Pražáci jsou blbí a nemají mozek!

Něco takového si musí asi myslet o Pražácích "premiérka" Němcová, když se rozhodla stát se volebním superlídrem ODS v Praze. Oni v té ODS vůbec mají všechno super, ať se už jedná o superlídry, superhrubou mzdu, supertunely, Dalíkovy superkšefty nebo superbordel, který v celé zemi zavedli. Když se dívám na další obličeje potencionálních kandidátů ODS v Praze, tak se mi okamžitě vybaví seriál Panoptikum Města pražského s dalšími "umělci" Karolínou Peake, Vlastou Parkanovou, Markem Bendou a mnoha dalšími, kteří mají patent na rozum.


Ještě minulý měsíc nám paní Němcová lhala o parlamentní stojedničce a bála se voleb jak kmotr majetkového přiznání a najednou je z ní superlídr. Nevěřím, že by skoropremiérka Němcová měla pražské voliče za takové dementy a myslela si, že budou znovu volit ty provařené politiky, kteří se za posledních dvacet let podíleli nebo kryli svinstva páchaná na této zemi a jeho lidech. Spíše to vypadá, že ve své arogantní ješitnosti skočila na lep kmotrům, aby byla později označena (oprávněně) za jednoho z hlavních viníků volebního neúspěchu. Tento superlídr modrých ukáže celému národu, jak vypadá superpropadák v přímém přenosu, nebo už ODS zapomněla na výsledek prezidentských voleb – 2,5% pro Sobotku? Jak se stalo v ODS poslední dobou zvykem, vůbec nepochopila, že lidé chtějí úplně něco jiného, než hlásá Němcová, Kuba, Benda, Kolibřík a mnoho dalších modrých ptáků. Jenom slepý by neviděl, jak pod vedením této poněkud hysterické vůdkyně hlodavci urychleně opouštějí loď.


Dovolím si tvrdit, že ODS nemá ani v Praze šanci vyhrát volby. Je to strana vnitřně rozháraná, nesoudržná, napojená na kmotry, pro které zákony neplatí (nebo jim pomůže amnestie), kde loutkové vedení v podstatě zlegalizovalo krádeže z veřejných zdrojů. Na mě to "superlídroství" Němcové v Praze působí, jako by si současná ODS dělala ze svých voličů pr… …votřídní srandu. I když si ODS nastrčí dalšího supermegalídra, tak pro mě je tato provařená strana naprosto nevolitelná! Už nikdy nechci vidět v televizi tyto arogantní obličeje, před kterými se političtí moderátoři úlysně plazili po kolenou, zatímco opozičním politikům skákali do řeči a nenechali je dokončit větu. Už nikdy se nechci dívat na ministra Vondru, který vyznamenává vrahy a slzí nad jejich hrobem. Kéž bych už nikdy neviděl, jak se z našich odevzdaných daňových miliard raduje nějaký obtloustlý prelát. Ale co opravdu už nikdy nechci v novinách a v televizi vidět (kromě kriminální rubriky), jsou falešné obličeje vrcholných politiků ODS a TOP 09 a slyšet pořád dokola stejně omílané lži.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments