Vražte mu, zachráníte Unii

Prosinec 12, 2011


http://b.wz.cz/upload/f/fknizek_wz_cz/201005/20/Faksimile-Upominky_704x687.jpg

 

Ukázalo se, že fackování na veřejnosti je věc velmi levná. Důsledky tohoto zjištění mohou ale vést až k záchraně eurozóny a přilehlých provincií.


Náš milovaný ministr financí, sympaťák Miroslav Kalousek, vyzkoumal, že jedna facka stojí pouhý 1000 korun českých. Je-li průměrný měsíční plat asi 23 tisíc Kč, může se téměř každý dosytosti vyřádit.

 

Je zde ale vážné riziko, ze někteří z nadšených uživatelů ministrových reforem užijí nově objevené možnosti k nepěkným akcím proti němu samému. Při velmi konzervativnám odhadu, že totiž asi 75% zaměstnanců dobrodiní jeho reforem nepochopilo, hrozí našemu finačnímu velikánovi bezprostředně asi 90 milionů facek, aniž by občané sáhli na své úspory. Na druhou stranu, kdyby všichni nespokojení opravdu vykonali svou občanskou povinnost, příjem státní kasy by byl právě oněch magických 90 miliard a my bychom mohli svou půjčkou spasit euro již příští měsíc.

 

Takže vážení, když náhodou potkáte pana ministra, myslete na záchranu velké myšlenky sjednocené Evropy a neváhejte. Celý svět se na Vás dívá!


Převzato z Nautila


Foto: zdroj


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments