Tragikomedie pokračuje dál

Hlavní postava čtvrtečních mediálních turbulencí zakončila své gala představení v pořadu České televize Hyde park. Matador našeho politického kolbiště předvedl koncentrovanou esenci arogance moci.


Občas zaznamenáváme dotaz, zda nám vládnou lumpové či neumětelové. Myslím, že u nás platí obojí. Z tohoto mixu pak vzniká nebezpečná třaskavá směs. Ale je to ještě horší, neboť nám zároveň defilují před očima různě narušení jedinci. Jediné, co mají opravdu, ale opravdu rádi, jsou jejich vlastní obrazy v zrcadlech. Naprosté odtržení od reality života je více než zřejmé. A tak neustále šplháme dál a dál na další vrcholy nevkusu, nekonečné drzosti, nemravnosti bez hranic a bohužel i marnosti. Trudný obraz.


Výrazně k němu přispěla i naše média. To ona spoluvytvářela různé iluze a falešné představy. To ona nálepkovala a posouvala realitu. Výsledkem jsou pak mocenská monstra, do nichž se přetvořila část postav současné tragikomedie pod názvem „Správa ČR v r. 2011“. Tak dlouho jsme tolerovali excesy, až se staly normou. Lži, krádeže, špehování, podrazy, selektivní výhody pro vyvolené jsou běžnou a již naprosto rutinní výbavou našeho establishmentu. To je ta platforma, která vytváří deficity, a to nejen finanční, ale především mravní, které sráží naši zemi do kolen. Osoby a obsazení si doplňte sami. Vypněte prosím mobily. Představení pokračuje dál.


Převzato z blogu autora na Aktuálně

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments