Babišův Mnichov a česká tragédie

Aleppo Ceska Munice

Babiš nyní dokázal skutkem, že přestal vést stát jako svou firmu a prodal jej právě kvůli své firmě. Jsou tři racionální důvody, proč tento miliardář měl nejprve plán, aby z něj na způsob Beneše udělal aeroplán.


Kauza Vrbětice začala na ostro 16. října 2014 jako klasický mafiánský podnik českého privatizačního typu, který místo vytunelování šel přímo do nebe. O tom jsme psali v několika článcích hned po explozích, které kolega shrnul v telegramu nazvaném Výbuch Reichstagu. Vzhledem k tomu, že naše rodina má do Vrbětic pár kilometrů vzdušnou čarou, nebyl problém vidět celý případ v detailu. Krajské prokuratuře v Brně se případ sebral prakticky okamžitě a šel do Prahy, kde Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) „objasňuje“ celou kauzu až do dneška. Už nemá naspěch, protože po prvním výbuchu šel o měsíc a půl později (!) do nebe i druhý, přes kilometr vzdálený muničák stejné firmy. Neznámé střelivo privátní zbrojařské firmy šlo do nebe pod blahovalným dozorem vyšetřovatelů i armády, jak ve známém ruském filmu o cikánech. Pak se celá věc zametla na šest let pod koberec. Shrňme hlas zdravého rozumu v dnešní hysterii nesmyslů, viz rozhovor s bývalým vojákem (ZDE).

U prvního skladu bych to viděl na bordel a porušení běžných předpisů. Druhý sklad byl úmysl, jelikož se po prvním začalo vrtat v tom, co a kolik tam toho vlastně bylo, je a kam to proudilo.

Kam „to“ proudilo, to nevíme. Ale podívejte na tento článek Český a bulharský boj s terorismem v Aleppu, kde na bedně se střelivem s teroristickém skladě zbraní a munice natočila bulharská nezávislá novinářka zajímavý dodací list z Česka, který máte v anotaci. Tehdy jsem chtěl vědět, jako angažovaný český občan v boji proti terorismu (a ne s terorismem), jak se dostaly k teroristům české zbraně a munice. A nyní začalo nové kolo taškařice zvané „terorismus“. Normálně nechávají teroristé na Západě po sobě na místě výbuchu svůj pas, aby byla jasná jejich totožnost. Čeští experti na „terorismus“ doma (a nikoliv v Sýrii) ale mají křišťálovou kouli, tak nepotřebují pasy na místě výbuchu.

Další kolo, které je už bohužel k pláči a ke vzteku, začalo 17. dubna, kdy český premiér Andrej Babiš (ANO) na tiskové konferenci obvinil ruské tajné služby z organizace výbuchů na muničním skladě ve Vrběticích. Pak už to bouchalo na všechny strany a naprosto komickým způsobem. Nejprve jsem se smál. Pak jsem dostal vztek v momentu, kdy Rusové vtipnými diplomatickými nótami českým politickým histriónům do celého světa vysvětlili, že připravili celou „kauzu“ ještě hůř než Němci s Navalným a že vlastní blbostí způsobili, že je celý svět považuje za podpindosníky USA. Že čeští politici lžou a kradou, to je normální. Že kolaborují s každou východní a pak západní velmocí, která drží v hrsti jejich bankovní konta, to je také normální. Ale být blbý jako troky a nechat celý svět, aby se smál naší blbosti – to jsem fakt nezažil ani za komunistů, a to se tehdy Rusům lozilo do zadku ostošest. Proč jsme ze sebe udělali monumentální blbce a v čím zájmu? To je základní otázka.

Naši zámořští přátelé

Ti to mají fakt blbé, protože během posledního půl roku prakticky oficiálně prohráli tři proxy-války. Z Iráku je jimi jmenovaná kolaborantská vláda chce vyhodit, protože tato země stojí před rozpadem. V Afghánistánu prohráli stejně jako Rusové s Tálibánem. Ale domů se pakují jen na oko, protože do této bezedné díry se budou dál cpát peníze amerických daňových poplatníků přes privátní vojenské kontraktory. To je ještě lepší kšeft než legální armáda, protože není prakticky vůbec kontrolovatelný. A nyní naši přátelé prohráli i na Donbase, kde se pokusili vyvolat proxy-válku s Ruskem. Ale vojáci Novoruska a poradci Ruska vymlátili pozice fašistických bojůvek Azov hned poté, co vystřelili na civilní města. Rakve demokratů se tiše odvezly do vnitrozemí a bojová morálka se nějak vytratila, společně s bojovými příděly. Rusové na druhé straně hranice soustředili prakticky dvojnásobnou armádu, než NATO s Ukrajinou, a tak celý cirkus skončil dříve, než doopravdy začal. Rusové už oficiálně zrušili cvičení v této části země a jedou do kasáren. Jejich armáda zvítězila prakticky bez výstřelu a nedělá za peníze daňových poplatníků bojový kabaret jako NATO. Rusové to nemají zapotřebí vzhledem ke svým tradicím a přítomným vojenským úspěchům v Sýrii.

V pohádkách je tak, že neschopný král začne zuřit a rozkope poddaným zadky za svou vlastní neschopnost. Navíc jim zatne tipec, protože doba je zlá, impérium po zmanipulovaných volbách je na rozpad. V těžkých časech platí, že války impéria mají platit podpindosníci, když jejich zkorumpovaným elitám umožnila vládnoucí velmoc krást a nakradené nechávat v jí kontrolovaných daňových rájích a bankách.

Proč nás Babiš prodal

Vezměme základní situaci popsanou výše a srovnejme reakci Česka a Polska. Tato čtyřikrát větší země považuje Rusko za svého hlavního nepřítele. Po katastrofě prezidentského speciálu s prezidentem na palubě ve Smolensku nechává i přes závěry společné vyšetřovací komise kolovat prakticky oficiálně naprosto šílené konspirační teorie. Přesto tato země vyhostila pouze 3 (!) ruské diplomaty, odvetou jim Rusové vyhostili pět. Jinými slovy, naše země se chová jako politický idiot a vyhostila celkem 18 pracovníků ruského velvyslanectví v Praze, kteří údajně byli „členové ruských zpravodajských služeb“. A Zeman to v nedělním projevu k udivenému lidu 24. 4. schválil jako prezident, což je finální ostuda, kterou korunoval své prezidentství. Moskva v odvetě vyhostila 20 zaměstnanců českého velvyslanectví a stejně jako pro Američany platí, že Češi nesmí najímat ruské pomocné síly na pucování záchodů a podobné nezbytnosti. Američané tuto hrůznou situaci manuální práce vydrželi v 70. letech v Moskvě jen dva měsíce, a pak kapitulovali.

A nyní k tomu základnímu: Proč nás Babiš prodal a co za to dostal? Celá kauza je natolik nečekaná, blbá a iracionální, že jsem téměř v šoku a to jsem od 90. let zvyklý opravdu na hodně. Od Babiše bych podobnou pitomost nikdy nečekal. Privatizačně krást, politicky lhát, to ano, to je v Česku normální už od Klausových časů. K tomu pilná práce na obohacení Agrofertu státními dotacemi a vedení státu jako své firmy – to všechno je normální činnost pilného českého Slováka, který už za komunistů uměl jako náměstek a oficiální nespolupracovník StB slušně vést velký podnik. Teď je Babiš k smíchu a Kalousek a spol., kteří mu jdou na západní zakázku politicky po krku – ti nepřestanou jen proto, že prodal stát na způsob legendárního Jidáše. A většina slušných lidí je už teď znechucena Babišovou zbabělostí v kauze vakcíny Sputnik V. A nyní to Babiš naprosto korunoval svým politickým Mnichovem. Politicky se proti němu spojí po volbách všechny partaje neschopných a prodejných souputníků, takže by už znovu premiérem asi nebyl i bez této zrady. Ideální by bylo pro Babiše být prezidentem, zúročit slušné období vlády a zase si vzít Agrofert pod křídla, protože by nebyl v přímém střetu zájmů. Zeman jako prezident mu jde na ruku a už teď prohlásil, že i v případě vládní krize ponechá současnou vládu dokončit mandát až do případných voleb. Zeman tím opozici vyrazil trumfy a podržel Babiše. Tak proč toto všechno Babiš ohrozil naprosto pitomým a zcela nelogickým činem? Kde je těch 30 stříbrných za zvednutý telefon? A co když ten telefon zvedl on sám?

Nechce se mi pořád opakovat, že jsme byli jediný web, který hned po zvolení Babiše prohlásil, že začala vláda korporátního fašismu a přišel konec polistopadové demokracie. Babiš to nyní dokázal skutkem. Přestal vést stát jako svou firmu a prodal jej právě kvůli své firmě. Jsou tři racionální důvody, proč tento miliardář měl plán a na způsob Beneše z něj udělal aeroplán. Jeho rozhodnutí o tom, že Česko bude aktivním aktérem ve studené válce s Ruskem, nás asi bude stát dost. Po ukončené vrbětické hysterii začne práce americké páté kolony na tom, aby česká vláda schválila vojenskou extrateritoriální základnu USA. Pak budeme v případě horké války do dvaceti minut cílem jaderného útoku Ruska, než to pošlou na USA.

Proč nás Babiš prodal a co za to chce získat? Za prvé jej mohla vyplašit nečekaná smrt Kelnera v USA. Ať již za tím bylo cokoliv, miliardáři mají pocit, že jsou bohové na zemi, což nutně znamená atribut nesmrtelnosti, kterým se kochají ve svých vlhkých snech. Rozmlácený vrtulník s Kelnerem ukázal, že sny a realita není totéž. Za druhé to je případná hrozba, že neposlušnému Babišovi obstaví neexistující konta v daňových rájích a západní banky povedou bankovní válku proti Agrofertu. Jenže jeho podnik je vyfutrovaný státními a EU-dotacemi a byl postupně dobře budován akvizicemi všeho neoliberálního druhu. Proto je Agrofert v solidním stavu, hlavní odbyt má doma, úvěry potřebuje minimálně a technicky by jej výpadek bankovních úvěrů asi moc neohrozil. Takže se podívejme na poslední a nejpravděpodobnější možnost, proč Babiš podepsal svůj a náš politický Mnichov. K tomu viz článek Disneyland klausovské dynastie. Dnes už jsme o něco chytřejší a víme, že mladému Klausovi tento podnik nevyšel a musí dělat politickou demagogii pouze v zastoupení, stejně jako se vedou dnešní války.

Otázka zní: Jakou dynastii chce budovat Babiš? Určitě to nebude politická dynastie, protože o tu nyní přišel a on to dobře ví. Zbývá jediná rozumná odpověď, že jde o dynastii rodinného podniku. Jako každé neoliberálně nakradené léno je jeho impérium ohroženo cílenou demontáží a tlakem na ekonomickou destrukci. Jsme kolonie Západu, stát nám nepatří kvůli vlastní zbabělosti a neschopnosti. Všeho schopný Babiš nás nahnal do studené války s Ruskem a v takto mobilizované kolonii si každý warlord může dělat, co chce. Tím jsme u konce tohoto smutného příběhu. Z polistopadové demokracie se stal korporátní fašismus a ten nyní končí novým Mnichovem, kdy nás jeden miliardář prodal zástupcům transatlantického Deep state za kus korporátního žvance.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

3.9 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
26. 4. 2021 16:10

No , tohle je dobrý. Ale moc mírný směrem k lidské kreatuře jménem Babiš-Bureš-Bazuka. Autor pracuje s matérií, jakoby soudruh cobliha měl nějakou spásoNOSNOU myšlenku směrem k české společnosti. Ten DEBIL ji nikdy neměl a teď už ani mít neMŮŽE. Ani slavný Jidáš nemá potenciál, kterým by se dal poměřit výkon otřesné zrůdy jménem Andrej Babiš. – Takové h@vno na nohách najdeme jen jednou za 10 tisíc let. ON byl cosi jako soudruh Trump pro naděje českých doufaLISTŮ, k nimž ovšem Umlauf patřil. – Nic ve zlém. Oba obludé jsou hovada. Ani jeden nezvládl svojí roli, a je úplně jedno,… Číst vice »

Irena
26. 4. 2021 16:13

Shrnutí událostí z poslední doby mezi USA a Ruskem, velice informativní, ale pouze v ruštině

https://www.youtube.com/watch?v=LX-wI15MTSM

Gatta
Gatta
26. 4. 2021 18:28

Zdravím – po odmlce.

Tak přidám trochu poviného optimismu – do té naší tragické doby …
https://www.youtube.com/watch?v=pPR-HyGj2d0

Last edited 1 rok před by Gatta
orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
27. 4. 2021 6:48

Čágo bello, také půjdu do mínusu.

https://www.youtube.com/watch?v=A1s63G92sis

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
27. 4. 2021 7:15

Jak velká by asi byla Země, kdyby se na ní dívali náměsíčníci z Moonu?

https://www.youtube.com/watch?v=R4HK1T-J3As

Hudryperman
Hudryperman
26. 4. 2021 21:42

Koudelníkův syn,taková malá koudelka,už dlouho nebude mít v Praze tři domy. Rozpoutal trapný skandál,na nějž zatím ! Rusové odpověděli prokázanými fakty o tom,co se vlastně v těch skladech dělalo,že došlo k výbuchúm. Dělostřeleské náboje hned
tak nevybuchnou,zato pěchotní nášlapné a zakázané miny,ty ano ! A k tomu mají žalobci flagrantní důkazy ze Sýrie posbírané v dobytých skladech Islamistů ve službách USA.

https://aeronet.cz/news/skandal-vrbetice-se-prohlubuje-sergej-lavrov-obvinil-ceskou-republiku-z-porusovani-a-obchazeni-ottawske-umluvy-icbl-na-zakaz-vyroby-skladovani-a-prechovavani-protipechotnich-min/

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
27. 4. 2021 6:42

Zdravím. Včera , jda z hospody v okresním městě, jsem v centru narazil na konečně otevřenou část pizzerie se zmrzlinou. Holka nevypadala jako Italka, ale měla nějaký přízvuk. Chtěl jsem větší kornout a zmrzlinu vybíral jak ženská. Sice 110 kachlí, ale byla skvělá. Zkonzumoval jsem jí vedle na lavičce, vrátil se k oknu a povídám – připadám si jak ve Vídni. Ropuchy nikde a tam, když Italové po zimě otevřeli kšefty se zmrzlinou, tak to byl signal, že sezóna je tu. Ve středu se zastavím zase.
A tady jsme se domlouvali, že příště pokecáme.

Vozíčkáři.jpg
Hudryperman
Hudryperman
Reply to  orinoko
27. 4. 2021 20:26

Ne vždycky věřím všemu,co napíšou v aeronetu. Ovšem dnešní článek a kopie
vyjádření Ministerstva zdravotnictví – to je na okamžité odvolání vlády ! Když nikdo neprověřil statisíce testovacích týčinek zasunovaných školním dětem do nosu,neučinil tak ,podle přiznání ministerstva, ani u milionů použitých testů u
dospělých.Všeliké testování toliko pro hovado dobré jest ! Kde se bere důvěra
v čínské komunistické výrobce bez jakýchkoliv certifikátů? Jakou skutečnou výpovědní schopnost ty testy dávají ? A dle nich se téměř zastavil společenský
život. Nedovedu si představit otřesnější obraz nekompetence ve zdravotnictví !
https://aeronet.cz/news/ministerstvo-zdravotnictvi-testovani-obyvatelstva-cr-nevyzaduje-zadne-povoleni-od-statniho-ustavu-pro-kontrolu-leciv-a-nevyzaduji-se-ani-zkousky-a-atestace-jednotlivych-antigennich-testu-a-spejli/

Irena
27. 4. 2021 5:49

Poté, co letecké a kosmické síly Ruské federace rozprášily pozice tureckých žoldáků, už turecká armáda neprovedla ani jeden útok na syrská vojska. Rusko velmi rychle ukázalo tureckému prezidentovi Erdoganovi, kde je jeho místo, když zlikvidovalo silným útokem několik stovek tureckých žoldáků i vojenskou techniku dodanou Tureckem a připravilo své síly pro mocný útok jak po zbytcích džihádistů, tak i po turecké armádě. Poté, kdy Rusko prodemonstrovalo své síly, se turečtí vojáci už nedopustili ani jediné vážné provokace proti ruským nebo syrským vojákům, neboť si velmi dobře uvědomují, že Moskva nebude  v Sýrii hrát podle tureckých pravidel. Erdogan si uvědomil, že po… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 4. 2021 7:15

Čeští historici z Ústav paměti národa včera zjistili, že legenda o staré zbožné ženě, která hodila do ohně pod Janem Husem svazek suchého dříví, není úplně přesná!
Ve skutečnosti pod nohy mistra několik svazků dříví a slámy nenápadně položili dva muži, kteří přišli obdivovat Kostnickou katedrálu … :-))))

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 4. 2021 8:59

Po mnoha letech uplatňování globálních praktik proti oteplování planety, nastala globální zima. To bylo v době, kdy USA už neexistovaly, protože po vzniku občanské války, se rozpadly na původní státy, které po uzavřeném míru spolu sice dál neválčily, ale neměly se navzájem v lásce, takže se nenašel už nikdo, koho by zajímal svět za hranicemi jeho státu, a tak i celá západní Evropa podlehla anarchii a měla co dělat sama se sebou. Rus díky tomu, že ani Německo nebylo schopno splácet své dluhy za plyn, uzavřel nejen plynovod přes Ukrajinu, ale i NordStream 2, takže celá Evropa mrzla. Tehdy napadlo… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 4. 2021 9:06

Zajímavý názor: „Ak by čistou náhodou Rusi v roku 2014 vedeli o tom, že sa vo Vrběticiach pašujú zbrane, tak by stačilo, aby na to upozornili a Česko by malo obrovský problém. Žiadne výbuchy neboli potrebné, takýchto skladov je kopa v Sýrii aj na Ukrajine, nič by to pre Rusov neriešilo. Vymýšľať si, že za výbuch môžu Rusi, nedáva zmysel. Rusko nič takéto nepotrebovalo. Prečo by riskovalo kvôli nejakému nepodstatnému skladu, keď by mu medzinárodné odhalenie pašovania zbraní pomohlo ďaleko viac.“ Zdroj: https://www.infovojna.sk/ Každopadně skandál Vrbětice se prohlubuje, Sergej Lavrov obvinil Českou republiku z porušování a obcházení Ottawské úmluvy ICBL na… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
Honza999
Honza999
Reply to  Botičky od Diora
27. 4. 2021 11:38

Tak k tomu bych přidal svůj názor i já. Rusové to o zakázaných zbraních ve Vrběticích nevěděli s jistotou. Měli jen VÁŽNÉ PODEZŘENÍ. Proto vyslali dva agenty, aby situaci monitorovali a informaci prověřili. BIS jejich přítomnost zaregistrovala a protože dokázání informací o zakázaných bojových prostředcích by byl ohromný mezinárodní skandál, obchodníky se zbraněmi o přítomnosti ruských agentů v regionu informovala. Ti se rozhodli – možná i po poradě s BIS – že zahladí stopy a sklad letěl do vzduchu. Tím pádem již nebylo co monitorovat a tak agenti odjeli. Těmito osobami ruských agentů je vrbětický případ propojen s případem v… Číst vice »

fajt
fajt
27. 4. 2021 14:05

dost přesné – ale nepoukazuje na chystanou likvidaci zdejší kolonie, která jako sanitární oblast bude pro americkou bažinu nejpřijatelnější bez současných domorodců, těm nepomůže ani to, že poctivě kolaborovali, totálně zaprodali duši a dokonce někteří z nich jsou z posvěcení americké korporace miliardáři, to poslední je právě nezachrání. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  fajt
29. 4. 2021 10:03

Celý východní blok je dnes pouze jedna velká americká salaš, kde všechny ovce společně bučí proti Rusku. To je sen amerického establishmentu. A ten ji uplatňuje všemi možnými prostředky.
Např. resuscitace rádia Svobodné Evropy v Praze (kde jinde, že) slouží právě těmto cílům.