Abstinenční příspěvek: Mrtvý Vesmír

Požadujeme Vesmír vypočitatelný, mechanický a mrtvý, stejně tak jako jsme mechaničtí, mrtví a vypočitatelní my sami. Kdo se trochu zajímá o vědecký výzkum Vesmíru, nemůže si nepovšimnout jeho podivného chování, které vědce vždy tak překvapuje, rozčiluje a udivuje.

Již se zase zdá, že vědci konečně přišli na podstatu Vesmíru, když on se, potvora jedna, opět změní, a odborníky přepečlivě sestavený domeček z karet se znovu sesype. Pamatuji se na jistý výklad Vesmíru, který nás učili ve škole.

Byla to tenkrát úplně hotová a jasná věc. Učili nás ten kosmologický výklad se samozřejmostí hlupáků sobě vlastní jako konečnou pravdu o nekonečném Vesmíru, ačkoliv to byla nekonečná hloupost. Vědecky bigotní učitelky řádily před tabulí jako středověká inkvizice, a jediný rozumný a příčetný byl profesor matematiky, který propadl notorickému alkoholizmu.

Pár let po škole se ukázalo, že ona samozřejmá vědecká pravda byla pouze hypotézou opředenou spoustou dohadů, nedostatků, chyb a nepravd. Avšak nikomu z těch, které duševně deformovala, to nijak nevadilo, a tak v mojí generaci zůstala hluboce v podvědomí vrytá fixní představa, která ovlivňuje celý náš život. Činí z nás rukojmí ekonomického systému, který nás potměšile vysává.

Generace před námi na tom nebyly nijak lépe. A můžete si být zcela jisti, že generace po nás na tom rovněž nijak lépe nebudou. Spíše hůře. Hypotetická konstrukce Vesmíru je základem masového ovládání veřejného mínění, myšlení a jednání. Mentální konstrukt Vesmíru je odjakživa základem exploatace člověka a přírody, jinak řečeno, trvale udržitelného pozitivního růstu až do konečného negativního krachu.

Iluze o Vesmíru se stále vyvíjejí. Stávají se tak složitými, že jsou pochopitelné pouze pro pár vědecky nadmíru vzdělaných a intelektuálně fundovaných jedinců. Tito ojedinělí odborníci v podstatě tvoří rukojmí, pomocí kterého je pod záminkou vědeckého výzkumu a poznání vydíráno bezkrevné, chřadnoucí a skomírající lidstvo.

Přitom všem vyvíjení iluzí o Vesmíru se zapomíná, že již před tisíci lety lidé mnohem geniálnější, než jsme my, prohlásili Vesmír za iluzi. Nepotřebovali k tomu žádná technická vybavení, žádné přístroje, žádné miliardové investice, ani žádné vysoce sofistikované vědní obory, které by ždímaly a cedily krev společnosti.

Abychom to shrnuli, vyvíjíme iluze o iluzi. A jediným výsledkem takového zkoumání vždy je a bude pouze deziluze. Nic jiného to být nemůže, neboť postup onoho koloběhu zkoumání a rozčarování je totiž od základu chybný, a k ničemu kloudnému než k vysílení a vystřízlivění vést nemůže. Někomu možná připadá toto tvrzení příliš odvážné, ale jenom proto, že je v zajetí iluze.

Nedávno zase v televizi jásali nad nějakým mohutným teleskopem. Stál spoustu miliard. Vědci se pomocí něj snaží co nejblíže přiblížit Velkému třesku, aby zjistili vznik Vesmíru. A přitom vůbec nevadí, že druhá polovina vědců hypotézu Velkého třesku popírá. Ve skutečnosti jde pouze o byznys, který zakrývá třeštění několika fanatiků.

Zmíněným teleskopem chtějí zkoumat světlo dávno zaniklých galaxií. Zřejmě to přivodí mladým maminkám s vysychajícími prsy zlevnění Sunaru, který je dnes dražší než alkohol.

Jediný pozitivní význam vědeckého výzkumu spočívá ve zničení přírody a jejího nejagresivnějšího škůdce, kterým je člověk. Pokud by se sám nepojmenoval moudrým, nikoho jiného by to ani nenapadlo. Celá planeta se již těší, až vyhyne. Myriády jím zahubených živých tvorů dychtivě čekají v záhrobí, aby si na něm smlsli. Černá hmota (záhrobí) prý tvoří více jak 90 až 95 % hmoty Vesmíru. K potvrzení stačí například zhodnotit podíl vlastního vědomí vůči tělu (podvědomí).

Nic člověku nepomohou jeho vynálezy, jako jsou věda, technika, ekonomika, politika, náboženství, filozofie, vzdělání a jiná kouzla a čáry. A neposlední řadě mu nepomůže ani jeho zmanipulované abstraktní vědomí. Čím více se bude jeho skon oddalovat, tím bude pro něj horší a trapnější. Při  postupném zmírání v ubohé agonii a rozkladném kómatu si přijde na své. Již se tak přece dávno děje.

Stavy trpících a bezmocných posuzujeme ze svého subjektivního hlediska, nikoliv z jejich. Vzájemnou konvencí dohodnutý nesmysl nazýváme objektivní pravdou.

Populace velice rychle stárne. Zatím se ještě úlisně vydělává na nemocných a bezmocných, ale zdroje, které to umožňují, již postupně vysychají. Všichni, ať mladí nebo staří, dbají na co nejrychlejším dospívání a stárnutí dětí, a na zrychlování jejich tělesného a duševního mrzačení.

Svět dětí před půl stoletím byl úplně jiný než dnes, a přitom již tehdy nestál za nic. Mnoho nových věcí a opatření přibylo, jenom objemné brašny na zádech školního žactva zůstaly stejně velké a těžké. Kromě šlí to tenkrát byly jediné popruhy, které jim režim nasazoval.

Zatímco dříve byli k sedačkám připoutáni pouze letci a kosmonauté, dnes je popruhy svázáno každé dítě již od nejútlejšího věku. Všichni jsme dnes vším možným připoutáni, a to nejenom pásy v autech a letadlech. Helmy na hlavách jsou obvyklé. Pečlivě chrání mrtvou hlavu a její duševní deformace.

Abychom zažili falešný pocit chvilkového uvolnění, potřebujeme silné dávky peněz, alkoholu, narkotik, věcí, informačních jedů a mnohých jiných obezliček. Všichni se chystáme na cestu do Vesmíru. Jistě nás tam čeká nečekané překvapení. Bude to cesta do pekla. Skutečnost je utkána ze skutků, které se posléze vyrovnávají.

Těm, které Černá díra vyplivla, nevěřte. Jsou to pouze duševně nevyrovnaní egoisté, hlupáci, negativisté, pesimisté, škarohlídové a paranoikové, kteří nevědí jak výtečně chutná dobře udělaná roštěnka.

A Vesmír, potvora jedna, vzdor našim rozsáhlým a nákladným vědeckým výzkumům a výkladům, nechce být mrtvý tak, jako jsme již dávno my. Žere nás a užírá jedna báseň.

Poznámka: Naprostou deziluzi, úplné vystřízlivění, nazývá buddhismus „mír-vanou“. Není jeho chybou, že závislí lidé mají střízlivění spojené s negativními abstinenčními příznaky („koco-vinou“).

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
panda
panda
4. 8. 2019 12:33

Dobré odpoledne.

Jen bych dodal slova jednoho čtenáře. Příspěvek poněkud staršího data. Přesto stále aktuální.

Cituji: „Gratuluji! Nám všem , kterým je mezi 30. až 60. lety… Podle dnešních pravidel a zákazů bychom my, děti narozené v 40.,50., 60., 70., 80. letech, neměli vůbec šanci přežít… Naše postýlky byly malované barvou, která obsahovala olovo. Neměli jsme žádné pro děti bezpečné flaštičky na medicínu. Žádné pojistky na dveře a okna, a když jsme jeli na kole/koloběžce, neměli jsme helmy.“ Konec citace. …..

Celý text naleznete zde: https://motorkarinad60let.webnode.cz/o-nas/moudra-nasich-clenu-/

orinoko
orinoko
4. 8. 2019 15:48

Vřele doporučuji sledovat tuto zalezitost. Mnohé může napovedet. Anebo dokonce odsvedcit či dosvedcit.
Prakticky totální meeeeee… Meeeeee…. Me..dyjalni mlčení je na povazenou.
Takhle kdyby Indie začala válčit s Cinou, to bychom v české TV kraksne neviděli nic jineho. Snad leda experty na lejno potapejici se u atolu Bikiny.

https://www.rt.com/news/465773-india-moon-earth-photos/

orinoko
orinoko
4. 8. 2019 15:55

Tak Indové na Měsíc poleti 48 dni. Není to nějak dlouhe? Musím se podivat. Nevím proc, ale mám dojem , že emericti soudruzi to zvládli šestkrát rychleji.

orinoko
orinoko
4. 8. 2019 16:08

Tak emericti molodci vzdálenost mezi Zemi a Moonem překonali během tří dnu. Tak to jo. Holt zeme, kde zítra již znamená vcera. Ti jsou schopni dohnat a predeHNAT dokonce sami sebe.
Saturn 5 a jeho údy měly patrně steroidni bazi. Kam se hrabou zaostali Indové po 50ti letech.

orinoko
orinoko
4. 8. 2019 16:31

Tak jo, Česká TV kraksna, tento trubadur Pravdy a Lásky informuje. Ovšem hned pod tím jsou oslavy pruhovanych pionýrů dobyvajicich hollywoodské studio… Jak také jinak, ze.
Proč emik ve studiu let zvládl za tři dny, zatímco Indové v reálu budou na Moonu pristavat v půlce září, nikdo neresi.
Dejte mi do ruky mavatko, a já budu VOLAt, nazývat, bejkem.

orinoko
orinoko
4. 8. 2019 17:22

To je zase den. Tak Izrazid tam letěl take, o tom vim, ale jaksi to nedopadlo. Hlavně , že sonda nesla informace o holocaustu, kromě jineho. A měla název Genesis. Samozřejmě v hebrejstine. Ale jinak všechno ostatní bylo v anglictine. To asi proto, že ti s těmi tykadly hebrejsky neumi. A izrazidovske zrození na Mesic letělo 2 mesice. Jednomu jde z toho hlava bicyklem. Životnost izrazidovskeho zázraku byla maximálně 3 dny. Ale už ve chvili, kdy Slunce bylo na Moonu v nadhlavniku, tak by kamery neměly sanci. A v noci už vůbec ne. Rozdíly teplot… chapete… Je to všechno dajake… Číst vice »

Gatta
Gatta
4. 8. 2019 19:32

Článek má spoustou krásných surealistickych myšlenek a příměrů, za mě velmi dobré :-)

Re panda – na internetu koluje i pár obrazových provedení k tomuto textu – bohužel se mi je nepodařilo najít, ale celý text zde:
http//www.people.cz/fun/cs/articles-detail/aid-11656

Re orinoko – a co teprve Izraelite – ty zase z Káhiry do Jeruzaléma vedl Mojžíš po poušti 40 roků, i když podle http://www.mapy.cz je to cca 168 hodin chůze a karavany to zvládaly za 2-3 týdny. A tehdejší krajina rozhodně nebyla liduprázdná, tak se mohli na cestu i sem tam někoho poptat:-)

racek
racek
4. 8. 2019 19:46

Víš, Orinoko, před 60 lety jetěla k měsíci sonda Mečta, která tam letěla 3 dni. Cestou vypustila sodíkovou mlhovinu, kromě vědeckého významu též pro takové jakési nevěřící Tomáše. On Koroljov s takovými počítal, že.
Indická sonda vynáší náklad na hranici možností, takže používá motorických manévrů, které umožní využívat gravitačního pole země pro získání dodatečné rychlosti. Ten manévr používali i dříve, např. nedávno izraelská studentská sonda, bohužel při dosednutí havarovala. Těm klukům tehdy držel palce celý svět. A Indie podobně vyslala i sondu k Marsu, která dosud funguje.
To jsem hodnej, viď?

racek
racek
4. 8. 2019 20:14

K článku: Je to autorův pohled na svět, na který má právo a má i právo ho prosazovat. Já jsem názoru opačného. Nevím, jestli by byl člověk člověkem, kdyby neučinil poznání a výklad okolního světa svoji prioritou. Mě se také zdá možnost poznávat jednou s nejlepších věcí, kterou mohu zažít. A dosud, ve svých kmetovských letech čtu vědecké články s několika oborů a když už na to moje přece jen občas už zastaralé vzdělání nestačí, tak je řada informací všude kolem, jen stačí hledat. Ale rozhodně musím říci, že ve věcech Velkého třesku jsou přední kapacity zajedno a s nimi… Číst vice »

panda
panda
5. 8. 2019 6:24

Gatta napsal

Článek má spoustou krásných surealistickych myšlenek a příměrů, za mě velmi dobré

Re panda – na internetu koluje i pár obrazových provedení k tomuto textu – bohužel se mi je nepodařilonajít, ale celý text zde:http//www.people.cz/fun/cs/articles-detail/aid-11656

Re orinoko – a co teprve Izraelite – ty zase z Káhiry do Jeruzaléma vedl Mojžíš po poušti 40 roků, i když podle http://www.mapy.cz je to cca 168 hodin chůze a karavany to zvládalyza 2-3 týdny. A tehdejší krajina rozhodněnebyla liduprázdná,tak se mohli na cestu i sem tam někohopoptat:-)

To je škoda. Ta obrazová provedení by mne zajímala.

panda
panda
5. 8. 2019 6:35

racek napsal K článku: Je to autorův pohled na svět, na který má právo a má i právo ho prosazovat. Já jsem názoru opačného. Nevím, jestli by byl člověk člověkem, kdyby neučinil poznání a výklad okolního světa svoji prioritou. Mě se také zdá možnost poznávat jednou s nejlepších věcí, kterou mohu zažít. A dosud, ve svých kmetovských letech čtu vědecké články s několika oborů a když už na to moje přece jen občas už zastaralé vzdělání nestačí, tak je řada informací všude kolem, jen stačí hledat. Ale rozhodně musím říci, že ve věcech Velkého třesku jsou přední kapacity zajedno a… Číst vice »

orinoko
orinoko
5. 8. 2019 8:18

Někde jsem zachytil zpravu, že hasbara schází na ubyte. Ale najaka rezidua se přece jen najdou.
Celý svět těm klukům držel palce… Hmm…hmm.
Tak to tezko. V Syrii izrazidovi nemůžou přijít na jmeno, V Iráku ho miluji jako pověstnou osinu, Iran, Turecko…. Indie má vlastní program a nezájem být za Izraelem. Součet obyvatel nechám na hnidopisich.

orinoko
orinoko
5. 8. 2019 9:27

Jj, racek, to je zase jebakovice! Tak Koroljov už tehdy chtěl zabránit konspiraci, a proto sodík v kosmu. Hmm.. Hmm… Fabulace hodná hasbary. Z dostupných zdrojů vyplyva, že účelem tohoto pokusu bylo zkoumat, jak se chová konkrétní chemické médium ve stavu beztíže a vakua. Touto konkrétní operaci se nesledoval důkaz letu sondy, nýbrž měla jiný ucel. Ale jen tak dal. Výroba fejku, Fake news, archiválií typu Tche bajbl, a virtuální reality podle momentálních informačních potřeb je více než zapotrebi. Chcete vedet, kde nechal otisk Jahve na vypijte lahvi? Nevíte si rady se somnabulnimi pochybnostmi ohledně Moonu? Zdá se vám ,… Číst vice »

orinoko
orinoko
5. 8. 2019 10:22

Jen tak na okraj. Emericti lunární soudruzi měli v modulech dost tesno. Pokud byli na cestě tam tři dny , a tři zpatky, a řekneme den na orbitu Mesice, ať mě husa kopne, tak to máme celý tyden dělání do gati. Volněji měl ten na orbitu během přítomnosti zbylých soudruhu na povrchu Moonu , takže si mohl provést řekněme hygienu. Skafandr nemohli sundat. Ti ve studiu určitě ne. Neumím si představit , že emi molodec si stoupl na schůdky jako Armstrong , vyndal ho z kosmického poklopce , a zkrapel Moon se slovy: Padá to sice šestkrát pomaleji, ale moje… Číst vice »

orinoko
orinoko
5. 8. 2019 11:01

A to jsem ještě dokonce nezačal zkoumat prulez mezi moduly. Technicke řešení zajisté na výši doby. To museli emi molodci nějak prehazovat ty spací site. Neletel s nimi Spider Man? Leccos by to vysvetlovalo.

Bety
Bety
5. 8. 2019 14:56

Orinoko ++++++++
Zjevené pravdy zpochybňovat nelze, tudíž se trochu divím, že jsme se přece jen
dopracovali k tomu, že Země není placka.

zart
zart
5. 8. 2019 16:26

racek napsal K článku: Je to autorův pohled na svět, na který má právo a má i právo ho prosazovat. Já jsem názoru opačného. Nevím, jestli by byl člověk člověkem, kdyby neučinil poznání a výklad okolního světa svoji prioritou. Mě se také zdá možnost poznávat jednou s nejlepších věcí, kterou mohu zažít. A dosud, ve svých kmetovských letech čtu vědecké články s několika oborů a když už na to moje přece jen občas už zastaralé vzdělání nestačí, tak je řada informací všude kolem, jen stačí hledat. Ale rozhodně musím říci, že ve věcech Velkého třesku jsou přední kapacity zajedno a… Číst vice »

zart
zart
5. 8. 2019 16:30

Bety napsal

Orinoko ++++++++
Zjevené pravdy zpochybňovat nelze, tudíž se trochu divím, že jsme se přece jen
dopracovali k tomu, že Země není placka.

Bohajeho. Zjevené pravdy nejsou přece pravdy. Zjevená pravda je přece lží. Země je placka v tom smyslu, že ji lidský duševní kastrát vnímá plochou (D2) optikou. Je snad zjevená pravda (Bible) bohem? Pro většinu věřící patrně ano….

Gatta
Gatta
5. 8. 2019 17:24

Takový veselý článek a tady taková tvrdá diskuze …
Tak na odlehčení – pod surealistický tex … bezvadní OneRepublic a krásné surealistické video :-)
https://www.youtube.com/watch?v=0OWj0CiM8WU

racek
racek
5. 8. 2019 20:57

Orinoko, já si jednak tu umělou kometu pamatuji a byla uveřejněna v tisku a jednak o tomto aspektu mluví i Boris Čertok ve svých pamětech Rakety a Lidé, kdybys tomu nevěřil. A jemu věřit doporučuji. Byl zástupcem Hlavních konstruktérů a konstruoval řídící systémy a vedl i odpálení např. ralet N1, které měly dostat SSSR na měsíc. Dožil se bez pár měsíců sto let a byl to původem polský žid. Takže můžeš konspirovat. Napovím, abysi s tím neměl práci : Jednak měl asi sklerozu a jednak jako žid lhal. Prostě už tě znám. Mimochodem, věcně s tebou bývá problém. Já třeba… Číst vice »

racek
racek
5. 8. 2019 21:00

zart napsal
Bohajeho. Zjevené pravdy nejsou přece pravdy. Zjevená pravda je přece lží. Země je placka v tom smyslu, že ji lidský duševní kastrát vnímá plochou (D2) optikou. Je snad zjevená pravda (Bible) bohem? Pro většinu věřící patrně ano….

Já třeba usuzuji že je Země placatá z toho, že placatou jí ukazuje moje navigace ve 2D. Ale zase, pro zájemce nabízí i 3D. Tu mám nerad, neb se mi zobrazení vůbec nelíbí. Takže asi platí oboje, ne? :-)

zart
zart
6. 8. 2019 5:58

Myslel jsem to jinak. Lidská optika je 2D, byť doplněná optickými přístroji. Všiml jste si někdy, že zadní stranu předmětu nelze vidět? Že vždy vidíte jen přední, i když za něj dáte zrcadlo, nebo jej otočíte? Optický vjem 3D perspektivy je pouze iluzí, konstrukcí mysli. V tomto bludu, žije převážná větišna lidí….čili jejich svět, vesmír či Země jsou placaté. Klamný život v optickém bludu lze zjistit bez vzdělání a bez drahých přístrojů a výzkumů stojících miliardy peněz a životů. Naši drazí (finančně) vědci zkoumají bludy, ohlupují lidi a pracují ve prospěch korporátního fašismu..

Lena
Lena
6. 8. 2019 6:21

Už by někdo měl říci, že tan naše slavná věda, která zkoumá vesmír, je pouhý nevědomý neukojený pohlavní pud, který si hledá liché cesty uspokojení. Prostě entropie dosáhla již takového hrozného stupně dekadence, že muž a žena nesplývají beze zbytku, takže zbytkové energie plodí ještě více zdegenerované potomky, spratky, zmetky a potraty, nebo je potřeba tyto preventývně umořovat antikoncepcí, abychom se těmi potomky nezamořili úplně, což je ovšem rovněž veliká ztráta životních sil, která působí další a další degeneraci lidské bytosti. Trapný slogan: Ve jménu otce, i syna a ducha svatého, je zásadně chybný a manipulativní směrem k ekonomickému růstu… Číst vice »

orinoko
orinoko
6. 8. 2019 6:23

Hollywood je moc. Ale chemtrails a HAARP jsou akorat. Na konkrétni otázky žádná odpoved, jen obecné plky , navíc s kadrovacim podtextem.
Jaký například HAARP potřebuje prikon, k vyvolání zemětřesení na Haiti?
Odpověď necekam i když je HAARP přece tvůj obor.
Na zaznamech z Moonu jsou slyšet rány kladivem, lunar rover se na konkrétni místo snesl z vysky, žádné vlastní stopy nezanechal, záběry z Monu mají pochybné pozadi… Najit, co vlastně emericti soudruzi v prostoru konzumovali a jak, se prakticky nedá , různé zdroje dvířka na výstup umisťují ruzne, ale jinak je všechno v poho…

orinoko
orinoko
6. 8. 2019 14:01

Já sice nevím Who IS Who, ale jedno poznání letošního léta je katastrofální. Kdekoli toci pivo ženské, tak je to eine Grosse katastrofe.
To znam už z Vídně, ale takovou epidemii v Cesku, jaká v tomto ohledu vypukla u nás letos, jsem ještě nezažil.
Jak se to říká, teplé pivo horší než studená Němka?
Hlavně že chlapi mají kozí rozhled.

racek
racek
6. 8. 2019 23:02

No, pane Zart, přiznám se bez mučení, že Vám vůbec nerozumím. Nebo je to žert který jsem nepochopil. -i já jsem zkoušel žertovat. Možná špatně, no.

orinoko
orinoko
8. 8. 2019 11:06
zart
zart
8. 8. 2019 18:10

racek napsal

No, pane Zart, přiznám se bez mučení, že Vám vůbec nerozumím. Nebo je to žert který jsem nepochopil. -i já jsem zkoušel žertovat. Možná špatně, no.

No, Váš žert jsem pochopil, a z mé strany to nebyl. Vím, že tomu nerozumíte, a těžko potkat někoho takového. A velice oceňuji, že to přiznáte. Není to tak těžké pochopit, stačí nezaujatě zkoumat, jak jsou vnímány smyslové jevy – přirozená schopnost, pouze značně potlačená civilizační degenerací a parazitním zneužíváním člověka.

racek
racek
9. 8. 2019 12:08

orinoko napsal

Já sice nevím Who IS Who, ale jedno poznání letošního léta je katastrofální. Kdekoli toci pivo ženské, tak je to eine Grosse katastrofe.
To znam už z Vídně, ale takovou epidemii v Cesku, jaká v tomto ohledu vypukla u nás letos, jsem ještě nezažil.
Jak se to říká, teplé pivo horší než studená Němka?
Hlavně že chlapi mají kozí rozhled.

No, sládek v pivovaru Popovice byla asi 10 let ženská. Jak se zdá, nikdo to nepoznal. A že by si majitel nechal tak dlouho špatného sládka ve funkci… Tomu nevěřím. To si každej pivovar sakra hlídá.

racek
racek
9. 8. 2019 12:37

Zarte, to se obvykle dá dost rychle poznat a věda slouží pro poznání věci a jevů, které nemůžeme svými smysly poznat. Samozřejmě, někdy to vypadá jak magie a A.C. Clarke říkal, že za 50 let nebude věda rozeznatelná od magie. A ono už je taky. Samozřejmě, optické jevy mňam zkreslují vnímání. Holt člověk je tak uzpůsoben, vidí to, na co ho příroda připravila. A taky chápu že je to hojně využíváno. Triky uměl už Melies a Goebels je otec dnešního způsobu manipulace mas, tak aby to nepoznaly. Dnešní problém je ovšem to, že to prezenou a začnou tomu věřit i… Číst vice »

orinoko
orinoko
9. 8. 2019 16:04

Ty , vole, to je ale sajrajt. Skoro bych rekl, že senilni blaboleni. Před chvilkou jsem měl sms-kovou výměnu info se svými pražskými kamarady stran spolku milion v lutrii. Nikdo se zatím neodvážil to nazvat hnutim. Ono také žádné není , pokud se nehybe se zlucnikem. Moji milí pražští kamarádi chodí do kostela, ve kterém přednáší soudruh Fendrych, nyní antikrist ruských saturnalii. Raději se neptam, mám za to, že dosli důchodového věku, a potřebuji nějakou vzpruhu. Nějaký nový ORIENTacni bod. A tak se jako součást melounu vteřin cítí být vnitřně obrozeni. Nic se jim nedá vysvětlit, dědek a baba v… Číst vice »

orinoko
orinoko
9. 8. 2019 16:32

Málem bych byl zapomnel…
Včera jsem zakotvil na několik hodin u Moravaku, kteří převzali jednu českou hospodu cca 20 km od mého Moonu. Vynikající gulasova polevka.
Probírali jsme zvýšený výskyt zmiji. Jedna na mě předtím zasycela , než jsem ji rychle přejel klikata zada.
Byl jsem pozván na dnešní prasatko. Skoda, už jsem byl zainteresovan jinde.
Ale k nim se budu určitě vracet. Vynikající kuchyne, WiFi samozrejmosti.
To budu vždycky potrebovat. Abych se připravil na různý webový blevajz.

racek
racek
10. 8. 2019 0:32

Víš, Orinoko, já vím že té problematice nerozumíš … tak se nevztekej. Třeba se ještě chytneš. Konec konců, tvé nadávky a invektivy jsou opravdu kouzelné. Jen tak dál, máme alespoň zábavu.
Jinak hlava mi slouží stále dobře, bohudík. Konec konců, mám pořád dost co dělat. A co se týče vzdělání a přehledu, řadu protagonistů jsem znal osobně a také několik členů vlád jsem měl za přátele. To víš, znáš to.
Takže klid a bedlivě čti co jsem napsal. Je to pro tebe šance se něco dovědět.

Punta
Punta
12. 8. 2019 12:10

Tak to je skvělá debata, taková jako „faunovo velmi pozdní odpoledne“. Orinoko na to káp, všichni hledají orientační bod. Někteří nový, jiní z posledních sil držej ten starý … a všechny děsně štve, když zrovna o ten jejich není velký zájem ze strany kolemjdoucích. Asi potřebujou nějaký množstevní potvrzení, že se držej toho správnýho bodu. Tak se alespoň za každou cenu snaží být intelektuálně na výši a šlápnout těm jinejm blbcům na kuří oko. Alespoň virtuálně tedy. Cha Cha!