Zhebne brzy pacient?

Už bylo těch slibů pěkného počasí a konce světa dost. Způsob letošního léta je poněkud podivný. Mnoho lidí se domnívá, že se vědcům v cizích službách již podařilo zkrátit jaro a léto a prodloužit podzim a zimu.


V momentě, kdy si začneme dělat legraci sami ze sebe, například posměchem, že „poručíme větru a dešti“, je zcela jasné, že jsme kontrolu počasí již dobře zmákli. Chytráci, aby vládli, se zesměšňují a ponižují, a hlupáci tomu věří. Dělejte z lidí duševně vykastrované voly a budete vládnout věčně.


U počasí je tomu podobně jako u občanů. I u nich se podařilo dosáhnout předčasné pohlavní zralosti, zkrátit mládí a prodloužit stáří. Jak jinak, když usilujeme o trvale udržitelný růst, čili o maximální produktivní věk v dospělosti a stáří. Nejsou snad lidé totožní s atmosférou (dýchací-sférou)?


Vzhledem k tomu, jak jsme dobře zprznili mladou generaci, můžeme té staré prodloužit odchod do důchodu. Dobře jim tak, těm starým otrokům, když prodali své děti za peníze do otroctví. A navíc, potracení potomci si duševní kastraci a bytostné zmrzačení náramně pochvalují.


Maje zálibu v meteorologii a meteorizmu, nikoliv v teoretizmu či terorizmu, snadno jsem si pořídil graf průběhu teplot za posledních několik měsíců. Je to dlouho samá zima (rovná plochá křivka) a občas náhlý krátký prudký výkyv veder (strmý vrchol nahoru).


Maje za dobrého přítele kardiologa, předložil jsem mu onen graf s tím, že se jedná o výpis EKG jednoho mého známého. Zajímal mne jeho odborný názor.


V podstatě jsem tomu lékaři nelhal, neboť počasí je přece jedním z mých nejlepších známých. Je mi velice blízké. Nebýt klimatu, jsme v kómatu. A kardiolog nic zlého netuše, se poděšen zhrozil: „Ten pacient jistě brzy umře! Je to graf umírající osoby. Přerušovaná srdeční činnost zhasíná. Konečný rozklad tkání počíná. Má už sepsanou závěť?“


Jisté je, že máme všichni nějaké ty tisíce let sepsanou Starou závěť a dokonce i přes dva tisíce let již máme její novelizaci Novou závěť. Pacient je už hodně starý, zlostný, neslyší, nevidí, jeho tkáň se rozkrádá, sotva leze, ale potvora ne a ne zhebnout. Nebo, že by letos?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments