Balí kufry na Ukrajinu?

Český … (slovo co se nesmí říkat) už zřejmě balí kufry na Ukrajinu. Poté, co US Army vyklidí Afghánistán (má tak učinit do konce roku 2014), se zřejmě už chystají na další teroristické babičky, dědečky a děti, které ohrožují naši zemi. Inu byznys je byznys. Čím zájmům slouží, se nemáte šanci dozvědět. Ostatně Vy to víte… Pokud ne, církevní kaplan (církev nesmí chybět u žádného marasmu ) Jaroslav Knichal Vám to jistě vysvětlí, a pokud byste z toho byli v pasti, vypomůže vojenský psycholog Ladislav Kabát. Jen Vám ani jeden z nich neodpoví na otázku, kolik miliónů Afgánců musí zemřít, aby hodnota lidského života hrála pro ně OPRAVDU důležitou roli, ne jen proklamovanou. Nebo jsou zabité afghánské děti brouci ?

P.S.: Tak jsem si vylil hnusně zlobu na mašinku propagandy… A Vy, co jejich profesi nesmíme říkat, to nečtěte! Poněvadž, až přijedou na misi do Vašeho bydliště ti, co proti nim zakročujete, tak se Vám to líbit nebude! A do Grónska nepotáhnou – to jim nic neudělalo.

Hudba: Rachid Taha – Barra barra

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
13. 7. 2014 23:15

Prezident Zeman opětovně prokazuje základní nedostatky v logice. V TV tvrdil, že „mise“ (okupaci a válce v zájmu nadnárodních korporací za státní peníze se teď říká mise) zvýší bezpečnost českých občanů a omezí, aby afghánští teroristé vyhodili do vzduchu třeba Karlův most… To je neobyčejný žvást. Tyto „mise“ naopak snižují bezpečnost ČR – jednak tím, že po svržení talibánu od moci extrémně pod dohledem NATO vzrostla produkce a obchod Afghánistánu s drogami (Karzáího bratr patřil prý k předním narkobaronům) a za druhé proto, že každé násilí cozáků na afghánských civilistech plodí řetězově „vendetu“ a rozšiřuje řady potenciálních mstitelů a radikálů.… Číst vice »

Béda
13. 7. 2014 23:21

Dovětek. Mnohem větším nebezpečím pro bezpečnost ČR a Evropy než Afghánci jsou ropné emiráty a zejména Saudské království, které podporují ideologicky, finančně, penězi a velitelskými kádry radikály a mezinárodní islámský terorismus. A samozřejmě zahraniční politika USA řídící se projektem PNAC a Wolfowitzovou doktrinou.

Arbed
Arbed
14. 7. 2014 7:36

Pokud jde o „žoldáctví“ i prezident Havel se kdysi ztrapnil – viz 19 roků starý podnět http://podnety.cz/podnet-cislo-19950117102707.
Aktuální způsob exportu „demokracie“ terorizmus nepotlačuje, ale plodí. Proto by „voliči“ měli trvat na realizaci návrhu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20050707090007 .

Sio
Sio
14. 7. 2014 7:53

Béda, podle mě se to dá vysvětlit jedině tím, že i prezident u nás je podřízen USEU. Nejspíše by něco velmi podobného musel říkat i někdo jiný na jeho místě. Pravděpodobnost, že si případní teroristé vyberou zrovna ČR, co tam má 5,5 vojáka a k nim psylologa s kaplanem je samozřejmě mizivá. To samozřejmě nic nemění na skutečnosti, že náš podíl na intervenci kdekoli je hanebnost.

Sugar Ray
Sugar Ray
14. 7. 2014 8:15

Národ kterej si neustále připomíná rok 68 a okupaci země vojskama VS , pořád je to v médiích , v každym druhym filmu , v písničkách , dokumenty se točí , každej brečí jaká to byla nespravedlnost jak nám nikdo nepomohl , vnímá se to snad jako největší zvěrstvo v dějinách lidstva . A teď vojáci tý stejný země , dělaj to stejný kdekoliv , kdykoliv jim největší terorista na planetě zemi určí . Ať si pak ale nikdo nebere do huby rok 68 , zlý komunisty a Rusáky . Když tohle tolerujou , ano je to hrozně divný když… Číst vice »

Béda
14. 7. 2014 8:27

Sugar Ray, okupace, kterých se účastní český vazalský alianční kontigent jsou NAPROSTO NESROVNATELNÉ s okupací kterou provedly armády koalice Varšavskéo smlouvy v Československu. Ty armády VS nedělaly na území ČSR to, co provádějí armády NATO na okupovaných územích. Nejenom že pomáhají dosazpovat loutky Washingtonu (v ČSR VS pomohla a držela u moci tzv. konzervativní komunistické křídlo) ale mají povoleno neomezeně zabíjet místní (vojáci VS měli naopak nařízeno chovat se k místním vstřícně a v průběhu dlouhé okupace s výjimkou samotného okupačního aktu pomalu nebyloo okupantech slyšet. Jejcih vojáci sice byli vyjmuti z místní jurisdikce ale za jakýkoliv zločin proti místním… Číst vice »

Béda
14. 7. 2014 8:29

…a šíření válek a nestability do širokého okolí.

Béda
14. 7. 2014 8:35

Bez toho, že bych chtěl omlouvat anebo hájit jakoukoliv formu okupace, dovoluji si tvrdit, že okupace Československa státy VS byla ve srovnání s okupacemi NATO, kterých se „nepovinně“ MUSÍ účastnit česká armáda (za VS se československá darmáda okupací účastnit nemusela), když už se každou chvíli mluví o humanitě, dokonce „humanitárním bombardování“ etc., mnohem humánnější, měla mnohem menší fatální dopady na obyvatelstvo, ekonomiku, perspektivy země a obyvatelstva. Na pomyslné škále okupací a jejich důsledků by ta „Varšavská“ podle objektivních kritérií (počet obětí, rozvrat ekonomiky, perspektiva, vliv na mezinárodní dění, mír …) musela být mnohem výš než to co dnes předvádí tábor… Číst vice »

Béda
14. 7. 2014 8:40

Ještě něco. Včera běžel na ČT další díl Stoneovy historie 2O. století. V něm byla při zmínce o Polsku také krátká zmínka o sférách vlivu. Stone tam taky zmínil sovětskou „pasivitu“ v případě antikomunistických procesů v Řecku a Itálii. A pak zde máme éru McCarthysmu a „mise“ US zahraniční politiky v latinské Americe. Takže ani v té době nebyla zvěrstva tzv. socialistického bloku „pupkem světa“ a měla přebohatou protiváhu v táboře „míru a demokracie“.

Sugar Ray
Sugar Ray
14. 7. 2014 8:40

Bédo mě je to jasný , s tim jsem to psal s tim vědomim že to co provádí teď oni je daleko horší . Proti tomu 68mej neni nic , ve všech ohledech .

Béda
14. 7. 2014 8:48

Ještě jednu věc bych chtěl připomenout. V době do které spadá potlačení Pražského jara, USA „osvobozovaly“ Vietnam (napalmem, Agentem Orange…) To jenom k zarámcování doby o které mluvíme.

mirror
mirror
14. 7. 2014 10:15

Proboha, čeho jsem se to dočkal. Tady se píše o 68. způsobem, na který bych se před pár léty neodvažoval ani pomyslet s jedinou výjimkou, a to doma pod peřinou za tmy a beze svědků. Veřejně by mne tzv. i levicoví spoluobčané sežrali a nadobro zatratili. Už se nebudu angažovat za žádnou politickou stranu s výjimkou strany malé a velké. Nenechám se nikým vydírat pro menší zlo. Malé zlo je horší než zlo velké. Zadobře se snažím být jen s lékaři. Nejmíň ostudy člověk trhne s komunisty. K sociálním demokratům se může dát jen naprostý blbec nebo se zištnými důvody.… Číst vice »

fajt
fajt
14. 7. 2014 13:12

Jaseňuk měl podat demisi ??

mirror
mirror
14. 7. 2014 14:28

mirror napsal
Proboha, čeho jsem se to dočkal.

Ještě dodávám, že se mi vstup vojsk VS nikdy nelíbil. Bylo to pro mne zklamání a beznaděj. Byl jsem rád, že po roce 1989 odtáhli domů, i když mi nepřekáželi. Na pokoření Československa zapomenout nešlo. Mluvilo se hodně o okupaci. S německou okupací to nemělo moc společného. V rodině nám za války popravili strýce je za sbírku peněz pro rodiny vězněných. Na pomníku padlých máme 90 jmen. Za tzv. okupace před rokem rozhodovali o fungování podniků Češi a Slováci. Nyní po osvobození už Čechům nepatří skoro nic. Rozumí tomu někdo?

Béda
14. 7. 2014 17:24

mirror,

já jsem nemohl jinak než volit v prezidentské volbě menší zlo. Nedělal jsem si vůbec žádné iluze o Zemanovi. O jeho zahraničněpolitických (ne)schopnostech, hulvátství a politické obojetnosti jsem nepochyboval. Přesto jsem nemohl volit Karla Schwarzenberga. To bych si neodpustil. Podle mého názoru menší ZLO pro české národní zájmy, pro zájmy běžných občanů je v tomto případě plně namístě. Zeman není žádné dobro, ale Schwarzenberg je přesně ten případ o kterém mluvil K.H. Borovský.

Béda
14. 7. 2014 17:27

Nejde jenom o otázku sudetských Němců. V souvislosti se vztahem k Rusku a ukrajinské krizi, vemte si kupř. Čírovu placku „Putine, k noze!“, vemte si Čírovo angažmá na „Majdanu“. Ať je Zeman jaký je, až takto vyhrocený vztah k těmto tématům nemá.