Analýza investic do stěhování národů

Financování a organizování hromadné islámské migrace z blízkovýchodního a afrického jihu na sever do Evropy má celkem průhledný důvod. Kapitalismus USA a části EU je v ekonomické krizi vlivem prosperity exportní nadvýroby komunistické Číny a zároveň je ve vlastní sociální krizi v USA a v EU (krom Německa), kde jsou miliony nezaměstnaných lidí na sociálních dávkách a žebračenkách. Ostatně, právě proto Trump ty prezidentské volby v USA vůbec vyhrál.

Řešením krize Západu je (podle záměrů jeho šéfů, tedy lidí jako je Bill Gates) teď už jen snížit počet lidí na planetě buď velkou světovou válkou, anebo alespoň místními zástupnými občanskými válkami na způsob Ukrajiny i někde jinde v Evropě či v Asii a nejraději by (ti šéfové světa) byli, kdyby to bylo rovnou přímo v Rusku. Podle nich války budou muset být. Války, které nejprve všechno zničí, aby opět mohl nastat prostor pro nový cyklus ekonomických konjuktur v obnově států a tím i zaměstnanosti a obnovy alespoň zdání sociálního smíru těch „dole“ s těmi „nahoře“.

Proč? V západní Evropě i v USA je už totiž příliš mnoho lidí zvyklých na takové mzdové nároky, které korporacím ziskově nevyhovují, navíc v Evropě (kromě Norska) citelně chybí surovinové zdroje a ekonomicky (kromě Německa) chybí i prací krytá finanční likvidita. Co s tím? Snížit počet lidí, pro korporace výhodně zaměstnatelných, a to formou drogové a mravní neválečné likvidace těch nadbytečných „dole“. To však dnes už nestačí. Také velké války (Libye, Syrie) se Západu (kvůli Rusku) nedaří a vhodně nezafungovalo náhradní východisko uměle vyvolaným terorismem, ani zeleným a genderovým „politicko -korektním“ šílenstvím k vyvolání vnitřní války sociálně občanské.

Navíc, co čert nechtěl, Rusko s Čínou a s KLDR (bohatou na vzácné nerostné suroviny!), nebezpečně vojensky a ekonomicky posílily a Čína s Ruskem a s jeho obrovskými energetickými zdroji jdou po cestě k vytvoření vlastních silných soběstačných sociálních států. Evropa je přitom neoddělitelně na Rusko navázána přes zdroje energie (ropa, plyn). Musí tedy nastoupit investice(!) západních finančních kruhů a korporací do stěhování světonázorově i právně neslučitelných náboženských kultur z jihu na sever a snaha vyvolat tak válku lidí těchto kultur.

Jinak by totiž v mírovém vývoji lidstva tomu dnes už historickému a jen prozatímnímu kapitalismu hrozil jeho zánik nárůstem síly myšlenek k ustavení sociálních států typu bývalého bohatého Západního Německa, kdysi Amerikou sponzorovaného coby výkladní skříň životní úrovně Západu. Starý rabovací kolonialismus totiž skončil a teď už zbývá jen ten vítačsky skrytý neokolonialismus války kultur (falešně nazývaný jako neomarxismus), který je jedinou záchranou korporátního globalizačního kapitalismu před jeho náhradou obnoveným mírumilovným socialismem.

Problém politiků i finančníků dneška je však v tom, že v kapitalistické „demokracii“ politikové za nic ve svých státech nemají osobní zodpovědnost a mohou se klasicky vymlouvat na své „koaliční partnery“ a na „trhy“. Jenže, v obnoveném socialismu, který přijde, pokud se nebude světově či alespoň kontinentálně válčit „na zdrženou“, se té zodpovědnosti už nevyhnou. A právě tomu se ty elity snaží za každou cenu zabránit a vyhnout.

Tragédie evropských znásilněných a umučených holčiček příchozími z Asie či Afriky evropské buržousty naprosto a vůbec nezajímají. Jejich prodejní novináři nad tím sice budou ještě chvíli ronit krokodýlí slzy, potom ale opět na občany EU vyrukují s oblbovací propagandou „důstojnosti“ a „lidských práv“ cizích islámských přivandrovalců (také i z rozprášeného ISIL), jejichž příchod všichni evropští a američtí buržoové už dávno sami dlouho a skrytě financují a organizují pomocí tzv. neziskovek, a nyní už i pomocí EU otevřeně to vše též i provádí.

Naděje k neválečnému přežití pro lidi v Evropě je proto jediná: Volebně donutit politiky k obnovení suverenity států Evropy a k uzavření schengenských hranic. A pak se uvidí. Naděje občanů Česka je však mizivá, protože už ani k uzavření hranic nemá ČR ten nejdůležitější pilíř suverenity – vlastní bojeschopnou armádu, kterou nedávno herecký ministr Stropnický svým pověstným „dopisem“ ministryni války vone der Leyenové dal do velitelské dispozice Němcům.

Přejít do diskuze k článku 10 komentářů