Povolance z Čečenska potichu osvobodili ze služby v ruské armádě

Červenec 22, 2011

http://pics.livejournal.com/pronkou/pic/000r6k0c/s640x480


Je to buď provokace, anebo se Moskva chystá k nové válce na Kavkaze.


Přesně tento závěr dělají kolegové z Moskevského komsomolce, kteří dnes hovořili o neslýchaném rozhodnutí vlády RF, které ve skutečnosti znamená porušení ústavy (základní zákon) a též zákona o všeobecné vojenské povinnosti!


V časopise ministerstva obrany potvrdili, že se jarní odvod obešel bez účasti mladých Čečenců. Oficiální představitel úřadu plukovník Igor Konašenkov se odvolává na absenci dispozic z Moskvy. Přitom poznamenal, že ve všech ostatních kavkazských republikách jsou odvody prováděny.


Zdroj vydání v generálním štábu dal na srozuměnou, ža rozhodnutí nebrat Čečence do armády přišlo z nejvyššího vedení, citováno: "Nechtějí učit vojenskému umění potenciální povstalce"!


Situace vyvolává množství otázek:


– Proč dělí občany Ruska podle národnosti? Podle národnosti se v RF porušuje zákon o vojenské službě?


– Proč se otevřeně znevažují občané Čečenska, kteří jsou rovnoprávnými občany RF? Proč se jim neumožní splnit svou brannou povinnost k vlasti?


– Co znamená věta "vojenskému umění nechtějí učit potenciální povstalce "? Znamená, že občané Ruska žijící v Čečenské republice představují vesměs nebezpečí pro ostatní občany Ruska? Na základě čeho dělají důstojníci ministerstva obrany podobné závěry? Znamená to, že se Moskva připravuje ke třetí rusko-čečenské válce?


– Proč nejvyšší ruští představitelé – prezident, premiér, ministr obrany – dosud neobjasnili z jakého důvodu byly jarní odvody bez povolanců z ruského území s názvem Čečenská republika?


– Proč prezident Čečenské republiky Kadyrov dosud nevystoupil s veřejným prohlášením o diskreditaci povolanců z republiky podle národnostního principu?


Otázek je mnoho.


Kdo na ně odpoví?


Převzato z Besttoday.ru


Překlad: zajoch

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments