Pravdoláskaři: Dost dobrej oddíl

Mladý a nadějný novinář Adam B. Bartoš vydal aktualizovaný seznam pravdoláskařů, který ukazuje, že se tento oddíl zasvěcený superguru Václavu Havlovi pod vedením guru Jindřicha Šídla velmi rychle rozrůstá. Podle Bartoše máme v republice už 700 pravdoláskařů a od posledního zveřejnění v loňském roce se jejich počet navýšil o 40 %!


Adam B. Bartoš sice částečně zveřejnil vědeckou metodu, pomocí níž se do seznamu dostat, ale vzhledem k tomu, že jsem v něm nenašel své jméno, dovolím si o její účinnosti velmi pochybovat. Pokud totiž platí mé podezření, že jde o seznam lidí, které nemá rád Václav Klaus, svědčí 700 jmen Bartošova seznamu o velmi nedbalé práci. Výsledky P&L oddílu v tzv. Putnově aféře pak svědčí o tom, že, řečeno sportovní hantýrkou, jeho forma (na rozdíl od zavedených politických stran) utěšeně roste.


Na závěr malá gratulace všem čtenářům OM, kteří se na seznamu našli. Gratulace a trocha zdravé závisti patří i těm, kteří se na něj dostali jen proto, že v prezidentských volbách veřejně podpořili našeho knížecího spáče…


Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
  Odebírat  
Upozornit na