Ať žije EU, ale za své

Za pomoci byrokratů EU, ovládaných globalistickou elitou, hodlají tyto skupiny zničit nezávislost národních ekonomik a vytvořit obludu, nad kterou již nemá národ, žádnou ekonomickou, politickou a už vůbec ne demokratickou moc.

K veslu se dostává neviditelná ruka loutkovodiče, který už nemusí k dosažení svých cílů nákladně korumpovat národní politiky, ale rovnou si tahá za provázky poslušných evropských loutek tak, jak potřebuje.

Podle nejaktuálnějších dat České národní banky působí na českém trhu 46 zahraničních bank a poboček. Téměř všechny velké obchodní řetězce mají zahraničního majitele. Takzvaný a všemi politiky proklamovaný tahoun naší ekonomiky, automobilový průmysl, není český, ale je ve vlastnictví zahraničních korporací. Nakládání s pitnou vodou je též ve značné míře ponecháno nečeským firmám. Zahraniční firmy v ČR ovládají v drtivé míře i oblast likvidace komunálního odpadu. A to nejhorší, čeho se hloupá nebo spíše zkorumpovaná reprezentace státu dopustila, je cílený zánik výroby vlastních potravin, který byl nahrazen dovozem, jak jinak, než ze zahraničí. Takovéto chování se dá nazvat samolikvidací vlastní prosperity. Nejlépe je tento proces, který již trvá čtvrt století, vidět na následujícím grafu odlivu zisků.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
17. 5. 2019 5:13

„Za pár dní máme možnost jim to zase hodit nebo nehodit nebo tam poslat ty, kteří jim toto svinstvo možná překazí.“ Tak to je vtip roku. Právě tam krásně popsal, jak nás hezky ždímají a myslí si, že by se toho po volbách „demokratickou cestou“ vzdali? A jak? Prostřednictvím poslanců, kteří v Bruselu o ničem nerozhodují? Kteří tam jen sedí, jako dobře placené loutky, aby tomu dodávali punc demokratičnosti? Dobrovolně jste se jim cinkáním klíči vzdali se všemi svými zdroj, které jste jim předali na stříbrném talíři, tak teď plaťte! A my, co jsme těmi klíči necinkali, holt budeme muset… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
17. 5. 2019 8:23