Systém ve vodárenství je nevýhodný a vyžaduje legislativní změny

Dobrý den kamarádi, přátelé i známí,

 

většina z Vás ví nebo okrajově tuší, že se dlouhá léta zabývám vodárenství v ČR. Vodárenství se věnuji  cca 12 let a vy nevíte, o co jde. Možná se to dnes dozvíte.

 

Dnes (23. 2. 2012, pozn. red.) jsem po dohodě s několika poslanci poslal jednotlivě všem zástupcům Parlamentu ČR informace o dění a stavu ve vodárenství ČR a požádal jsem je o seznámení se s problematikou, vyhodnocení existujícího stavu a navržení legislativních změn, které systém nevýhodný pro občany a celou ČR postupně napraví.

 

Současně jsem informoval média, se kterýma již delší dobu spolupracuji na korekci mediálního obrazu o „růžovém příchodu strategických investorů, kteří za nás všechno vyřeší“. Realitou je, že  přišli do ČR vydělávat. Jde především o  REPORTÉRY ČT, MF DNES, PROFIT, RESPEKT a vodárenské portály.

 

Rozhodl jsem se informovat také vás, protože čím více lidí bude o tom, co se děje, vědět, tím více poroste vědomí o tom, že je celkem zásadní věc  – VODA – špatně nastavena. Většina z vás vnímá pojem kolektivní vědomí a ti co toto „moc nemusí“,  si o mě aspoň nemyslí, že jsem úplný cvok, tak to nějak protrpte.

 

Jsme přesvědčen, že náprava vzniklého stavu je možná. Netvrdím, že bude jednoduché a rychlé, ale jsem si jistý, že to jde. Zásadní  změna musí přijít od zákonodárců, které budou muset probrat k činnosti „obyčejní“ lidé.

 

Pokud jste dočetli až sem, a to, co říkám, vám připadá nejen upřímné, ale i smysluplné, tak dopis zaslaný členům Parlamentu najdete na http://vodarenstvi.cccfm.cz/, a to včetně dokumentů dokazujících platnosti toho, co říkám. Pokud to uznáte za vhodné a budete mít na věc podobný názor jako já, pošlete informace o výzvě politikům na vědomí svým známým.

 

Já na vzájemnou propojenost všeho navzájem věřím, stejně jako na kolektivní  vědomí.

 

Všechny zdravím a přeji vnitřní i vnější pohodu.

 

Radek Novotný

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments