Švejka obvinili a z nas už zase robi blbce


Tuž zhrňme si, co se stalo enem za posledni měsic. Milenka premijera cosik řekla šefovi rozvědky. Misto, aby vyhodili šefa rozvědky, zavřeli milenku. K čemu ji fčil budu dvěstětisicove odměny od svojeho milenca, za to, že dřela jak kuň? Ani milenec na tym neni dobře. Přišel o robu, přišel o milenku, přišel o fajně placeny flek a nakonec ho možna zavřu tež. Vlada, kera zadlužila republiku nejvic ve hystoryji, konečně padla. A jak se dalo čekat, nastupuju lidi ještě horši. Vrcholnym pajtašem je rozpliznuty bolševicky Amaroun, keremu kdosik dal pět melounu pro nic za nic. Fuj, to by jeden blul.

Mezitim kajsik v jihočeskem zapadakově zautoči skupina několika desitek Čechu na těhotnu Češku, kera brani svoje česke děcko. Kdyby v tomto okamžiku naběhli policajti a pozatykali utočici Čechy, byl by klid. Ale policajti nenaběhli, bo měli strach a čekali na posily.


V tomto okamžiku měly přijet všecky ty URNY, všeci ti tajni s obuškama, novinaři by z teho měli perličku do večernich zprav a všecko by skončilo.


Ale tajni nepřijeli, a novinaři měli asi svoje multykulturni pokyny a mysleli si, že se všecko ututla. Chyba. Ty blogy a jutuby, to je hrozne svinstvo, sudruzi. S tym byste měli cosik zrobit, jinak se vam to vymkne z ruky.


Bohužel se zda, že synkum nahoře nedochazi, o co jde. A tak se z naštvanych lidi Budějic robi extremisti, tajni policajti bez označeni (porušeni zakona o Policii?) mlati ty, keři si je ze svojich dani plati a nakonec to jde tak daleko, že se policajti mlati mezi sebu, bo nakonec to tak vypada, že tajni dostali přikaz provokovat, a černe těžkooděnce o tom nikdo neinformoval.


A furt je jim to malo. Misto teho, aby přiznali chybu, snaži se z lidi robit blbce. Na zaběrach, kere dokumentuju policejni zhovadilost a kere už viděla pulka republiky, je vidět, jak policajti prohodi bezbrannu děvuchu dvarazy dřevěnym plotkem, plot kavarny pak nesmyslně zdemoluju, synka v maskačove bundě, kery děvuchu zvednul a nikomu nic nezrobil ztluču jak psa a odřu mu pysk o zem, a vyfackaju Švejka na vuzku, z kereho pak zrobi vinika cele operace.


Na cely incident už musel reagovat Policejni denik. Take perly bych nevymyslel ani ja, ani sudruh Kojzar:


Policisté vozíčkáře vyzvali, aby opustil prostor. Policisté dokonce muži chtěli pomoct, aby odjel bez problémů. Vozíčkáři v tu chvíli něco upadlo, jeden z policistů se sehnul k zemi, aby muži věc podal. V tu chvíli však vozíčkář nohou kopl tohoto policistu do oblasti obličeje. Tento vozíčkář je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.


Fajne, že? Připomina mi to ten nesmysl o Karkulce, bo vlk chtěl tež pomahat a chranit. Tuž když už synci z Policejniho deniku začali komunykovat, tady maju dalši seznam temat:


– když je agresorem Švejk, proč zatkli chlopa v maskačove bundě, kery nic nezrobil a proč musel ryt držkou v zemi?

– proč je Švejk misto zadrženi docela obyčejně zfackovany štyrma černokněžnikama?

– proč bezduvodně zdemolovali plot kavarny?

– proč prohodili dvarazy děvuchu dřevěnym plotem?

– cely zasah točil černokněžnik v druhe lajně. Dokažete uveřejnit delši než třisekundove video z celeho incidentu? Nebo to nejdřiv potřebujete sestřihat?


A mimochodem – než si furt vymyšlat lži, nebylo by lepši řict – sorry, přehnali zme to, agresivni černokněžnik bude potrestany 3% sniženim platu a přiště si dame pozor?


Anebo si date pozor, aby vas už nikdy nikdo nenatačal?


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, hostinec U Kalicha

 

CB2.jpg

Fajne, že? Dva černokněžnici pravě biju dva extremisty. Ve skutečnosti se biju štyry policajti, akorat černokněžnici ještě nevi, že zasahli proti neoznačenym tajnym.CB4.jpg

Černokněžnici pravě prohodili děvuchu dřevěnym plotkem. Chlop, kery ji pomaha vstat, bude za chvilku napadeny a bude ryt držkou v zemi. Video v předchozim blogu.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments