Svrhněme mafiánskou vládu!

Vážení spoluobčané,

vzhledem k tomu, že dnes se vláda mafiánů sprostě vysmála občanům do jejich hladových krků, nelze dělat nic jiného než jim důrazně ukázat, že si nenecháme kálet na hlavu a ještě jim za to děkovat. Dnes by si všichni lidé, kteří byli volit, měli sáhnout do svědomí a zeptat se sami sebe, proč se zase nechali obelhat. Tuto vládu, stejně jako předchozí vlády stíhají skandály, kdy záhadně mizely veřejné prostředky a stejně jako v jiných případech se zdá, že ani tento pokus o ukradení 500 milionů bude nepotrestán i přes to, že je v tom namočená celá koalice. Pod ochranou velkého hradního kmotra tak získali čas na zničení všech důkazů. Všichni víme jak tento skandál dopadne, vyšumí do ztracena.

Chybějí peníze na platy státních zaměstnanců, od učitelů přes lékaře, vědce, hasiče až po administrativní pracovníky soudů, sociálních služeb a mnohých dalších. Berou se peníze postiženým, opuštěným matkám, berou se příspěvky na děti, berou se peníze důchodcům. Zvyšují se ceny, daně, nájmy, voda, potraviny, benzín, elektřina. Důvodem tohoto utahování opasků je získání prostředků na politické kampaně, žranice a obcovačky nemorálních individuí, které řídí tento stát. Demonstrují studenti, jelikož je chtějí zadlužit už od střední školy, demonstrují odboráři, protože jim chtějí sebrat často už velmi malé platy, demonstrují státní složky- policie, armáda, lékaři, učitelé, chystají se demonstrovat i podnikatelé. Spojme se a ukažme jednotu, zastavme rozkrádání našich těžce vydělaných peněz, dokud je čas.

Vyzývám Vás tedy drazí spoluobčané, pokud Vám není lhostejná kvalita života a kvalita života stávající i budoucí generace přijďte ve středu 22.prosince v 18:00 na Václavské náměstí na 1. demonstraci proti Mafiánské vládě. Další demonstrace bude naplánovaná na další zasedání Mafiánské vlády. Šiřte tento text, umístěte přiložená loga na své weby, použíjte je jako ikony na komunikátorech a sociálních sítích.

Tato vláda nemá naši důvěru !

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments