A hle, COVIDím?

Veden snahou být aktuálně informován , koukám do  interaktivní  mapy na statistku  těch, kterým  tak či  onak soudobý  virus  udělal  čáru přes jejich  plány, a hle, COVIDím:

Pokud   náhodou v nějaké  mapě  objevím okres X , kde je (-1 )akutně  COVIDovaný pacient, je to ještě  jednoduché a každý  účetní  ví, jak takový  údaj  správně  chápat. Prostě stačí přivézt  ze sousedního  okresu Y, kde je nemocných  dostatek, jednoho  nemocného a počet  postižených v okrese X je od toho  okamžiku roven nule. Složitější situace ovšem nastane, pokud v počtech  postižených začneme porovnávat celkový počet s počtem postižených  žen a mužů. Pak z údajů  interaktivní  mapy nebudou  někteří  z nás (ti s nižším  stupněm  kreativity) schopni  učinit  ty správné politicky korektní  závěry a všem začne  být jasné, že odmaturovat  dnes z matematiky není  vůbec  lehké. Prý se tam  u zkoušek vyskytují  ještě mnohem   vyšší  čísla, než v naší  mapě…

 

 

Stanův komentář: Tady zase někdo zaspal, že existuje 69 dalších pohlaví

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
30. 9. 2020 19:56

Vy něčemu nerozumíte ?
Mě je to úplně jasné – jasná vypovídací hodnota …
Společný součet IQ celého redakčního štábu nepřekročil součet Covid zemřelých a to ani v tom nejpostiženějším regionu.

JanDrda
JanDrda
Reply to  Gatta
1. 10. 2020 10:15

Já to spíše vidím jako odraz úrovně našeho systému vzdělávání na úroveň našich pisálků (redaktorů). S nástupem migrantů z rozvíjejících se zemí do redakčních kolektivů to bude ještě horší. A budou tam z důvodů rovných příležitostí. Děs, běs.

Bety
Bety
1. 10. 2020 11:20

Kromě toho, že zřejmě začíná být problém sečíst 2+2, vidím ještě další možnosti – a) buď jsou ti nezapočítaní mezi ženy a muže mimozemšťané, b) autoři neumí vytvořit kolonku pro transgendery, c) počet zemřelých je oproti požadavkům příliš nízký třeba kvůli některým nespolupracujícím lékařům kteří nechtějí pochopit, že každý infarkt se hodí, a tak se navýší první údaj a další už se neopraví…..

Vaska
Vaska
1. 10. 2020 17:47

z trochu jiného soudku – chtěl bych se zeptat soudruha plukovníka, jestli musí bejt ten partner na sex prověřenej taky ze stranického a genderového hlediska – viz jak svého času vyřvával “bílá brada” aby český holky podržely africké fauně a vrhly jím světle hnědý parchanťata –
https://www.arfa.cz/sex-s-plukovnikem-prymulou-pouze-s-proverenym-partnerem-radi-a-uvadi-narod-v-chaos-co-skupinovy-sex-po-desate-pod-deset-provereny-jako-pozitivni-negativni-nebo-snad-oboji/#.X3YPfHVCfVg

Irena
1. 10. 2020 17:49

Tento německý lékař říká, že Světová zdravotnická organizace je zodpovědná za zvýšenou smrtnost při léčení koronaviru, protože při výzkumech doporučila špatnou léčbu. Šlo o preparát hydroxychlorochin – antimalarikum – netoxický v malých dávkách, tak 240 miligramů. Světová zdravotnická organizace doporučení k léčbě: počáteční dávka 2,4 gramu, dalších deset dnů každý den 800 miligramů – to znamená, že pacient měl na konci v krvi 10 gramů tohoto léku, což je jeho toxická dávka – to se píše na každém poučení k tomuto léku. Obvyklá dávka je přitom 400 miligramů denně. Lékař SZO, když se ho ptali, jak přišel na takové dávkování,… Číst vice »

PPK
PPK
2. 10. 2020 4:56

Když je nějaký novodobý mocensko sociální systém v krizi, tak vždycky nejbohatší elity planety prohlásí pomocí své propagandy tu krizi za společensky nevyhnutelný nebo přírodně katastrofický jev. Nikdy přitom nepřiznají, že jde o periodicky opakovanou jejich vlastní systémovou krizi. Krizi bankovně finančního kapitalismu, která – pokud se neválčí – existuje téměř každých 7 let. Je to doba krize, kdy se neobchoduje, protože lidé z nízké sociální třídy jsou v exekucích a ti ze střední třídy si od bank elit už přestali půjčovat. Otázka tedy zní: Kdy a jak ta krize vzniká? Vzniká vždycky tehdy, když se elitám zastaví jejich ekonomika,… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
2. 10. 2020 6:27

“ Krize finanční a hospodářská aneb Roky 2008 a 2009 Zmíněné roky vypadají jako dávno zapomenutá historie, ale problém systémového nastavení civilizace dnes lze hodnotit marxistickou spirálou, kdy věci se opakuji, ale ve kvalitativně jiné vývojové rovině. Znamená to, že napodobenina tzv. kapitalismu stojí dodnes se vším všudy především na binárním kódu. – Vrchol, pád = růst, krize. Čísla kladná, numera záporná. Logický následek kultu nekonečného růstu, konzumu a blahobytu. Nadstavba ducha byla odsunuta jako stará veteš. Jenže nic neexistuje samo o sobě a samo pro sebe. Pokud je společenský systém postavený na pokřiveném základě, přičemž sám je ještě deformován… Číst vice »

Lena
Lena
2. 10. 2020 5:37

Nebuďte unáhlení. Těch pohlaví je ve skutečnosti mnohem a mnohem více než 69. Podle čínské knihy „I ching“ je 64 krajní počet možností pohlaví (kombinací polárních sil jin-jang), které již pak ztrácejí svůj pohlavní smysl, neboť jejich rozlišenost tak splývá, že jsou všechna stejně nevýrazná, jako 64 odstínů šedi. Nejedná se ovšem o tělesné pohlavní orgány, jak se naši vulgární materialisté hloupě domnívají, ale o módy vniřní síly (čchi), u nás na Západě o tzv. krve a její čistotu. Starověcí čínští lékaři a taoisté se snažili usměrňovat různé variace čchi k její „rasové čistotě“ a tím způsobem se snažili zvrátit… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
2. 10. 2020 6:45

A nevíte, jak je to mezi vlky, nebo láčkovci – ti o těchto teoriích nemají ani potuchy a jsou na světě mnohem déle než to vzdělané lidstvo.

Lena
Lena
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 9:09

Vlci a láčkovci praktikují praxi, žádnou teorii nepotřebují, tu potřebuje namyšlené zdegenerované lidstvo (vzdělané). Západní parazité, kněží, filosofové, kapitalisté, komunisté a demokraté namluvili a namlouvají lidstvu (svému výživnému substrátu, který to rád přijímá), že čím komplikovanější a složitějši je organizovaná hmota, z nichž nejvýše se skví v/zdělaný člověk (zdegenrovaný na dalších 69 pohlaví), tím lépe a lépe. Vzhůru s ním na Měsíc, Mars, ke hvězdám, světlým zítřkům a doperedele. Východní mudrcové a MUDr. směřovali k vlkům a láčkovcům, k geniální jednoduchosti, zpět k původní dualitě, jednotě a za ní. Myslíte, že čím více druhů zámků a klíčů, takže nakonec vůbec… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
2. 10. 2020 10:55

Dobré – opravdu dobré – myšlenek na scénář filmu nebo dobré sci-fi (jinak by to neprošlo).

Jen k té „Dávné východní moudrosti“ jsem skeptický – zvláště když vidím současnou východní nekulturnost.
Možná to bylo mezi mudrci, ale obyčejní lidé tam neměli nikdy žádnou cenu.

Z Reality – kulinářství asie pro silné žaludky. Doslova …
https://navratdoreality.cz/asijske-hody-11985.html

Lena
Lena
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 13:40

S vodou vylijeme z vaničky i dítě. Vezměte to podle sebe: Předsudky bez pochopení hlubšího významu. Ačkoliv šlo o jedince a nikoliv o asijskou kuchyni, zahodíme „východní moudrost“ (což je jenom pojem), a ve skutečnosti ještě více umrtvíme nefunkčních 9/10 svého „mozku“, a souhlsíme se západním diktátem 1/10 „mozku“. Tak vlastně máme, co jsme chtěli – jsme ti, na které nadáváme, což je východní moudrost, zatímco západní hloupost si vymýšlí někoho jiného, druhého…Vše je tedy OK a je to zbytečné mlácení prázdné slámy.

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
2. 10. 2020 15:13

Re -na to by se dalo diskutovat dlouho a já dnes končím. Nejedná se o nějakého ojedinělého netopýra, nebo krysí mládě. Ano – možná mám nějaké předsudky a raději bych jelna dovolenou do Itálie než do Číny či Thajska. Asie mi úpně stačí na monitoru ta filmová stejně jako záběry z dnešní reality – a to nejen z kuchyní. A ani vyprávění a fotky od lidí co tam byli a jezdí, ten pocit u mě nězměnily. Je to prostě jiný svět. A nejsem si jist, že „východní moudrost“ vytvářela a vytváří o mnoho lepší svět pro lidi. A třeba i… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 17:45

A co takhle „starého známého“ Šóguna?
https://www.youtube.com/watch?v=aefl7vdeoaQ

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 18:15
Lena
Lena
Reply to  Martin (už bez taky m)
2. 10. 2020 19:15

A co takhle němé grotesky Ch. Chaplina? Nejsou úžasné, ačkoliv neobsahují slova vyjadřující abstraktní pojmy, ale život ve svých paradoxech sám?? Není to pěkný rozdíl dvou myslí, jedné strany mysli (západní) jako mrtvoly klátíciho se převzdělaného inteligenta, kterých je dnes více než příliš, a druhé strany mysli (východní) jako živého a nesmrtelného Charliho Chaplina?

Lena
Lena
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 19:07

Kagimušu znám a mnoho dalších filmů A. Kurosawy. Mluvíme pochopitleně jeden koze a druhý o voze. Hádá se pak jeden sám se sebou. Každý za svůj mentální konstrukt, nebo s tím, kdo je mimo něj. S Vaším kritickým pohledem souhlasím, ale jeho objekt není totožný s objektem mého úhlu pohledu. Východ není vždy na Východě, tam je dnes Záchod. Není přece nutné připomínat rozdíl mezi původní naukou Buddhovou a buddhismem (víceméně jejím opakem), stejně jako rozdíl mezi Ježíšovým učením a křesťanstvím (víceméně jeho opakem). Oba nic nenapsali, ale interpreti po nich. Východem se v symbolice často nemyslí světové strany, ale… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
2. 10. 2020 20:14

Jsem rád že nekoncíme neshodou. Asi bysme si museli nejprve řádně objasnit a sjednotit definice.

Mám sice pochopení i pro velmi abstraktní myšlení, ale jako technik v téch pojmových a mystických konstrukcích hledám vždy spojitost s důvody a záměry v reàlném životě.

Lena
Lena
Reply to  Gatta
3. 10. 2020 11:19

Jsem také ráda, že nezůstane zlá krev. Ono to není k tomu řešit v těchto diskusích takové problémy. Snad jen si stačí uvědomit, že za roztodivným mlžením a pod haldami odpadků může být nějaké racionální jádro a podstata.

Gatta
Gatta
2. 10. 2020 7:29

http://dfens-cz.com/hypoteza-o-budoucim-vyvoji-covid-situace-v-cr/ Diskuze k článku autora poměrně odsuzuje. Ale můžete dnes a zítra přečíst 10 nebo 10 000 člànků o Covidu a nebudete stejně vědět nic nového a hlavně nic podstatného. A o to jde . Problém je amatérská neznalost, odborná zaprodanost a následná absolutní ztráta důvěry ve společnosti. Jedinou jistotu máme v tom záměrném udržovàní nejistoty a ve vlastní bezbranosti vůči těm co s námi manipulují. Ať zeleným úddělem s elektromobily bez potřeby elektráren, permanentním sledovánim které směřuje k čipování, Covidem, který až tak nezabíjí, jako spíše zastavuje světovou ekonomiku … A že pusti na nás můžou kdykoliv a cokoliv… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 8:13
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
2. 10. 2020 11:06

Není se čeho bát – Naděje máme všichni vysoké.
https://www.youtube.com/watch?v=7jMlFXouPk8

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 13:13

Vynikající ping pong, chválím výběr. Jedna kapela, a co říci mohla, to sdělila. Neuvěřitelný doklad citlivosti několika jedinců na kulturní FRONTĚ současného světa.

https://www.youtube.com/watch?v=T_OEL5bQT-s

https://www.youtube.com/watch?v=fcTxAUE_rbM

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 9:52

Ten článek není vůbec dle mého skromného soudu špatný- ačkoliv zrovna práce i praxe autora tak jak je popsána nedává moc naději (nějakou snad přece, to bych apriori určitě nikomu neupíral) že on je zrovna ten, „kdo již prohlédl mlhu NWO“. Ale kdyby, jím vyjádřené myšlenky o cíleném uvádění lidí do chaosu mají svou logiku, zřetelně formulovanou. A na rozdíl od mnoha jiných je poměrně stručný a výstižný. S tou datací bych to ale tak zřetelně neviděl. „Síly zlaté miliardy“ nepochybně používají řadu komplementárních i protichůdných prostředků, i různé „dávky ZA-cílených linií vývoje“. Ta „jejich“ „myšlenka“ typu : „je nás… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
Reply to  Gatta
2. 10. 2020 11:50

Pokud by za této situace bylo očkování povinné, byl by to gól:
https://echo24.cz/a/SbXGP/firma-ktera-vyviji-vakcinu-proti-koronaviru-nechce-nest-nasledky-za-vedlejsi-ucinky
V USA už si to farma prolobovala nafurt, někdy od 80. let. Asi nechtěli riskovat ty lidové poroty. Výrobce nelze žalovat za újmu na zdraví způsobenou vakcínou, včetně smrti.

Aleš
Aleš
2. 10. 2020 10:07

z nové republiky: „A to ještě nic není. U mě ve firmě si dva zaměstnanci šli nechat udělat test na Covid19. Jen tak. Došli na příslušné testovací místo, zapsali se do „pořadníku“ a čekali. Po hodině čekání na odběr vzorků je přestalo čekání bavit a odešli. No – a pak – malá chvíle napětí – jim po pár dnech přišlo každému z nich oznámení – ještě jedna malá chvíle napětí – oznámení, že jsou Covid19 pozitivní. Bez vzorků. Nedělám si legraci. I když je to napůl k smíchu a napůl k pláči.“ U nás na vesnici se stal podobný případ.… Číst vice »

orinoko
orinoko
2. 10. 2020 15:01

Jsme blbci a měli bychom si to přiznat. Hledajíc /je/ … pravdu , narazil jsem na papyrové texty apokryfních evangelií.

https://www.vitalia.cz/clanky/shanite-rousku-nevyhazujte-penize-pred-virem-nechrani/

orinoko
orinoko
2. 10. 2020 15:40

Současný systém světového divadýlka potřebuje především vizualizaci. Nikdy dříve nebyl takový tlak na poslušný ksicht jako nyní. – Mějte všechno, co chcete – kérky, drdoly, mařeny, holé lebky či tupé … ale na textilem na držce dáváte najevo , že souhlasíte s tím, že jsme dostali do VAŠÍ krize. VY jste vinni současným stavem, my obludáriové vám jen ukazujeme, kam jste nás dotlačili.

orinoko
orinoko
2. 10. 2020 16:49

Takto vypadá doba, kdy se věcí zmocnily obrazce:
comment image

orinoko
orinoko
2. 10. 2020 17:07

Západní infekce bez roušky:
comment image

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
2. 10. 2020 17:10

Gif soubor, složitější odkaz.