Analýza investic do stěhování národů

Financování a organizování hromadné islámské migrace z blízkovýchodního a afrického jihu na sever do Evropy má celkem průhledný důvod. Kapitalismus USA a části EU je v ekonomické krizi vlivem prosperity exportní nadvýroby komunistické Číny a zároveň je ve vlastní sociální krizi v USA a v EU (krom Německa), kde jsou miliony nezaměstnaných lidí na sociálních dávkách a žebračenkách. Ostatně, právě proto Trump ty prezidentské volby v USA vůbec vyhrál.

Řešením krize Západu je (podle záměrů jeho šéfů, tedy lidí jako je Bill Gates) teď už jen snížit počet lidí na planetě buď velkou světovou válkou, anebo alespoň místními zástupnými občanskými válkami na způsob Ukrajiny i někde jinde v Evropě či v Asii a nejraději by (ti šéfové světa) byli, kdyby to bylo rovnou přímo v Rusku. Podle nich války budou muset být. Války, které nejprve všechno zničí, aby opět mohl nastat prostor pro nový cyklus ekonomických konjuktur v obnově států a tím i zaměstnanosti a obnovy alespoň zdání sociálního smíru těch „dole“ s těmi „nahoře“.

Proč? V západní Evropě i v USA je už totiž příliš mnoho lidí zvyklých na takové mzdové nároky, které korporacím ziskově nevyhovují, navíc v Evropě (kromě Norska) citelně chybí surovinové zdroje a ekonomicky (kromě Německa) chybí i prací krytá finanční likvidita. Co s tím? Snížit počet lidí, pro korporace výhodně zaměstnatelných, a to formou drogové a mravní neválečné likvidace těch nadbytečných „dole“. To však dnes už nestačí. Také velké války (Libye, Syrie) se Západu (kvůli Rusku) nedaří a vhodně nezafungovalo náhradní východisko uměle vyvolaným terorismem, ani zeleným a genderovým „politicko -korektním“ šílenstvím k vyvolání vnitřní války sociálně občanské.

Navíc, co čert nechtěl, Rusko s Čínou a s KLDR (bohatou na vzácné nerostné suroviny!), nebezpečně vojensky a ekonomicky posílily a Čína s Ruskem a s jeho obrovskými energetickými zdroji jdou po cestě k vytvoření vlastních silných soběstačných sociálních států. Evropa je přitom neoddělitelně na Rusko navázána přes zdroje energie (ropa, plyn). Musí tedy nastoupit investice(!) západních finančních kruhů a korporací do stěhování světonázorově i právně neslučitelných náboženských kultur z jihu na sever a snaha vyvolat tak válku lidí těchto kultur.

Jinak by totiž v mírovém vývoji lidstva tomu dnes už historickému a jen prozatímnímu kapitalismu hrozil jeho zánik nárůstem síly myšlenek k ustavení sociálních států typu bývalého bohatého Západního Německa, kdysi Amerikou sponzorovaného coby výkladní skříň životní úrovně Západu. Starý rabovací kolonialismus totiž skončil a teď už zbývá jen ten vítačsky skrytý neokolonialismus války kultur (falešně nazývaný jako neomarxismus), který je jedinou záchranou korporátního globalizačního kapitalismu před jeho náhradou obnoveným mírumilovným socialismem.

Problém politiků i finančníků dneška je však v tom, že v kapitalistické „demokracii“ politikové za nic ve svých státech nemají osobní zodpovědnost a mohou se klasicky vymlouvat na své „koaliční partnery“ a na „trhy“. Jenže, v obnoveném socialismu, který přijde, pokud se nebude světově či alespoň kontinentálně válčit „na zdrženou“, se té zodpovědnosti už nevyhnou. A právě tomu se ty elity snaží za každou cenu zabránit a vyhnout.

Tragédie evropských znásilněných a umučených holčiček příchozími z Asie či Afriky evropské buržousty naprosto a vůbec nezajímají. Jejich prodejní novináři nad tím sice budou ještě chvíli ronit krokodýlí slzy, potom ale opět na občany EU vyrukují s oblbovací propagandou „důstojnosti“ a „lidských práv“ cizích islámských přivandrovalců (také i z rozprášeného ISIL), jejichž příchod všichni evropští a američtí buržoové už dávno sami dlouho a skrytě financují a organizují pomocí tzv. neziskovek, a nyní už i pomocí EU otevřeně to vše též i provádí.

Naděje k neválečnému přežití pro lidi v Evropě je proto jediná: Volebně donutit politiky k obnovení suverenity států Evropy a k uzavření schengenských hranic. A pak se uvidí. Naděje občanů Česka je však mizivá, protože už ani k uzavření hranic nemá ČR ten nejdůležitější pilíř suverenity – vlastní bojeschopnou armádu, kterou nedávno herecký ministr Stropnický svým pověstným „dopisem“ ministryni války vone der Leyenové dal do velitelské dispozice Němcům.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 6. 2018 18:33

Pokračování tragédie chudé ale hrdé země.
Kdy vyhlásí USA „sankce“ proti saúdské agresi??!
Literární noviny, Tereza Spencerová: Pár poznámek k útoku na jemenský přístav Hodejdá
http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/26460-par-poznamek-k-utoku-na-jemensky-pistav-hodejda

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 6. 2018 19:02

Stojí za přečtení:
PL – Tereza Spencerová: Víte, že EU odsouhlasila nové prachy pro Afriku? Celé se to bortí. Hnusné Rusko? Je to jinak
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spencerova-Vite-ze-EU-odsouhlasila-nove-prachy-pro-Afriku-Cele-se-to-borti-Hnusne-Rusko-Je-to-jinak-539988

Aleš
Aleš
15. 6. 2018 22:24

https://www.youtube.com/watch?v=7_4T9Ywj7Sc&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=bBwi2KKz9vc https://www.youtube.com/watch?v=o7TV4jlBS80 Argumentace NATO, jeho spojenců a jich papouškujících debilů,idiotů a imbecilů na úrovni duševního potratu či mentálního klystýru je třeba tvrdě odsuzovat a distancovat se od něj (jako např. pan Okamura) a zároveň je na místě i největší možný výsměch a opovržení (jako např. pan prezident Zeman). https://cz.sputniknews.com/worldcup-2018-archive/201806157551011-peskov-putin-gesto-princ/ https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201806157552991-kohlicek-fotbal-putin/ Kohlíček potřebuje k osvětlení daného celý článek, Putin si vystačil s jedním gestem. Novodobý Jánošík, ten co bohaté ssral a chudým brával (naději) by samozřejmě gesto neocenil a naopak by Putina obvinil z toho, že se objímá se Saúdem. Proti gustu, žádný destilát. Ale proti oligarchii a jeho Gustapu… Číst vice »

Dana
Dana
16. 6. 2018 0:37

To bych nerekla, ze americky kapitalismus je zrovna ted v krizi. Naopak, ostrouhanim ruznych zbytecnych regulaci a byrokracie se ekonomika USA rapidne zvysila. Spise mam obavu, ze se ekonomika celkove zacina prehrivat a jestli tento trend bude pokracovat, tak se asi zapoji financni paky, ktere z casti utlumi tento rychly rust. Tedy, ze prijde nejaka „korekce“. Nyni je prumerna nezamestnanost v Americe mensi nez 4% procenta, coz je ukaz, ktery jsme leta nevideli. Chybi nam miliony lidi v mene placenych oborech. Vsude v obchodech a rychlem obcerstveni vidim cedulky, ze hned prijmou zamestnance. Pri tom je zamestnanost mensin, cernochu a… Číst vice »

zajoch
16. 6. 2018 4:01

Článek krásně rozebírá současný děs planety z mnoha stránek, ale číst jej je dost deprimující. Je třeba mít stále na mysli, že jsou Rusko a Čína mocnosti a že se i jiní velcí, ale i menší probouzejí, aby se bránili. V tom je naděje, jak podotýká autor článku. Naděje pro náš stát, ať voliči zvolí kohokoliv, jak se ukazuje nyní po posledních volbách, je dost chabá. Holt nejsou lidi. Takoví, kteří by pracovali pro stát a jeho občany.

zajoch
17. 6. 2018 10:45

Německý ministr vnitra Seehofer řekl, že nemůže pracovat s Merkelovou. Může se rozpadnout koalice CDU/CSU a mohlo by dojít až k rozpadu vlády. Příčinou je migrační politika Merkelové. Zprávu přinesly německé sdělovací prostředky.
https://ria.ru/world/20180617/1522872391.html

jogín
jogín
19. 6. 2018 11:41

O zásadní příčině migrační krize se ovšem mluvit nesmí- máme tu ukázkové tabu. Je to přemnožení. Některá etnika totiž investují do počtu potomků a ne do jejich přípravy na produktivní život. Neměli bychom vykoupat naše děti? Pojď, uděláme si raději jiné. Není to jen vlastnost lidí, jde o dvě relativně různé evoluční strategie, říká se jim R a K. Produkovat velký počet potomků je výhodné, když je dostatek zdrojů. Jenže když zdroje dojdou jde o přežití. Takže se máme na co těšit.

Gatta
Gatta
19. 6. 2018 12:29

jogín napsal O zásadní příčině migrační krize se ovšem mluvit nesmí- máme tu ukázkové tabu. Je to přemnožení. Některá etnika totiž investují do počtu potomků a ne do jejich přípravy na produktivní život. Neměli bychom vykoupat naše děti? Pojď, uděláme si raději jiné. Není to jen vlastnost lidí, jde o dvě relativně různé evoluční strategie, říká se jim R a K. Produkovat velký počet potomků je výhodné, když je dostatek zdrojů. Jenže když zdroje dojdou jde o přežití. Takže se máme na co těšit. Výborný přírodovědný přístup. Nemáte nějaký příklad ze života hmyzu či jiných organismů, jak to v těchto… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
19. 6. 2018 19:52

Smím-li se vměšovat do cizích diskusí :
Petr Bakalář : Tabu v sociálních vědách
i ke stažení (googlovatelné)

Gatta
Gatta
22. 6. 2018 6:57

idiotronic napsal

Smím-lise vměšovat do cizíchdiskusí :
Petr Bakalář : Tabu v sociálních vědách
i ke stažení (googlovatelné)

Všechny diskuze jsou zde veřejné …