Volby 2013: Budeme volit cizineckou legii?

Je neskutečné, jak se množí texty typu: Kdyby volby něco mohly změnit, tak už by je dávno zakázali.

Ponechám stranou nakolik jde o tzv. spiklenecký přístup, protože v každém případě jde o primárně ideologický přístup. Každý den, v každou chvíli, i za neuvěřitelných okolností téměř každý člověk provádí volbu. Proč ale kvůli volbám v Česku 2013 dávat dohromady sociologicko-filozofický traktát, když jde jen o volby v Česku 2013, a jak známo, když nejde o život, tak jde o hovno.

Jenže chyba lávky.

Tady jde o život v Česku. Nebo dokonce přímo v České republice?

Poté, co tzv. pravice v této zemi už prakticky vyčerpala veškeré možnosti, jak oslovit osla s volebním průkazem, tak úměrně tomu se zvýšil tlak na realizaci věčných časů. Ani tento fenomén české tzv. pravici není cizí, byť má jít o relikt tzv. reálného socialismu. Mění se časy, mění se podmínky a okolnosti, mění se terminologie, mění se vnímání, ale přitom jedno zůstává donekonečna stejné: Mít se dobře. Pokud možno dělat velké kulové a ještě na této volbě zainteresovat chudáky duchem i existencí. A protože paleta možností, jak toho docílit není nekonečná, tak nám tzv. pravice konečně představila svůj konečný projekt: Volte cizince!!

Babiš a Okamura.

Oba z východu. To české konzumní bramboře stačí. Horší by pro ní bylo, kdyby oba přicházeli ze záchodu.

Oba vypadají civilizovaně, funkčně kapitalisticky oproti systému, který česká konzumní brambora už téměř odepsala, a oba vypadají inovativně. Jeden pro rusínštinu nejde daleko a druhý má tvář jak soudce Oka.

Zítra půjde česká konzumní brambora k volebním urnám. (Anebo také ne.) A teď jde o to, že tyto volební urny se mohou jednou provždy a definitivně změnit v pohřební urnu českého národa.

Co vlastně chce česká konzumní brambora s volebním lístkem? Mít se dobře a cizinci jí to zařídí? Ale právě oni  (a především oni) kandidují proto, aby se měli ještě lépe. Rovnice – cizinci u vlády i česká konzumní brambora se mají dobře – nemůže fungovat. Ještě žádný cizinecký politický program nedokázal popřít základní matematiku.

Zájmy cizinců nikdy nemůžou být totožné se zájmy konkrétního národa. To není žádný šovinismus, tak to prostě je.

Teď o víkendu … a ještě k tomu k výročí státního svátku může česká konzumní brambora definitivně rozhodnout svůj osud. Zvolí-li cizince do výkonné moci, pak příběh českého národa se už bude odehrávat jako poslední dějství, které můžeme historicky zahlédnout třeba u lužických Srbů.

Pokud k tomu dojde, nechť co nejrychleji přijde na řadu konverze se sudetským kmenem a následná německá asimilace ať na sebe nenechá dlouho čekat. Česká konzumní brambora jednou provždy a definitivně potvrdí, že kromě toho, že si neumí vládnout, tak si dokonce ani neumí zvolit někoho ze svých národních řad.

V německém prostředí asimilovaný Čech nebude mít vliv na zásadní rozhodnutí. To bude jedině dobře. Ovšem velkým mužům a ženám , kteří zemřeli za českou věc, definitivně česká volební konzumní brambora ukáže vztyčený prostředník.

A o tom to je.

5 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments