Šťastný: Jediná správná politika – bojovat za ODS
„Pokládám za nepřijatelné, aby Petr Nečas byl ve vedení ODS osamocen jako kůl v plotě. Silnou povinností našich místopředsedů je bojovat za ODS daleko více než doposud,“ řekl ve středu Právu poslanec a šéf pražské ODS Boris Šťastný.

Ano, tentýž Boris Šťastný, který loboval za zavedení zdravotnických poplatků. Když se ukázalo, že lidem v léčebnách dlouhodobě nemocných po jejich zaplacení nezbývá ani kapesné, na které ze zákona mají nárok, nechal se pan poslanec slyšet, že to nevadí. Že je příliš brzy dělat nějaké úpravy, tak za rok bude ta správná doba. Rád bych viděl pana Šťastného, kdyby ho erár nechal rok bez výplaty. To by se asi ozýval jinak.

Laik by si myslel, že vláda i poslanci jsou tady od toho, aby vedli tuto zemi optimální cestou ke stoupající prosperitě. Omyl, jak nám pan poslanec v rétorické perle vysvětlil. Jsou tady od toho, aby bojovali za ODS – ať to stojí, co to stojí. Není to tak dávno, co byla prohlašovaná taky jedna strana za tu jedinou správnou. Pan poslanec je v letech, kdy by si to mohl ještě pamatovat.

Když pominu úlohu knížetepána coby figurky v čele asociální strany, byl ve své funkci jedním z mála, kdo nedělal této zemi ostudu. Už neplatí ani to. Veřejným prohlášením, že ten Kaddáfí vlastně není špatný chlapík, knížepán neposloužil ani sobě, ani České republice, a na vysvětlení, že on to tak nemyslel, je ve světle Kaddáfího dalších činů trochu pozdě. Ale taky je možné, že knížepán řekl úplně něco jiného a jen mu nebylo rozumět.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments