Prý z ho*** bič neupleteš

Pan ministr nucených prací a asociálních věcí, který se coby diletant a sociální "autista" podle některých neměl stát nikdy ministrem na ministerstvu práce a sociálních věcí, byl po politováníhodném pochybení svého podřízeného  donucen odstoupit z funkce.


Sám ministr to komentuje: "necítím žádnou vinu, ale chci nést politickou odpovědnost". Jeho kolega, 1. a skutečný šéf slepence TOP 09 – Starostové Kalousek, který se právě probírá z tuhých dopadů metanolové prohibice na šedou kůru mozkovou, prohlásil ve skryté narážce na některé konkurenční koaliční politiky, že by bylo vhodné, aby se tak chlapsky jako "poctivý a slušný" ministr Drábek zachovali i jiní ministři Nečasovy vlády. Možná tím mínil kolegu Vondru, Dobeše anebo Kubiceho. Zajisté neměl na mysli sebe samého. 


K dokreslení pitoresknosti těchto prohlášení by stálo za připomenutí, že podobně statečný byl svého času premiér "Křišťálový" Standa, který byl nucen kvůli své bytové aféře odstoupit z funkce. Jeho hlavní parlamentní kritik pan Kalousek, kterého bytová kauza prý navíc smrděla praním špinavých peněz a nádechem zvláštních sebevražd, jež připomínaly výjevy z románu Mario Puzza, ovšem z funkce dodnes neodstoupil. 


TOP09 chce před volbami využít potenciál kauzy Drábek k tomu, aby se prezentovala jako strana "čistých", kteří nemají žádný korupční škraloup. Její činovníci zřejmě již zapomněli na takové detaily, jako je kauza CASA exmístopředsedkyně sněmovny Vlasty Radarovny, která z funkce věru neodstoupila dobrovolně, podivné daňové odpustky druhému spolupředsedovi TOP09 Schwarzenbergovi, podivné zakázky na velvyslaneckých filiálkách ministerstva zahraničí apod..


Jak se zdá, pan Kalousek se sborem přeběhlických statistů v TOP 09 a "Starostů" se rozhodli vymáčknout citron na doraz a uplést z pověstného exkrementu bič.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments