Ahoj, já jsem Viki, je mi dvanáct a chodím do základní školy. Nesouhlasím s Babišem…

15. 3. 2018, Praha, studentská demonstrace VyjdiVen u Národního divadla

Prosba na čtenáře: Najde se mezi Vámi někdo, kdo zná rodiče těch dětí a mohl by se jich zeptat na názor na jejich vystoupení? Stačil by i kontakt, zeptali bychom se sami.

Námět: Hudryper

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
g.hrosik
g.hrosik
20. 3. 2018 17:52

To je ale ze stejný kuchařky jako protest Navalnýho školáků proti Putinovi před volbami v Moskvě – odkudpak asi ty uši rostou?

Aleš
Aleš
20. 3. 2018 21:55

Slyšel jsem, že mnoho škol ruší lyžařské a sportovní kurzy a účasti na olympiádách z důvodu toho, že studenti a žáci mají mnoho aktivit a málo se učí. Ti sami kantoři pak organizují tyhle nesmyslné šaškárny se zneužitím dětských živých štítů v politickém boji na úkor vyučování a času a sil. Že už nepochodojí statisíce studentíků kolem Bratislavského hradu, když slovenský prezident šlape po slovenské ústavě jako cáru papíru a slovenské parlamentní demokracii? On totiž Kiska např. nechce jmenovat silové ministry, kteří nebudou rusofoby, a to je pro loutkovodiče protestujících žádoucí stav.

Aleš
Aleš
21. 3. 2018 7:52

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zeman-To-je-snad-nejaka-psychicka-nemoc-to-nemuze-delat-zdravy-clovek-rekla-Miroslava-Nemcova-zasypana-kvetinami-528885 Ještě vám to nestačí? Nebezpečné šílence jako Kalouska, Langšádlovou, Němcovou bychom měli co nejdříve pozavírat do k tomu určených zařízení, jinak oni půjdou a budou takto odstraňovat nás. Beztrestně označovat občany demokraticky zvolenou hlavu státu za psychicky nemocnou, kvůli tomu, aby ji odstranili z cesty skutečně velice nebezpeční šílenci, to bych vůbec nepodceňoval. Přesně tohle politici TOP 09, STAN, KDU a zčásti i ODS nenápadně už leta zkouší na svoje méně známé oponenty. Je to docela úspěšná taktika. Nikdy za ni nebyli popotahováni a dehonestovat takto veřejně aktivní osobu, politika či pedagogického pracovníka je docela snadné. Dokonce i omluvné… Číst vice »

Bety
Bety
21. 3. 2018 7:57

Škola, do které tyto děti chodí je církevní, tak co čekáte? Je to zřejmě styl jejich vyučování v praxi.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 3. 2018 10:26

Děti by měly mít možnost prožít si dětství. Vím, kolik z nich jich žádné nemá… Ale říká se, že bez dětství se nikdy nestaneme člověkem… Snahou každého státu by mělo být zajistit lidem bezpečnost a dětem klidné, pěkné dětství. Stát který to nedělá či není schopen dělat, stát pro kterého LIDÉ jsou jen LIDSKÉ ZDROJE – a děti nejspíše jen „omezeně využitelným- leč vytěžitelným meziproduktem“ NENÍ STÁT. Škola má vzdělávat a vychovávat (spolu s rodinou). Nejde a NESMÍ JÍT o výrobnu „dětských vojáků“ třídních válek a bitev fanatiků! Musí být zjistitelné kdo ty děti plánovaně zneužil. A je-li ještě stát… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
21. 3. 2018 10:33

Právě díky „mezigenerační solidaritě“ je rodina základem státu i společnosti.
Ale pokud je už „pravda“ spolu s „úspěchem“ a „právem na život“ jen pro „třídně vyvolené“ a „pobliticky správně uvědomělé“…
tak asi už máme tu „svobodu“ a „demokracii“…
Znám nemálo lidí, které teprve děti udělaly člověkem…
Neberme dětem jejich dětství.
Nenechme kohokoliv jim je vzít.
Každé působení kohokoliv na kohokoliv je a vždy bude vzájemné.
Nevychovávají jen rodiče.
Zmíněná „demonstrace“ je svým zneužitím dětí pro mne největší ostudou obyvatel země a zejm. „zasaženého“ města od dob protektorátu.

peter.
21. 3. 2018 10:37

V USA kedysi žil slávny novinár John Swinton.Jeho zamestnávateľ(dnešný NYT)raz usporiadal na jeho počesť slávnostný banket.Medzi prítomnými sa našiel „horlivec“ktorý sa rozhodol vzniesť prípitok na „nezávislú tlač“.Na to Swinton šokoval svojich kolegov týmto príhovorom:cit.“V Amerike neexistovalo a neexistuje nič,čo by sa dalo nazvať nezávislou tlačou.Všetci to viete rovnako dobre,ako ja.Medzi nami nie je nikto,kto by si mohol dovoliť písať svoje názory,a aj keby,tlačou by nikdy neprešli.Sám som týždenne platený za to,aby som svoje čestné názory držal mimo stránky novín,pre ktoré pracujem.Ostatní z vás poberajú rovnaké mzdy za podobnú prácu a ktokoľvek by bol taký blázon,že by začal písať o svojej… Číst vice »