto i všem amnestovaným grázlům a ostatním, kteří aktivně podporovali a obhajovali zločinecký vládní systém posledních let:


Dědo, dnes jsme se ve škole v dějepisu učili, že kdysi dávno v Evropě existovala nějaká Česká republika a v ní prý žili jacísi Češi. Máme za domácí úkol zjistit, co o tom ví naši rodiče a prarodiče. Slyšel jsi o nich taky, dědo?


To víš, že slyšel, chlapče, vždyť dodnes se zachovalo rčení, "Seš blbej jako Čech". Údajně žili někde na území ve střední Evropě, kde dnes žijeme my, ale přesně se neví kde.


A to opravdu byli tak blbí, jak se o nich říká?


Pravděpodobně chlapče ano, většinou historické záznamy nelžou ani nepřehánějí. Je dochováno, že jejich posledním českým vladařem byl nějaký Miloš Zeman I. O tomto českém národu se tvrdí, že nebyl jen blbý, ale lidé byli také lehce ovladatelní a pořádní srábci. Představ si, že se báli svých vlastních předků, kterým říkali komunisti. Možná se jich báli proto, že zaprodali cizákům svou vlastní zem a zbytek vytunelovali. Byli tak hloupí, že si zvolili do čela státu prezidenta a vládu, kteří tunelovali jejich vlastní zemi. Také nechali nějakým lapkům, které nazývali exekutory, drancovat lidem obydlí. Jejich vláda nechala lidi na ulici umírat, protože náklady na správnou léčbu byly tak vysoké, že si ji průměrný člověk nemohl dovolit. A pokud ano, tak časem stejně zemřel hladem, protože nemohl splácet dluh i s vysokými úroky, protože lichvářství zahraničních bank bylo prohlášeno za byznys. Většina Čechů byla tak hloupá, že si za vrcholné představitele volila kdejaké lumpy a dokonce někteří jejich prezidenti pustili z vězení mezi slušné lidi kriminálnickou sebranku, která je hned začala přepadávat a okrádat. Jeden prezident je dokonce pustil ještě dříve, než je stačili potrestat a zabavit jim nakradený majetek. Ti Češi byli tak hloupí, že si mezi sebou prodávali otrávený alkohol a nechali si ze zahraničí dovážet zkažené a odporné svinstvo, které nikdo nechtěl a pak ho lidem draze prodávali jako potraviny. A aby nebylo té jejich hlouposti málo, tak nechali jejich představitele přijímat takové zákony, aby jejich vyvolení mohli beztrestně krást a tunelovat a ostatní to ze svých přemrštěných daní spláceli. Když se někdo bránil útočníkovi, nebo před zloději chránil svůj majetek, tak ho většinou zavřeli a napadený útočníkovi dokonce musel ještě uhradit způsobenou újmu. I když patřili jako národ v Evropě mezi chudáky, tak byli takoví blbci, že darovali nějakému Vatikánu stovky miliard a ze svých kapes živili své nepřizpůsobivé občany, kteří je za to přepadávali, znásilňovali a okrádali. Ale nejspíše to všechno bude nějaký nesmyslný historický výklad, kterému se nedá věřit. Protože i když se říká, "Seš blbej jako Čech", tak takové blbce by ani zeměkoule neunesla. Buď rád, Abduláhu, že se píše rok 2513 a nic takového tě nemůže nikdy potkat.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments