Apokalypsa?

Bráškové, zdá se mi, že se nám skutečně podaří být svědky konce Historie!

Na úterý (28.7. 2015, pozn. překl.) NATO svolává mimořádné zasedání na žádost Turecka. Příčinou jsou vojenské akce Islámského státu proti Turecku.

Přičemž vojenské akce probíhají jak na hranicích, tak po celém území. Režim ATO funguje po celém Turecku už dva týdny. Speciální služby každodenně zatýkají desítky, možná stovky bojovníků ISIL, kteří ještě nedávno byli spořádanými tureckými občany, chodili do zaměstnání a jedli chlebové placky. Množství sympatizantů ISIL nejen v Turecku, ale prakticky po celém světě roste aritmetickou řadou. Co je zajímavé, je to, že nejfanatičtějšími z nich jsou muslimové, kteří získali nejlepší vzdělání v Anglii a Francii. Pravověrní celého světa se sjíždějí proto, aby zahynuli ve svatém džihadu bojujíce za potvrzení principů islámu po celém světě.

Horko je nejen v Turecku. Tadžikistán a Kirgizie jsou už s Islámským státem fakticky ve válečném stavu. Pohraničníci obou zemí trpí v každodenních válečných střetnutích citelné ztráty. Rozvědky islamistů pronikají obranou Tadžikistánu a podnikají vpády hluboko do území státu a vytvářejí zásoby zbraní pro své gerily.

Ale strašnější než letecké zbraně jsou zbraně ideologické. Speciální služby Tadžikistánu a Kirgizie už nejsou schopny se vyrovnat se změnami ve své společnosti. Podle výpovědi jednoho z vysoce postavených důstojníků rozvědky je obtížné říci, pro koho kontrarozvědka pracuje – pro Tadžikistán, nebo pro ISIL? Všichni podezřívají všechny.

Dvě hlavní hesla, napsaná na praporech ISIL, zní takto:

Víra je mocnější hranic!

Spravedlnost je důležitější než bohatství!

A to je vše! Nic víc. Nikdo s nimi nic neudělá.

Příliš dlouho země zlaté miliardy dusí projevy nespokojenosti na Blízkém východě. Příliš zjevným a nelidským bylo počínání Spojených států na Blízkém východě – v Iráku, Afghanistanu, Sýrii, Libyi, všude, kde prosazovaly své národní zájmy. Příliš krvavý a vleklý byl režim okupace Palestiny Izraelem. Na Blízkém východě bylo v posledním století zabito Amerikou, Anglií a Izraelem příliš mnoho nevinných lidí.

Příliš napínaná struna nespokojenosti praskla.

Jestli se nemýlím, bráškové, už za rok se naše občanská válka bude jevit jako drobný problém komunální úrovně.

Bylo by zapotřebí si ve volném čase prolistovat Zjevení svatého Jana“. Má pravdu? Apokalypsa?

Zdroj: FB stránky V. A. Volgy

Překlad: Alena Mikulášková

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
48 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
lomikel
lomikel
1. 8. 2015 15:45

autor by si mel dat odvar z makovic, v tom mesici kdy isil prestane byt podporovana USA, Israelem, SA a Tureckem, v tom mesici padne jako statotvorna sila, zustanou partizani a teroristi kteri jiste zpusobi mnoho zla ale zadny konec dejin. Takze pokud to Erdkan mysli vazne, o cemz pochybuju, chce zabijet kurdy, tak uz zbyva jen presvedcit zbyvajici staty aby toho nechali.

Alena
Alena
1. 8. 2015 19:32

to je optimistické ,pane lomikel, odpor postavený na fanatickém náboženství je nevyzpytatelný.

GRENZER
2. 8. 2015 0:04

MŮJ NÁZOR NA SITUACI V EVROPĚ A ČR (Invaze imigrantů). Přiznávám, že poprvé dostávám velký strach z budoucnosti. Samozřejmě,vím již dlouho z internetu,jaká je situace v „chalifátu“ Anglie, Francie, Nizozemí, Francie či Skandinávie. Jenže, to zatím bylo daleko. (Stejně jako třeba válka v bývalé Jugoslávii,nebo na Ukrajině). Ale podobně jako v románu Válka s mloky od Čapka už nejsou mloci někde jinde,ale přicházejí i do našich domovů. Zatím jen v malém, politici to bagatelizují, policisté to ještě zvládají (viz incidenty v Bělé), ale to je jen takový počátek,na vojně jsme tomu říkali „průzkum bojem“. A to se teď právě bude… Číst vice »

Alena
Alena
2. 8. 2015 4:53

pane GENZER, není třeba se obávat přílivu imigrantů, je to prostě fakt, že se tak děje. Jedna kultura bude postupně nahrazena jinou, a nikdo s tím nic neudělá. Někdy za 2 generace tady bude víc muslimů než Čechů, a ti si se zbytkovým obyvatelstvem poradí. Ony totiž ty statistiky, že aby národ nevymřel, je zapotřebí přes 2 děti na obyvatele, platí vzhledem k porodnosti ostatních národů. Takže kdyby v Africe a v Asii se rodilo dětí méně, naše porodnost by nám stačila. A argumentovat tím, že abychom nevymřeli, je zapotřebí většího přílivu migrantů, znamená URYCHLIT proces zániku Čechů oproti přirozené… Číst vice »

lomikel
lomikel
2. 8. 2015 5:20

upresnim svuj prispevek, pokud nebude mit ISIL podporu od vyse zminovanych statu, bude postupne porazena. Pokud bude, stale jeste je mozne ze bude porazene Syrani, Kurdy a Iranci atd., ale bude treba podporovat je aby se srovnala podpora teraroristu islamskeho statu ze strany statu jmenovanych nahore. Je treba jim poskynout materialni i primou vojenskou pomoc. Ne prijimat uprchliky(pokud se nejedna o ranene, deti bez rodicu, nebo konkretni osoby-skupiny osob na ktere byla vyhlasena fatwa) ale zajistit bezpecne zony co nejblize zemi puvodu, dale podporovat jejich navrat v ramci osvobozeneckch armad. Co se tyce islamu v evrope, tak bez podpory zradcu(ti… Číst vice »

lomikel
lomikel
2. 8. 2015 5:23

Apokalipsa tedy neni nevyhnutelny proces ale neco co je zamerne vyvolano konkretnimi skupinami lidi, je treba se spojit s podobne smyslejicimi lidmi bez ohledu na puvod a svetonazor ( dnes se za Evropu bojuje v Syrii; radikalni teroristicky islam je nebezpecim i pro okolni islamske zeme, jejich elity si to uvedmuji) a nepolevovat v osvetove cinnosti – nesmime ponechat verejny prostor k dispozici neziskovkam placenymi proislamizacnimi elitami USA a EU, dale je treba maximalizovat usily pred kazdymi volbami a propagovat ty kteri davaji nadeji ze problem budu resit jinak nez servilni servisni elity soucasne. Politiky a strany kteri toto nechapu/nechteji… Číst vice »

lomikel
lomikel
2. 8. 2015 5:33

kazda osvata ma vyznam, toto tema je dostatecne velke a dotykajici se kazdeho i v „bezpeci“ jeho domova, aby se na jeho zaklada dal vytvorit konsensus k vymene elit.

Alena
Alena
2. 8. 2015 6:02

pane lomikel, už jsem Vám chtěla napsat, že chamtivost v naší zemi doposud vždy zvítězila nad hájením českých zájmů, dále že debilizace obyvatelstva skrz vzdělání slaví své úspěchy, ale to už bych byla fajt č.2.
Takže dělejme osvětu a nevolme zrádce.

lomikel
lomikel
2. 8. 2015 6:10

alena – v teto cause lze oslovit i vyslovene spotrebni typy, tedy nemyslim Bakalu, ale ty kteri svuj zivotni standardy a zvyklosti nechteji korigovat na to co si Mohamet vysnil. V tom je prave imho poezie situace, islamsticka migrace vytvari siroce sdilene ohnisko zajmu.

vittta
vittta
2. 8. 2015 6:38

Grenzere, jak vidím také jste si přisadil. Pod rouškou boje proti migrantům nám sdělujete, že jsme národ ubožáků. Zde: „Želbohu, náš národ je tradičně apatický a lhostejný („národ husitů?“). Nevím, co by nás mohlo vyburcovat ke sjednocení a postavení se na odpor. “ Takže jste se pomrskal a nyní promluvte pěkně k věci a konkrétně. Jak byste si ten odpor konkrétně představoval? Nějaké „NEVÍM“ je na hovno, když k tomu ještě tak dobře víte, že jsme apatičtí a lhostejní, navíc tradičně. Mezi lidmi to vře jako ještě nepamatuji, ani v r.1989 to nebylo tak napjaté.(ono to tehdy nebylo vlastně vůbec… Číst vice »

lomikel
lomikel
2. 8. 2015 6:42

vpodstate je situace takova ze na NE(ted neberu v uvahu jemejsi nuance ktere jsem naznacil vyse a ktere predpokladaji ucity stupen strategickeho mysleni) se shodne vetsina lidi v CR(bez ohledu na zbytek jejich mematicke vybavy) krome lidi navazanych na neoliberalni transatlanticke elity (ekonomicky, karierna, vazacim aktem) a …. nekterych levicovych aktivistu ktere bych nechtel an block radit do predesle skupiny, ba jsem presvedcen za nijak navazany nejsou, jedine co si od nich berou je skonkretni soubor memuu ktery liberalismus vyprodkukoval( a ktery lze pro jednoduchost onalepkovat :) jako (neo)multikulty levici). Ze parametru procesu islamizace skrze migraci plyne ze je v… Číst vice »

Alena
Alena
2. 8. 2015 7:14

vittta napsal Grenzere, jak vidím také jste si přisadil. Pod rouškou boje proti migrantům nám sdělujete, že jsme národ ubožáků. Zde: „Želbohu, náš národ je tradičně apatický a lhostejný („národ husitů?“). Nevím, co by nás mohlo vyburcovat ke sjednocení a postavení se na odpor. “ Takže jste se pomrskal a nyní promluvte pěkně k věci a konkrétně. Jak byste si ten odpor konkrétně představoval? Nějaké „NEVÍM“ je na hovno, když k tomu ještě tak dobře víte, že jsme apatičtí a lhostejní, navíc tradičně. Mezi lidmi to vře jako ještě nepamatuji, ani v r.1989to nebylo tak napjaté.(ono to tehdy nebylo vlastně… Číst vice »

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 7:28

V Maďarsku už skandují Allahu akbar.
Vzpomínám si, jak jedno hovado z Albánie už před dlouhým časem tvrdilo, že Evropa bude islámská. To se na Balkáně do všeho sral emerický dobytek. Existuje nějaká linie, přes kterou to nepůjde, aniž by nedošlo ke konfrontaci. Mnohosměrné a mnohoúrovňové. Je otázka, jestli prvním padlým úhelným kamenem bude Halič.

http://aeronet.cz/news/uprchlici-se-bouri-v-azylovych-centrech-uz-i-v-madarsku-debrecin-zaziva-povstani-muslimskych-uprchliku/

abx
abx
2. 8. 2015 7:28

ked clovek nic neskryva, nema sa coho bat
(babrack obamba)
http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2339/3773/original.jpg?w=600&h

vittta
vittta
2. 8. 2015 7:44

orinoko napsal

V Maďarsku už skandují Allahu akbar.
Vzpomínám si, jak jedno hovado z Albánie už před dlouhým časem tvrdilo, že Evropa bude islámská. To se na Balkáně do všeho sral emerický dobytek. Existuje nějaká linie, přes kterou to nepůjde, aniž by nedošlo ke konfrontaci. Mnohosměrné a mnohoúrovňové. Je otázka, jestli prvním padlým úhelným kamenem bude Halič.

http://aeronet.cz/news/uprchlici-se-bouri-v-azylovych-centrech-uz-i-v-madarsku-debrecin-zaziva-povstani-muslimskych-uprchliku/

Co asi ještě před půlrokem říkali maďarští sluníčkáři?
„Nic nám tady nehrozí, jsou to všechno jen hoaxy a polopravdy“.

fajt
fajt
2. 8. 2015 7:46

jj, kapitalismus je jed, neokoloniální kapitalismus je nereformovatelný. ..

mirror
mirror
2. 8. 2015 8:13

Včera jsem na Novinkách četl, proč uprchlíky přitahuje United Kingdom. Mimo fám je to skutečných 36 liber na den, které dostanou. V českých je to 1385 Kč. České mzdy a důchody jsou největší urážkou občanů od panstva, které tady vládne. Jsem zvědav, jestli britské firmy platí v Česku místním domorodcům za kvalifikovanou práci úměrně více? Ještě lze mluvit o politických uprchlících z období totáče u nás? Na nich se nacvičovala korupce. Až dají uprchlíkům zpátky mobily, jak si přejí ti, co si nevidí na špičku nosu, uprchlíci si vymění informace s příbuznými a známými v UK a budou chtít stejně… Číst vice »

Alena
Alena
2. 8. 2015 8:14

orinoko napsal

V Maďarsku už skandují Allahu akbar.
Vzpomínám si, jak jedno hovado z Albánie už před dlouhým časem tvrdilo, že Evropa bude islámská. To se na Balkáně do všeho sral emerický dobytek. Existuje nějaká linie, přes kterou to nepůjde, aniž by nedošlo ke konfrontaci. Mnohosměrné a mnohoúrovňové. Je otázka, jestli prvním padlým úhelným kamenem bude Halič.

http://aeronet.cz/news/uprchlici-se-bouri-v-azylovych-centrech-uz-i-v-madarsku-debrecin-zaziva-povstani-muslimskych-uprchliku/

jak tak koukám v Maďarsku jsou běženci většinou starci a matky s malými dětmi. Pokud je to mladší ročník, všichni špinaví a zubožení.
Proč už čeští sluníčkáři neposkytli pomoc, ošetření, ubytování, stravu a peníze?

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 8:37

Česká výroba v akci.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940511000218

V Sýrii není takové horko jako v Iráku. Tam boje teď prakticky neprobíhají. Mají tam až 45 Celsia. Dokonce i ve stínu. Moře má prý 30 Celsia.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940511000461

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 8:47

Začíná přihořívat v Kuvajtu. Ten dodnes platí výpalné emerickému dobytku za velmi kuriozní osvobození, aby nyní přišel čas, kdy čelí saudskému středověku. Tak to je další … ovšem velmi vlažný …. příznivec syrských „revolučních“ událostí … který v budoucnu přejde do proiránského tábora.
Někdy je možná opravdu lepší obrnit se trpělivostí a ponechat světový dobytek sobě samému. A že by to signalizovalo saudské problémy s vlastní naftou?
Mimochodem – Irán není nadšen nějakými dodávkmi vlastního plynu do Evropy. Prý je to za současných okolností pro něj neekonomické.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940511000600

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 9:08

Tohle je nezaměnitelné místo díky té věži. Ještě před týdnem byla vidět z dálky a místo samé bylo pod kontrolou Nusra dobytka.
Není se co divit, že Erdragon spěchá. Doufám, že jeho letadla budou mít co do činění se syrskou protivzdušnou obranou ruské provenience. Na druhou stranu, ta byla orientována na hrozbu ze strany židovského teroristického státu. Teď tam židovský dobytek upálil palestinské dítě. A sami o sobě už říkají, že jsou teroristi.

Syrská armáda měla SVŮJ den. Oficiálně kalendářní, ale prokázala i velmi dobrou kondici.

https://www.facebook.com/syria24english/photos/pb.298382103530912.-2207520000.1438505568./891520710883712/?type=1&theater

GRENZER
2. 8. 2015 10:06

Od roku 1945 se žádná česká vláda nechovala vůči vlastním obyvatelům tak urážlivě a arogantně, jako to dělá Sobotkova vláda. Dokonce i Klement Gottwald, který byl vybaven policejní mašinérií a mohl si dovolit absolutně cokoliv, stál o lidovou podporu. Zlom přinesla až situace s imigrací, kdy česká vláda věděla, že podpora přijímání islámských uprchlíků je nulová, že to je pro lidi důležité a přesto podnikla všechno, co bylo v jejích silách, aby jich sem dostala co nejvíc. Viditelně okázale. I bruselští úředníci byli překvapeni, kolik servilnosti Sobotko-Babišova vláda projevila. Ostře to kontrastuje s Polskem, Maďarskem a Slovenskem, jejichž premiéři se… Číst vice »

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 10:33

Vláda národní záchrany? A což kulaté stoly? A nějaká ta charta ze šenku modroptáčníků a Havlovy fronty Al Nusra?
Ono je kdeco v řiti, a tak se ještě povede nová volební kampaň, která může nakonec skončit současným výsledkem. A nikde není psáno, že nějaký nový modrý Tupolef anebo spací pytel se budou chovat jinak a hlavně …. nezačnou emerické slepé stře/li/vo kontrolovat z ještě větší blízkosti.
Vyzbrojení dobrovolníků!! Nic proti tomu, ale do války máme ještě hodně daleko.
Je otázka, kdo za takovouto eskalací může nakonec stát. Česká soudružka BIS? Anebo Džudy Šapitó?

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 10:41

Ještě na okraj. Miluji demagogii. Polsko je najednou příklad hodný následování. Máme si také zvykat na emerické základny a kurs, který hraničí s válkou s Ruskem? Kolik utíká volů z Haliče do Polska a kolik k nám? Slovensko posílá Haliči reverzně plyn. Možná za to dokonce nedostává ani floka. Něco takového máme dělat také?
Je vidět, že někteří vojáci nemají o politice ani zdání.

Sasin
Sasin
2. 8. 2015 10:56

To je strašný číst některé názory tady, dyk takhle by vůbec národ nevzniknul. Že nás jako něgdo vybydlí nebo že jsme odkázání na milost a nemilost darebáků parlamentní latrýny, kde si velkomožní občané s kukačkami koukají do trenek. Dyk ta demográca je totální pavěda. Mnozí se jí dožadují jako by vůbec netušili jak to s demográcou bylo. Hypnotizují se ve skutečnosti zmatenými pojmy a dožadují se situace, která tady probíhá v plné parádě. Dycky gdyž se v parlamentech hlasuje, otroci makají v práci nebo jsou zrovna likvidováni pořádkovými četami demogratického svazu psychopatů s balenou vodou. Demográca je otrokářský systém v… Číst vice »

GRENZER
2. 8. 2015 11:17

Re: orinoko
Ano, je jednodušší být v roli posměváčka a pochechtávat se.
Zdůvodňovat,proč to nejde,je jednodušší a pohodlnější,než si lámat hlavu nad situací a něco dělat,byť by to měla být jen obyčejná účast na demonstraci.
Pokud teď všechno vzdáme a kapitulujeme, věřte,že jednou ZLO přijde i do vašeho domova a vy se budete bát. Ale, to už nebude žádný internet,kde by jste se mohl ze svého strachu vypsat.
http://tinyurl.com/qbx2j6y

GRENZER
2. 8. 2015 11:19

Re: orinoko
PS: a nebudou už ani hospody,kde by jste mohl nalít pivo do hlavy a potichu si zanadával na situaci, v obchodech nebude kořalka,aby jste mohl pít a na chvilku zapomenul. Ale tak daleko vy možná nemyslíte.

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 11:49

Njn, miluju, když někdo poučuje mě. Já jsem se stavěl na zadní, když to bolelo. Teď každýho bolí akorát kulové … a skuhrá, jako když konec světa byl už před týdnem. Já jsem hubu nedržel v době, kdy 90% tohoto národa stálo v haptáku a zobalo Bilakovi z ruky. A také jsem něco konkrétního dělal. A když se banda těch blbečků na náměstích nechala vláčet opičáky s klíči, tak mně bylo jasné, že to podle toho všechno bude dopadat. A teď je to tak, že ta banda těch samých kreténů je podělaná jenom o jedno – o slevy v chrámech… Číst vice »

Sio
Sio
2. 8. 2015 11:49

No proces ztráty iluzí o naší demokracii a zdá se, že i o demokracii kdekoliv zdárně probíhá. Takže co bude? Diktatura? Pokud diktátor dá nasr..é většině to, co chce, většina si řekne – proč ne? Je asi načase položit si otázku – proč chtějí nadnárodní elity diktaturu? Selhaly metody bezstrukturního řízení, protože dovedly reálnou ekonomiku do kopru? K diktatuře (a tím i represi, násilí) se obvykle uchylují elity tenkrát, když selhaly na vyšších prioritách řízení a neví, co dál. Když podpora lidí a tím i moc slábne. Odpovídající strany už po Evropě získávají na síle. „Imigrantská karta“ jim velmi prospěje.… Číst vice »

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 12:07

Tito jsou s tím denně konfrontováni. A pokud to dobře dopadne, tak je čeká taková hora práce, že si to ani neumíme představit. Jedinkrát se tam neozve alahu akbar.

http://www.presstv.ir/Video/2015/08/01/422844/Syrian-army-celebrating-recent-advancements

Sio
Sio
2. 8. 2015 12:08

Německo asi tentokrát v čele nebude. Vypadá to, že horkým kandidátem je Francie s Le Pendou. Ale i Němci jsou pořádně nabroušení na Řeky a jakmile jejich důchodci zjistí, že s „řeckých fondů“ moc peněz nepokape, může to hodně změnit. Pak tu zbývá otázka, zda se ty evropské diktatury spojí s Ruskem, nebo zase vyrazí proti němu. GP prý chce zlikvidovat nebo aspoň oslabit USA, ale taková jednota BRIC + Evropa kontra USA by se mu asi také moc nelíbila. BRIC + Evropa je ohromná síla, dokonce by stačilo BRIC + Německo. USáci mají preventivně mezi Ruskem a Německem dva… Číst vice »

orinoko
orinoko
2. 8. 2015 12:13
orinoko
orinoko
2. 8. 2015 12:49

Co chce český hňup asi tak dělat, když neohlídá ani municipální … herrgott … parchanty?

http://disidenti.org/schmied/havlova-lavicka-za-pouze-230-000-kc

Vaska
Vaska
2. 8. 2015 14:11

ke kulatejm stolům a vládám národní spásy – viz citát : každá revoluce končí v okamžiku kdy se ke korytu dostanou prasata – takže nejdřív je třeba vyřešit tento problém

Dolmen
Dolmen
2. 8. 2015 18:59

Sio napsal
Podle mého je podhoubí zalito, zapařeno v teplé půdě a pořádně zesílilo. Jakmile se voliči definitivně přesvědčí, že „moderní levice“ nabízí jen kecy, a stát je v ohrožení, fašistické strany vyrostou jako ty houby po dešti.

Právě tohle vidím jako velmi reálný scénář budoucího.

Alena
Alena
2. 8. 2015 19:09

Dolmen napsal
Právě tohle vidím jako velmi reálný scénář budoucího.

ještě si tak ujasnit terminologie. Vlastenecké strany mohou být nazývány fašistickými, protože nevoní pražské kavárně

Sio
Sio
2. 8. 2015 19:28

Alena napsal
ještě si tak ujasnit terminologie. Vlastenecké strany mohou být nazývány fašistickými, protože nevoní pražské kavárně

No, ale bude dost těžké uhlídat, aby se místo vlasteneckých nevytvořily ty fašistické, nemyslíte? Nacionální socialismus s důrazem na pevnou ruku … kde je hranice, kde začíná fašismus? Já bych ji viděl v prostorové expanzi, napadení a kolonizace jiných států. Nemusí jít o úplné obsazení, stačí tam mít svou loutkovou vládu, která poctivě vysává svůj lid v zájmu neokolonizátora. Uhodne někdo, který stát by se dnes dal směle označit za fašistický? Nemáme tu nějakou nepojmenovanou IV. říši?

Alena
Alena
2. 8. 2015 19:53

Německo je díky své ekonomice nadřazeno Evropě, ale je dosud okupováno a politicky ovládáno USA. Svět se rychle mění, co platí dnes, nebude platit zítra.

Češi nemají povahu národa, který kolonizuje jiné, pokud by ale např. chtěli zrovnoprávnit postavení našich milých kdysi žijících v Indii s domorodým obyvatelstvem ,nemožné. Pokud by chtěli zrovnoprávnit postavení rodin s našimi milými homo a např. zakázali ty barevné pochody přes Prahu, nemožné.
Kdepak, každá vlastenecká strana dnes zemře na úbytě . Na slovo fašistický a xenofobní jsem alergická

Alena
Alena
2. 8. 2015 20:06

A ten náš humanismus a demokracie bude trvat tak dlouho, až nakonec pro uchování našich životů a životů svých nejbližších budeme chránit sebe a svá obydlí se zbraní v ruce

Sasin
Sasin
2. 8. 2015 20:41

Aleno, měla jste do toho videa napsat v té čtvrté minutě a třicáté páté vteřině pravdu, že je to zkurvený systém, nemusela byste teď tahat z paty argumenty, které prostě neplatí. I ti Němci by nikoho neokupovali gdyby neměli ve vládě harpagondechajce křížené se zlo ději. Papalášské mapy daňového jha se málogdy kryjí s povahou okupovaných národů. To už je tady v Jevropě takový zvyk. Ale bavte se dál. Sio je aktivní. Gde já sem to naposled slyšel… Tož tak.

idiotronic
idiotronic
3. 8. 2015 8:25

mirror napsal
Je tady akutní nebezpečí, že přes odpor Andreje Bohoušek Bruselu ustoupí, jako ve všem ostatním.

Až půjde do tuhého, někdo se musí ujmout moci. Budou to bývalí ministři obrany, poslanci, primátoři, lobbyisté. Nikdo jiný nemá kontakty a zkušenosti, cizího mezi sebe nevezmou. Kupředu- pod vedením Janoušků, Rittigů, Bémů, Kalousků,Peake,Langšádlové…balkánská řeznice ráda poradí.

Sio
Sio
3. 8. 2015 8:44

: Máte pravdu, všechno se mění a to nebezpečně rychle. Pro něco dobré, pro něco ne. Záleží, kterým to půjde směrem. Obávám se, že momentálně je našlápnuto k horšímu. Pojmu fašismus je dobré naučit se rozumět. Není to snadné. Ať už jsou definice jakékoli, je to v podstatě vypjatý těžce sobecký nacionalismus, Silný stát s diktátorem, a směřování k útlaku ostatních národů.
Sasin, když vy to ani neumíte pojmenovat, tak tu používáte pohádkové harpagondechajské patvary a zajímají vás nějaké podíly (na půdě?). Takže vám jaksi nerozumím. Tož tak.

Alena
Alena
3. 8. 2015 8:54

pane Sio, teoretik můžete být velký, ale dnešní a budoucí doba nás postaví před řešení
– rozplynout se v multimulti a ztratit svou národní identitu
– silou svou identitu udržet, a je mi šumafuk, jak potom budeme nazýváni

První varianta má větší perspektivu, radši budeme humanisti a demokraté

Sio
Sio
3. 8. 2015 10:45

Alena napsal pane Sio, teoretik můžete být velký, ale dnešní a budoucí doba nás postaví před řešení – rozplynout se v multimulti a ztratit svou národní identitu – silou svou identitu udržet, a je mi šumafuk, jak potom budeme nazýváni První varianta má větší perspektivu, radši budeme humanisti a demokraté Aleno, stavíte to moc černobíle. Vůbec nejde o teorii, jde o praktické důsledky. Mezi „rozplynout se v multikulti“, což je jeden extrém nemusí být hned nahrazen jiným extrémem, kdy pro „cizí elementy“ postavíme koncentrační tábory a budeme je léčit, hladem, těžkou prací a plynovými komorami. A k tomu by fašismus… Číst vice »

Alena
Alena
3. 8. 2015 10:53

problém je v tom, pane Sio, že každé racionální chování bude dnes považováno za extrém. Řídí nás přece prostřednictvím neziskovek cizí mocnosti, takže každé vybočení z jejich programu bude takto nazýváno. Vy to pořád stavíte do roviny, že jsme více-méně v demokratické společnosti