Školné je pro naše dobro

Milí ovčané,


moc vám děkujeme, že jste se vyděsili hrozného Jiřího Paroubka a také jste pochopili, že nás čeká Řecko, či nějaká jiná Argentina, pokud nevyberete módní a trendy pravicovou vládu. To víte, vaše dětičky prostě chtějí dobrou budoucnost a tu jim samozřejmě zajistíme pouze my. Součástí dobré budoucnosti je také kvalitní vzdělání, a jak zajisté víte, kdo maže, ten jede, tudíž čím více budete platit, tím budete mít ratolesti vzdělanější a dokonce možná i inteligentnější. Takže my vám dopřejeme pořádné mazáníčko.


Vámi racionálně a inteligentně zvolení zástupci, ta skupinka dobrých mužů, co nejí, nespí a neodpočívá, jen aby nás odtáhla co nejdál od Řecka někam například k Islandu, právě přemýšlí o tom, jak vnutit všem zájemcům o studia, kteří nemají potřebné penízky, nějakou malou půjčičku. Pozor, zadlužování obecně je strašná věc, zvláště když jde o socany či předvolební kampaň, ale pokud půjčujeme my, tak je to vždy dobré a to jak pro jednotlivce, tak pro stát. Takový vstup do dospělého života s dluhem je přece něčím, po čem každý cool člověk musí toužit.


A toto dobro vám a vašim potomkům bude nabídnuto. Samozřejmě naprosto bezištně, a půjde o téměř samaritánské podnikání. Nějaké ty úročíčky (celkově v rozpětí do šedesáti do nekonečna procent z půjčené částky, komické množství, že, stejně vám vše vracíme ve výtečných jednoprocentních vkladech a tříprocentních investičních výnosech), co se můžou objevit, určitě hravě zaplatíte, až na to budete mít. A dokud na to mít nebudete, je tu přece hodný stát, který bude za vše ručit a bude nám financovat těžce vypracovaný a strašně riskantní zisk. Bude to podobně náročné a naprosto nevýhodné pro poskytovatele, jako jsou například platební karty na dávky či nějaké menší povinně nepovinné doživotní fondy.


Takže drazí ovčané, pamatujte, školné je pro naše dobro.


Vaše banky

 

Převzato z Modré Šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments