Biden vyhlašuje válku Trumpovým příznivcům

Americká média a Demokraté rozjíždějí novou válku proti teroru – tentokrát proti Američanům

Někteří z přesně těch lidí, kteří stáli za původní „válkou proti teroru“, pomáhají nastartovat její pokračování, a to proti Američanům samým, varuje v současné vlně represí proti svobodě projevu, jež se v USA zvedla po chaosu u Kapitolu, známý americký žurnalista Glenn Greenwald.

Greenwald je původem právník, který do médií začal psát v roce 2005 a posléze se stal žurnalistou, a to v reakci na Bushovu a Cheneyovu „ válku proti teroru“, vyhlášenou v r. 2001. Greenwald se stal klíčovou postavou při zveřejnění Snowdenových odhalení, týkajících se nezákonného špehování amerických občanů. Nu a před pár dny zazvonil na poplach čehosi, co vidí jako opakování historie: „Máme zde rozněcování nové války proti teroru, tentokrát obrácené dovnitř naší země, čili proti naší vlastní domácí scéně,“ píše Greenwald na twitteru. „Biden už vyhlásil plán vydat v co nejbližší době zákon proti tzv. domácímu terorismu, a v té souvislosti vyjádřil též úmysl vyvořit v Bílém domě novou funkci úředníka, který bude dohlížet na potírání tzv. ideologicky inspirovaných extrémistů i na zvýšení finančních zdrojů pro boj proti nim. A stejná taktika, jíž bylo použito v první válce proti teroru, bude použita i v této válce druhé. To znamená, že každý, kdo poukáže na její excesy, bude označen za ‘sympatizanta teroristů’. Se všemi důsledky, které to označení s sebou ponese,“ uzavírá svůj článek Glenn Greenwald.

Zdroje: Paul Craig Roberts, RT

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 1. 2021 15:05

Helena Duke, 18 let, vymaštěná BLM-aktivistka, aktivní lesbička:

comment image

viděla svou vlastní zakrvácenou matku:
comment image

tetu a strýce na videu z protestů Trumpových příznivců … a s chutí nahlásila jejich jména policejním orgánům. Helena MOROZOVÁ jak vyšitá.
comment image

Jdete správnou cestou, soudruzi! Jen se nezastavujte a neodbočujte!

Gatta
Gatta
12. 1. 2021 23:09

Ona ta amerika má tradice všeho druhu:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Salemsk%C3%BD_%C4%8Darod%C4%9Bjnick%C3%BD_p%C5%99%C3%ADpad

Jinak je to povedené označení „aktivní lesbička“. :-)

Jednou se mi jeden řemeslník svěřil, že se zrovna rozvádí, po 10 letech klidného manželství, že jeho žena si přivedla přítelkyni a vykoply ho z lože i z bytu a dělají mu problémy pro styk s jejich dvěma syny. Byl z toho dost špatnej.