Východ Libye oznámil nezávislost, mediální divadlo a lži pokračují

Březen 08, 2012


Libya Google


4.března: Představitel NTC (národní přechodná rada) Mahmúd Džibríl el-Warfally připustil, že rozdělení Libye je naprogramováno mocnými zeměmi západu a bojí se o ztrátu samostatného Libyjského státu. Když to řekne zrovna tento člověk, jenž je hlavní ikonou rebelů a povstalců, kteří byli schváleni západem – je to na pováženou. Tato a mnoho dalších informací se však do Evropy vůbec nedostane. Již v minulých článcích jsem čtenáře informoval o historii Libye, kde vysvětluji úlohu tří regionů v Libyi (Kyrenaika, Tripolisko, Fezzán) a právě 6. března prošla napříč Evropou informace, že východ Libye oznámil částečnou nezávislost. Východ Libye je celý pod správou regionu Kyrenaika, který je nejbohatším regionem na ropu a plyn!


Zprávy světových médií z 6.března: "Kmenoví představitelé ve východní Libyi v úterý vyhlásili částečnou samostatnost tohoto na ropu bohatého regionu. Oznámila to stanice BBC. Kmenoví vůdci argumentují, že oblast je desítky let zanedbávána a místní obyvatelstvo má právo rozhodovat o svých záležitostech samo." Viděli jsme fotky lidově vypadajících bojovníků a mužů na koních, úplná divadelní hra. Foto zde


A co zbytek Libye? Co Tripolisko a Fezzán? Z těchto dvou regionů po humanitárním bombardování skoro nic nezbylo. Jen základny a tábory pro rebely a cvičené vojáky, kteří jsou posíláni do "legální" války v Sýrii. Jih Libye – Fezzán – jak už víte z předchozích článků – je osídlován už od 18. století černochy, kteří jsou legitimními občany Libye. Taktéž jsem však informoval o genocidě, která v Libyi probíhá. Nakonec to vypadá, že se z Kyrenaiky jako nejbohatšího regionu stane federace a ostatní dva regiony budou sloužit jako uzel pro vojáky, pašeráky a další verbež. Nikdo z Libyjců tohle nikdy nechtěl. Libyjský velvyslanec, se kterým jsem měl delší hovor, mi řekl, že Libye má i rozumné lidi. Na plno mých otázek mi neuměl odpovědět a hlavně nechtěl nic říkat do telefonu, ale stále mě ujišťoval, že v Libyi jsou i rozumní lidé. To je pravda, ale tito lidé nemohou mluvit, protože jinak přijdou o svůj život, jako se to stalo už několika doktorům z univerzit a profesorům, kterých si lidé vážili.


Tak či onak, je to další mediální raketa, která má ovlivnit úsudky, vytvořit paniku a měnit situaci. NTC prohlásila, že Tripolis  by mohl zaútočit na separatistický region Kyrenaika a že za vytvořením možných nepokojů stojí zelení loajalisté a další členové bývalé, velké Džamáhírije. Další lež, jak ospravedlnit zabíjení a bombardování země. Ve skutečnosti jde o vnitřní spor, kde rozumní Libyjci chtějí mír pro každého, chtějí spravedlnost a klid jako byl dříve, ale to jim nechtějí dovolit lidé, kteří mají s libyjskou zemí jiné plány! Za posledních několik dní proběhlo už desítky demonstrací proti rozdělení Libye!


Osvobozenecká armáda Libye (LLA) a mnoho dalších Libyjců na jejich straně:

2.března byl významný den, který se ve světle nedávných událostí stal známý po celém světě. Dne 2. března 1977 proběhlo generální zasedání kongresu Libye a bylo přijato prohlášení o zřízení lidových úřadů, které přinesly vládu Džamáhíríje do země.

Během 34 let lid Libye poukazoval na princip skutečné vlády lidu (Džamáhíríje = stát mas) a budoval tak společnost i přes všechny druhy neutralizace v USA a NATO. Bylo prokázáno, že na celém světě je možné vymýtit hlad a chudobu tak, jako se to povedlo v Libyi, a z pouštních měst vytvořit strukturu a útočiště pro všechny lidi bez rozdílu barvy pleti, zničit neznalost u všech lidí bez výjimky s cílem vytvořit z oddělených nekoordinovaných kmenů organizaci spojených národů a dát tak vzor z nové Libye  pro celé lidstvo.

V minulém roce jsme všichni viděli příklad opravdového vůdce, který nejen vytvářel, ale také byl věrný své myšlence pro blaho lidí i před hrozbou smrti. Ať už chyby Muammara Kaddáfiho byly jakkoliv různorodé, zanechal v nás hlavně to dobré, a je na nás, abychom se z toho všeho poučili.

Nevěřte, že Džamáhíríja je zničena, nevěřte, že vůdce je zapomenut. Smysl a náplň jsou jako dvě hvězdy, které svítí a podpoří libyjský národ a všechen pokrokový lid Libye k boji za zachování té myšlenky a opravdové demokracie. Bez ohledu na to, jak moc byla dříve kvetoucí Libye zničena, koncepce Džamáhíríje stále vládne. Je tomu tak prostě proto, že žije v srdcích milionů Libyjců.

Tyto dny jsou takové, že každé světlo a druh iniciativy je zkreslený, až je to k nepoznání. Síly temnoty jsou násilně aktivní. Jejich cílem je ponořit libyjskou zem do zapomnění. Slova a projevy jsou jen falešná zástěrka pro jejich temné triky. Jsme svědky každodenního krvácení toho národa, cizáci ničí města a vesnice, zapalují lesy a plodiny, které byly po desítky let vytvářeny a současně skandují hesla za svobodu, pomoc a záchranu lidí, ale není jasné, co vlastně chtějí zachránit, když vše ničí a berou nevinné životy.

Pokrytectví překonává všechny hranice zdravého rozumu. Tito budoucí "exekutoři" vědí, že přinášejí lidem utrpení, destrukci a smrt. Říkají, že věří v Boha, citují svatá písma a mávají evangelii. Jsou to satanáši žijící pro krvavé pokrytectví, které odpovídá pouze obludnosti jejich zvěrstev, která konají dnes a denně. To je tvář odcházejícího starého světa, který je odsouzen k smrti a ke zničení zákonů společenského vývoje.

Vítězství je však určeno do Nového světa, do naší vlasti. Přes to všechno bude vysvobozením pro všechny lidi na této zeměkouli. Jejich dny jsou sečteny. Vítězství z Nového světa – svět bez násilí a válek – je hned za rohem. Sláva libyjské Džamáhíríji!

Krysy, je na čase zastavit ty lži a odejít, Velká arabská džamáhíríje Libye se vrací, silnější než předtím. Viva Zelená Libye!

Tohle je hlas Libyjců, ale sami to nedokážou. Jejich zem byla zaprodána lidem, kteří chtějí jen válčit, získávat moc a peníze, to je tvář dnešního světa. Neměli bychom dělat, že se nás to netýká, protože jednou se nás to týkat bude.


 


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments