Proč věřím v Rathovu nevinu?

Proč věřím v nevinu Davida Ratha, a to alespoň ve smyslu obvinění vůči jeho osobě vznesených:

Jak si koupit nemocnici

Dle oficiálních zpráv bylo cílem korupčního jednání MUDr. Davida Ratha postupné získání financí určených k nákupu nemocnice. Nyní si představme, že středočeský hejtman postupně předražuje jednotlivé zakázky a pobírá úplatky, ve sklepní skrýši ukrývá nakonec částku 150 000 000 Kč v krabicích od bot. V den X krabice vyzvedne a vyrazí k advokátovi, předá krabice a obdrží listiny potvrzující jeho vlastnický vztah k nemocnici.


Je možné takto zakoupit objekt v hodnotě 150 miliónů?


Ne! Všechny obchodní transakce přesahující 15 000 EUR musí být realizovány bankovním převodem, a ten, jenž chce vklad této výše uložit do banky musí (dle směrnic EU) doložit způsob jejího nabytí. David Rath by mohl za peníze v krabici koupit kokain, prohrát je v kartách nebo utratit po malých částech v nevěstinci, ale v žádném případě by nemohl zakoupit nemocnici jako objekt svého podnikání. Myslíte si, že to MUDr. Rath neví? Kdyby Rath byl tak blbý, potkávali byste ho v oranžovém oblečku, jak poklízí ulice v Hostivicích a nestrašil by 20 let v parlamentu.


Peníze je třeba legalizovat! Ale jak?


Způsobů legalizace je celá řada. Typickým příkladem jsou herny, tu ale, jak známo, náš lékař nevlastní. Dalším případem může být obchod, který prodává nějaké zboží, např. drahé hodinky (Pokud chcete skrýt ilegální peníze prodejem chleba, mohlo by to být nápadné. Lidé by se ptali, jak to, že ten pekař, co prodává jeden rohlík za 55 Kč, tak vydělává. Kterýpak to blbec u něho nakupuje?). Vy můžete vždy koupit hodinky za 20 000 Kč a tvrdit, že jste je prodali za 150 000 Kč. Tady se už něco nechá skrýt. Právě obchody s luxusními hodinkami vlastní choť pana Bendla (Rathova předchůdce ve funkci hejtmana) a pan Rath upozorňoval na fantastické zisky těchto věčně prázdných obchodů. Dalším způsobem legalizace špinavých peněz může být nákup/prodej prakticky bezcenných akcii. Koupím akcie společnosti X za 20 000 Kč a osoba či společnost, která očekává moji protislužbu (v tomto případě přidělení zakázky), tyto akce odkoupí například za 7 000 000 Kč. Vše proběhne zcela legálně a veřejně! Kdekoliv a kdykoliv jsem schopen doložit způsob nabytí! Nicméně stále je to docela jednoduchý postup a jistě by bylo podezřelé, že nějaká stavební firma zakoupila akcie od pana Ratha za tak vysokou částku.


Avšak naštěstí pro nás, úspěšné a (všeho)schopné podnikatele existují státy (daňové ráje), kde založíte firmu za směšný poplatek 2 000 EUR a dál se o nás erár moc nestará. Založíme tedy poradenskou firmu na Kypru s hrdým názvem "Cypros-Cupros rady a porady" a stavební firma si od nás zakoupí expertízu (např. předpověď cen nemovitostí v EU na příštích 150 let) za 30 000 000 + 7 000 000 kč. Vše je legální a my máme naše peníze na účtě.


A teď už půjdeme koupit tu nemocnici?


Ne, ještě si pořídíme jednu firmu s názvem "Medica Lefkosia – Nikosia". A nyní naše dvě společnosti dohodnou nějaký vzájemný obchod, který můžeme zrealizovat přes další dvě tři nastrčené společnosti na Kypru, v Lucembursku nebo na Maltě. Teprve teď má naše firma Medica Lefkosia – Nikosia, podnikající ve zdravotním průmyslu, 150 000 000 korun na účtě a její zástupce sjednává s hejtmanem kraje Davidem Ráthem dohodu o koupi nemocnice. Myslíte si, že v zemi, kde každý i ten nejposlednější OSVČ šulí stát na daních a zná každou skulinku v zákoně (např. sbírá po známých, ale i odkupuje odhozené účtenky z benzínek, aby si je zahrnul do nákladů a dostal daňovou vratku), půjde člověk, nesporně velmi inteligentní, člověk, který se 20 let pohybuje ve vysoké politice a zároveň úspěšně provozuje kliniku, s krabící od bot pro úplatek a potom vyrazí na nákup nemocnice? Ne, mohu si o Davidu Rathovi myslet cokoliv, ale rozhodně ne to, že je debilní! Postup s krabicí může zvolit pouze úplný trotl, a kdyby jím Rath byl, potkávali byste ho v oranžovém oblečku, jak poklízí ulice v Hostivicích.

Arcilotr se samopalem aneb Samopal, co nebyl samopal

Samopal vz. 58 nebyl samopalem, ale loveckou puškou. Od kdy policisté, příslušníci uniformovaných ozbrojených zborů nerozliší loveckou pušku od samopalu? Vždyť i ten pytel, ve kterém byla tato kořist nesena, byl popsán nápisem SAMOPAL VZ. 58 (v rozporu s policejním standardem, kdy se zabavené předměty pouze označují visačkou s číslem. A jmenný seznam je na samostatném listu: např. č. 1 Krabice od bot, č. 2 samopal vz. 58 atd.). A teď si představte toho arcilotra MUDr. Davida Ratha, maskáče, nábojové pásy přes ramena, samopal v tetované ruce, odjištěný ruční granát v kapse a půlmetru dlouhý žabykuch v zubech, jak klade odpor při zatýkání, či jak vraždí své politické odpůrce. Já si to představit neumím, ale věřím, že jeden taxikář, co vozil věčně ožralého kulisáka a autora absurdního dramatu, si to představit dovede. Ten taxikář se jmenuje Kubice. Ne, mohu si o Davidu Rathovi myslet cokoliv, ale rozhodně ne to, že je debilní! Kdyby MUDr. Rath byl takový trotl, nebyl by to MUDr, ale měl by za sebou slušnou životní dráhu recidivisty. Poprvé by seděl v pasťáku za vykradenou trafiku, ukradené embéčko či hospodskou rvačku.


A co naši policisté? Odkdy policisté, příslušníci uniformovaných ozbrojených zborů nerozliší loveckou pušku od samopalu?


Podivní to policisté, co je kulovnice a co samopal, to pozná i moje babička. Když jsou tak blbí, co mohou vyšetřit? Nic! Ať nastoupí u veřejných počišťovačů, a když budou jezdit s kukavozem, tak tam ten majáček na voze budou mít taky. Nebo nejsou tak blbí? Nechtějí náhodou Davida vylíčit jako arcilotra, gangstera, banditu – vůdce pouličního gangu hrdlořezů? Chápu, že občan čtoucí Blesk, Lidovky a MF Dnes, člověk sledující Růžovou zahradu a Hotel Paradise uvěří čemukoliv – třeba i tomu, že Kalousek je nejlepší národohospodář všech dob.

Inspektor, co lapil lotra

Arcizloduch Rath byl, jak je známo, zadržen díky neutuchajícímu úsilí policisty, elitního vyšetřovatele Petra Vincenze. A tento vyšetřovatel dal výpověď u policie a nastoupil jako ředitel ve firmě Centropol.


Proč muž, který dosáhl svého životního úlovku rezignoval na svoji práci u policie?


Právě tento úlovek mohl odstartovat sérii jeho povýšení a vyznamenání, jeho hvězdnou kariéru. Policii jistě mohu srovnat s armádou. Muž, který dosáhne úspěchu, bude povýšen, z majorů se stávají plukovníci a z plukovníků generálové. Představte si, že Žukov a Čujkov odejdou hned po Stalingradu prodávat boty a Montgomery vyrábět ručníky hned po El Alameinu. Vždyť policista, co lapil největšího zloducha Ratha, může počítat s tím, že bude v budoucnu policejním prezidentem, ministrem vnitra nebo šéfem BIS. A nezapomínejte, že ten, kdo vyšetřuje Ratha, je poháněn především touhou po spravedlnosti a s ohromujícím entuziasmem se vrhá do nových bitev za naši republiku zbavenou korupce.


Ale je tu i další otazník! Jak se policista, člověk bez praxe a zkušeností v soukromé sektoru mohl stát ředitelem?


Hledal někdo z vás práci v poslední době nebo sledujete inzeráty? Pokud neusilujete o funkci pomocného dělníka, nebo prodavače v Tescu, všude chtějí praxi v odpovídající pozici po dobu 2, 5 nebo i 10 let. Ty inzeráty znějí: "Hledáme strojního inženýra – obor strojírenská technologie, praxe 2 roky v obdobné pozici; Hledáme vedoucího kontroly, VŠ strojní nebo elektro, praxe min. 5 let v oblasti řízení jakosti; Hledáme ředitele pobočky XY, praxe ve vedoucí pozici 5 let."


Můžete být skvělým chirurgem a s patnáctiletou praxí vedoucího primáře na chirurgie, ale těžko vyhrajete konkurz na výrobního ředitele továrny na kuličková ložiska. Tady se ptám, co potom s policajtem, byť elitním? Není Vám pan Petr Vincenz podezřelý? Neuklidilo ho jeho chlebodárci a zároveň ho neodměnili za nějakou nestandardní operaci? Co když dojde k nějakému novému vyšetřování, při němž se zjistí, že Rath byl nevinen a vše byla bouda? Potom bude pan Petr Vincenz na tom rozhodně lépe jako civil než jako policista v aktivní službě, např. výsluhy mu zůstanou.

Bohatství rodiny Rathovy

Rodina Rathova rozhodně není chudá, je to prý důsledek zlodějské povahy otce i syna. Syn se stal dokonce arcizlodějem, diktátorem středočeského kraje, jak nás poučuje REFLEX. Podívejme se na tuto rodinu blíže. Ratmír Ráth byl lékařem, profesorem v oboru endokrinologie. Lékaři vždy patřili k lidem s nadprůměrnými příjmy, a to i za komunistů. Takže už v roce 1989 musela mít tahle rodina docela našetřeno, aniž by kradla. Rathovi navíc v restitucích dostali zpátky lékárnu, a to je dobrý business, nebo ne?

A co Rath starší?

Ten začal už v roce 1991 pracovat jako endokrinolog v Katarské královské nemocnici. Netuším, kolik tam vydělal, ale nedávno jsem na satelitním kanálu Phoenix (německá TV) sledoval dokument a německých zvěrolékařích v zálivu, jejich příjmy jsou okolo 80 000 EUR měsíčně, a z toho se už nějaké miliony nechají našetřit. Mám tedy pocit, že David by si mohl pro peníze na nemocnici dojít za tatínkem. Takže, kdo závidí úspěšným? Myslím, že nevzdělaní voliči TOP09.

Aféry jako politický nástroj k prosazení moci Miroslava Kalouska

Každý čtenář si jistě vzpomene na ďábla Standu koloťuka a jeho byt. Na tento problém upozornil jeden čestný a poctivý lidovec Kalousek. Tehdy se také rozjela aféra s Grosstapem, čili operací Mlýn určenou ke sledování hospodářské kriminality. Toto vyšetřování hospodářské kriminality a zvláště pak privatizačních zločinů již sice sliboval Miloš Zeman, ale bylo to jen populistické heslo. Tento pán se obklopil lidmi jako Šlouf a spol., nicméně vedle destruktivního Klause to byl přece jenom Hospodář s velkým H.

Nyní úmyslně odmítnu tezi, jež říká že Gross chtěl poctivě bojovat s korupcí, a budu vycházet z předpokladu, že Gross je grázl. Operace Mlýn by byla sběrem informací o mnoha politicích v ČR a umožnila by zloděje z ODS, KDU i šloufovce v ČSSD pěkně chytnout pod krkem a vydírat! Protože, ten kdo na někoho něco ví, je ve výhodě. Ale byl tu jeden taxikář, co vozil opilce Havla po flámech, a ten už dlouho pracoval pro jednoho zloděje z ministerstva obrany. Získával informace a vydíral pro svého pána jiné politiky, takže tento byl navzdory svým zločinům zcela nepostižitelný. Grosse bylo nutno sestřelit, taková dominace nad ostatními zloději je nepřípustná, především když o tuto dominaci usilujete i Vy!

Tak se spojuje šloufovská klika s lidovci a ODS a vynutí si zastavení příslušných vyšetřovaní. Gross odchází z politické scény po "čestné dohodě" a vyplacení určitého odškodného. Kalousek triumfuje a záhy ničí i Cyrila Svobodu. I Taxikář posiluje svou pozici v systému, bude od teď neomezeně vládnout speciálním útvarům a v roce 2006 zásadně ovlivní předvolební scénu.

Víte už čím? Co Vám říká "Kubiceho zpráva"?

Kubice dále posiluje v době, kdy na Ministerstvu vnitra vládne Ivan z Olomouce.

Aféry pravicových politiků

Co Vám říkají aféry Drobil, Pompro, Bém a Janoušek? Jedná se o aféry ODS. ODS je vládní strana, nebo ne? Existuje lepší důkaz demokracie, když se provalí aféry členů vládní strany v novinách a TV? Ale proč se objevují jen aféry členů ODS a VV? Že by členové TOP09 byli bez afér nebo alespoň aférek? Skutečně TOP09 bojuje s korupcí, její členové jsou čestní a opravdu nekradou?


Proč by TOP09 ničila své politické partnery? Co když je všechno jinak, aféry a vydíraní slouží k zajištění její dominance na pravém spektru politické scény?


Dříve nejprve žrali samci z ODS a lidovečtí šakali dostávali jen drobty ze privatizační hostiny. Nyní nejprve žerou topáci a teprve potom žerou ostatní! Tyto aféry tvoří také kryt, za nímž se odehrávají mnohem větší topácké tunely. Nejlepším důkazem je kauza Drobil, která byla jistě rozpoutána za účelem krytí Kalouskova ekotendru. Zároveň se vytváří fikce demokracie a svobodného tisku – hlídacího psa demokracie.


Základním cílem TOP09 je totální dominace na pravé straně politického spektra a podřízení ODS. Ve vztahu k ČSSD jde o zajištění dominace nad ČSSD a zároveň o podporu haško-šloufovské kliky v této straně.

Závěr

MUDr. David Rath byl zatčen na základě intrik Miroslava Kalouska, Leoše Hegera a „plukovníka“ Kubiceho. Cílem je diskreditace a totální likvidace jednoho z nejlevicovějších politiků ČSSD. Muže, jenž bojoval především proti snaze Leoše Hegera a lidí kolem něj totálně rozkrást české zdravotnictví ve prospěch nadnárodních kapitalistů a jejich českých slouhů.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments