Přečetli jsme si


http://www.pavouciveflasce.cz/image/freestyle2006/header-gr2.gifNový ministr Chalupa prohlásil, ženemá nic společného s Drobilovou aférou.

My říkáme: Opatrně s vyjadřováním, ještě stále není jisté, zda se pan ex-ministr Drobil ve funkci udělal nebo oddělal. Nebo to řekl před časem někdo jiný?

 

Konzervativci v USA říkají, žekrizi zavinily chamtivé chudé rodiny, které se zadlužily nad poměry.

My říkáme: A u nás se už připravují zákony, aby dlužníkům mohly být exekutivně zabavovány i sociální dávky. Žádné zadlužování, ještě byste prohloubili krizi, prostě zaplatíte a půjdete pod most.

 

Ministr Bárta oznámil, že … zatočí s kmotry v Ústeckém kraji.

My říkáme: Nevím, nevím, tam jsou tak prozíraví, že si titul kmotra zajistili už při křtu Paroubkovy dcery. A zbavit tu chudinku kmotra?

 

Premiér k výběru policejního presidenta:  Musím mít nejdřív jistotu,že tam nejsou žádné politické tlaky a to od kohokoliv.

My říkáme: Škoda, že se nepřihlásil pan Michálek, ten politické tlaky nesnáší a přesto nenašel u pana premiéra pochopení.

 

Špatný prorok Paroubek řekl před volbamibez nás si ani ruce neumyjete.

My říkáme: A on se snad někdo tady snaží umýt ruce, špinavé od korupce? To chce vydržet a ta špína se oloupe a upadne v zapomnění.

 

Hejtman Hašek: V pátek nabídneme ministrovi zdravotnictví, že budeme převodovým můstkem (tj. mezi ministerstvem a nemocničními lékaři).

My říkáme: To o tom převodovém můstku jsem už kdysi slyšeli. Nebyly to odbory za socialismu? Tak to lékaře čeká, že od Haška dostanou bonboniéry a rekreaci.

 

Ministr Kalousek řekl: Já nevidím do vnitrostranických válek ODS. Ptejte se tam, proč někteří nařčení členové ODS jsou hájeni a bránění a některých se strana vzdává ještě dřív, než nařčení zazní, jako by téměř  tušila, že zazní.

My říkáme: No bývá zvykem, že ten, kdo něco ví na ty druhé, je hájen, aby kolem sebe nezačal kopat. Je to docela slušný postup, komunisti to řešili popravením.


Převzato z Pavouků ve flašce

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments