Bilderberg Group a Americká unie

Eugene, Oregon – Mediální korporace, v poslední době deptané bývalým tiskovým tajemníkem Bílého domu, Scottem McClellanem, který k nim byl „až příliš uctivý“, se opět sklonila pod nátlakem a rozhodla se neinformovat o největším shromáždění představitelů průmyslových, bankovních, vládních a aristokratických kruhů, která se kdy uskutečnila na americké půdě.

Přes sto čtyřicet nejelitnějších světových zprostředkovatelů moci schůzovalo v prvotřídním hotelu ve městě Chantilly ve Virginii ve dnech 5. až 8. června, nedaleko od hlavního města na výroční konferenci společnosti Bilderberg. Toto setkání se konalo poprvé v roce 1954, a od té doby až doposud Bilderberg Group nepřiznala svoji vlastní existenci a členy. Nepřizná ani, že se sešli a o čem právě jednali.

Anonymní skupina Friends of Bilderberg, spřízněná s „přísně tajnou“ Bilderberg Group, zcela výjimečně zveřejnila seznam mocenských špiček, které navštívily letošní konferenci. Seznam obsahuje americkou ministryni zahraničí Riceovou, amerického ministra financí Paulsona, šéfa Národní bezpečnostní agentury Alexandra, presidenta Světové banky Zoellicka, předsedu FEDu Bernankeho, předsedu newyorkského FEDu Geithnera, dále se zúčastnil i Henry Kissinger, David Rockefeller, George Schultz, Richard Perle, Paul Wolfowitz a Richard Holbrooke a také velké množství evropských politiků, bankéřů a podnikatelů (mezi nimi i náš ministr zahraničí Schwarzenberg – pozn. red.).

Byly také pozvány všechny velké korporace, královské rodiny Evropy, představitelé médií, jako je například Donald Graham z Washington Post a Paul Gigot z PBS. V mainstreamových médiích však nebyly zveřejněny žádné fotografie a dokumenty z této události navzdory šeptandě na internetových blozích, že se tajně zúčastnili i Hillary Clintonová a Barack Obama.

V tiskovém prohlášení skupiny Friends od Bilderberg se dočteme, že „setkání je soukromé proto, aby byla podnícena přímá a otevřená diskuse“ a že „všichni aktéři Bilderbergu vystupují jako soukromé a nikoli úřední osoby.“ Podle amerických zákonů je pro americké občany nezákonné a trestné (hrozí až tři roky vězení) vést jednání o zahraničních vztazích bez zákonného pověření. Účast amerických občanů na výroční konferenci Bilderberg Group, v neoficiálním, tedy nezákonném postavení vyvolává otázku, zda nejsou porušovány americké zákony v tak velkém rozsahu, který by měl výrazně přitahovat pozornost mainstreamových médií.

Daniel Estulin, autor knihy „Skutečný příběh Bilderberg Group“  (TrineDay, Září 2007), byl shledán jako jediný spolehlivý zdroj informací o schůzích, členech a programu jednání této tajné skupiny velkopodnikatelů, mediálních magnátů a mocných politiků. Dlouhá léta byl sledován pohyb, projevy a politické weby členů Bilderberger Group, aby se shromáždilo vše, co je možné o jejich plánech na přeměnu světa k jejich vlastnímu obrazu. Podle Estulina a ostatních zdrojů, byly finanční prostředky pro první konferenci zajištěny zpravodajskými službami, a bezpečnost této konference je stále zajišťována tomu odpovídajícími vládními agenturami.

„Existence této nekalé společnosti, strašlivé asi tak, jako půlnoční schůze Ku-Klux-Klanu v borovém lese, byla těsně spojena s těmi světovými změnami, o kterých jsme se pak dozvěděli“, řekl Estulin. „Existuje nápadná paralela mezi tajnou schůzí Bilderbergu v Chantilly a konferencí na Jekyll Islandu, která vedla v roce 1908 k tomu, že měna Spojených států i ostatní světové měny byly manipulovány – s jakým efektem, jestli k dobrému nebo zlému, o tom jsou různá mínění. Existuje mnoho vzrušujících verzí  o této tajné schůzi na Jekyll Islandu v roce 1908, ale poměrně málo je o ní slyšet. Většina Američanů nevěnuje pozornost Bilderberg Group a nechápe, že rozhodnutí, přijatá na této tajné poradě, ovlivní život na celé planetě.“

Aby zdůraznil vážné dopady schůzky, Estulin nás informuje o tom, že předseda Výboru pro zahraniční vztahy Richard Haas promluvil na této konferenci ve čtvrtek 5. června o nutnosti eliminovat supermoc a suverenitu národních států. Estulin cituje Haase, který říká ve své řeči o mezinárodní nepolaritě, že „Čas jednopolárních Spojených států skončil. Mezinárodní vztahy ve 21. století se budou vyznačovat nepolaritou. Moc bude rozptýlená spíše než koncentrovaná a vliv národních států bude klesat s tím, jak poroste moc nestátních aktérů.“

Estulin popisuje několik posledních let, kdy eugenikou inspirované cíle této „soukromé“ a „neformální“ diskuse pod zástěrkou řešení problémů světa, jako jsou jaderné zbraně a terorismus, ve skutečnosti vedly nebo povedou k:

  • Rozpuštění národních hegemonií a vytvoření neofašistického superstrátu, zahrnujícího Severní Ameriku a Evropu (jinými slovy – Sbohem Kanado, sbohem Česko!)
  • Centralizaci vlády nad lidmi – odstranění střední třidy, ponechání pouze vládců, jejich pomocníků a dělníků
  • Odprůmyslnění průmyslových zemí (s výjimkou výroby elektroniky a služeb) přesunutím průmyslu do rozvojového světa a zemí nezahrnutých v plánované unii
  • Snížení lidské populace v celém světě
  • Centralizaci řízení nad vším vzděláváním
  • Umožnění OSN, aby převzala země světa pod „Nový světový pořádek“
  • Vytvoření a rozšíření západního průmyslového bloku napříč západní polokoulí tak, že se založí „Americká unie“ podobná EU (jinými slovy Americká říše vládnoucí nad Severní i Jižní Amerikou včetně Karibiku)

Opravdový příběh Bilderberg Group od Daniela Estulina popisuje tuto mocnou kliku tak, jak to ještě nikdo nedokázal. Estulin vede síť aktivistů a žurnalistů, kteří stopují každý jejich pohyb.

 

Zdroj: The Canadian

 

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments