A je to venku – posledni střipek do mozajky zločinu na Majdanu se našel

Bylo jasne, že to je otazka času. Bo nejenom u nas se všecko rozkeca. Všude na světě to je stejne. A vždycky za tym stoji prachy anebo strach o život.

Stejne to bylo aji u střelcu z Majdanu, dokonce tady byly splněne obě dvě přičiny – synci byli nasrani, bo nedostali pořadně zaplacene za špinavu robotu. A když začali mnozi kolegove střelci – a tedy nebezpečni svědci – mizet, nebylo už na co čekat. Bo lepši žit jako korunni svědek kajsik v cizině, než nežit vubec, že…

Bo sem chvilu před valku byl v Syrii a shodu okolnosti při začatku Majdanu v Kyjevě a měl možnost mluvit s mistnima lidma, mohl sem se dovolit odlišny uhel pohledu, než měla tehdejši (a přetrvavajici) propaganda českych televizi a dalšich podvratnych medyjalnich spolku. Bo když kdosik v jedne totalitně socialistycke zemi, v kere byl policajt na každem rohu, začne střilat ze střech na policajty aji demonstranty, coš tu něgra. A když se totež opakuje v uplně jine kulturni oblasti, pak si možete byt jisti, že to neni nahoda.

Podrobně sem to popsal po navratu z Kyjeva na koncu roku 13 „Brusel ani neumi zrobit statni převrat“ a počatku 14 „Kdo chysta občansku valku“ a „Syrsky scenař pokračuje„. Tady o tom mluvila jedna z tehdejšich poslankyň. Valka se naštěsti nerozšiřila na celu Ukrajinu, ropovody ani plynovody nebyly zničene a v zemi nesu modre přilby. Na druhe straně valka dodnes neskončila, ekonomicky se Ukrajina dodnes nevzpamatovala a je zadluženou zemi a deset milionu Ukrajincu opustilo zem a robi v Rusku nebo v EuroSajuzu.

No a fčil je chybějici kus mozajky tady – už je potvrzene, kdo střilal. Budu citovat Terezu Spencerovou:

„…v lednu 2014 dorazily do Kyjeva čtyři desetičlenné skupiny gruzínských ozbrojenců, kteří doma plnili „politické zakázky Saakašviliho režimu“ při potlačování demonstrací nebo únosech a „mizení“ nepohodlných podnikatelů… na letištích v Tbilisi i Kyjevě prošli i se zbraněmi bez kontrol a s falešnými doklady, což zařídili šéf ukrajinského postmajdanského parlamentu Parubij, poslanec Jaceňukovy Lidové fronty Pašinský a americký vojenský instruktor Brian… Pašinský s dalším poslancem Parasjukem poté 20. ledna 2014 stříleli do demonstrantů na Majdanu z balkónu konzervatoře, Pašinský velel, kdy střílet a kdy opustit palebné pozice… v hotelu Ukrajina palbu řídili Parubij a Saakašviliho poradce Mamulašvili… aneb advokát tří gruzínských snajprů popisuje, co jeho mandanti vypověděli před běloruskou prokuraturou, protože ta ukrajinská o jejich výpovědi nemá zájem… chtějí mluvit, protože si myslí, že si tak uchrání život, neboť prý mnozí jejich krajané, kteří se účastnili zločinů na Majdanu v roce 2014, začali mizet a umírat za podivných okolností.“

Otazka zni – zajima to ještě někoho? Celou verzi udalosti si možete přečitat tady.

A položi si kdosik otazku kdo to všecko vyvolal a financoval?

https://www.e15.cz/zahranicni/od-majdanu-a-padu-janukovyce-uplynuly-tri-roky-usa-podporovaly-aktivisty-miliony-dolaru-1329261

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733877

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
7. 11. 2019 22:18

No jo, když se kácí les atd. Nikdy jsem si nemyslel, že zrovna jeden stát se chová jako největší svi…ě dnešního světa. Pod heslem pravdy a lásky, svobody a demokracie. Nějak je ovšem třeba dodat, jak pro koho a co to ta demogracyje a svobodááá vlastně je. Ale nedodává, že.

Aleš
Aleš
7. 11. 2019 23:22

Z tohoto pohledu doktor Mengele se mohl zcela svobodně a demokraticky rozhodnout, koho na co si vybere, a rozdíl mezi Nerem, Tulamorem z Bechyně či šéfem KKK je taky jenom kosmetický. DEMokrastIje. Jen tak mimochodem, v SSa chtěli zařadit Nacigardu batalion Azov mezi teroristické organizace, banderovci hned zatlačili na Zelenského, aby napsal dojímavou litanii, že to není pravda, co se o nich povídá. Stádní útvar slouhů emerických stádních jelit se z bahna prohrábává skrz zemskou kůru k zemskému plášti. Za chvíli začnou škemrat o Minské dohody, bez existence NATO se rozplyne lákavá vidina stát se rozbuškou v podbřišku. Jak to… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 11. 2019 7:47

V. S. Salminen a „The Economist“: Západ má být „jako Putin“ http://casopisargument.cz/2019/11/06/zapad-ma-byt-jako-putin/ Na Záchodě „na -to“ „konečně“ „přišli“: jelikož se chovali jako špína, změnili se v „kolektivní ho..o…“ Holt když někdo nevyváží „žumpu na čističku“, chová se jako ho.ado a namísto toho její obsah dlouhodobě vypouští na ty kolem…, časem se „cosi“ změní… „Co oči nevidí … jde většinou časem poznat podle nejen ze žvanění ale i z xichtů… A již za socíku jsme tu měli známý ftip o tom, jaký že je důkaz o tom že je Země kulatá… Všechno se vrací… všechno se každému vrátí… dokulata, dokulata, po… Číst vice »