Britové spolupracují na vakcíně s Ruskem, česká média stupňují protiruskou hysterii

Britové spolupracují na vakcíně s Ruskem, ale česká média o těchto faktech neinformují a stupňují protiruskou hysterii.

Asi by to bylo k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Angličtí vědci oznámili, že spolupracují s ruskými kolegy na vakcíně proti koronaviru. Jinými slovy, táhnou za jeden provaz a společně chystají efektivní vakcínu. Následují tak Izrael. Česká státní média o tom neinformují.

Pozice našich „veřejnoprávních médií“ dobře ukazuje, kam jsme se dostali ve svém vazalství a podlézavosti. Česká média poslušně rozšiřuje nesmyslné zprávy o otravách, které nedokázaly nikoho (kromě diváků) otrávit a přináší své komentáře o tom, jak se nedá věřit ruské vakcíně, ale objektivního zpravodajství či fakta nikde.

Ale abych byl férový, nejde jen o veřejnoprávní média. Dnes televize Nova odvysílala ve svých hlavních zprávách následující: Opoziční politik Navalnyj byl skutečně otráven, přiznal se mu k tomu příslušník zvláštních služeb, kterému osobně Navalnyj zavolal, ale příslušník se domníval, že mluví s někým jiným. Prozradil, že mu jedem kontaminovali spodní prádlo.

Česká televize neustále obtěžuje diváky útoky na Maďarsko, Srbsko, Rusko, Bělorusko a mnoho dalších, ale ještě jsem neviděl, že by se k situaci ve jmenovaných státech mohl v televizi vyjádřit někdo jiný než zaměstnanci médií p. Bakaly, nebo „Free Europe“. Například,  jak je v normálním prostředí zvykem, někdo ze zastupitelství jmenovaných zemí.

Všimněme si četnosti zpráv ČT ohledně Ukrajiny – když byl na Ukrajině převrat, neslyšeli jsme v podstatě o ničem jiném. ČT pilně plnila propagandistickou roli. Když vyšlo najevo, že to na Ukrajině nejde podle plánu, najednou jakoby ani nebyla. Proč nemohou být diváci konfrontováni s objektivními informacemi, aby měli možnost posoudit skutečnost sami?

Chybí objektivní zprávy, ze kterých by se daly dělat správné závěry. Máme jen propagandu.

Jak je vidět, česká veřejnoprávní média nejsou pod současným vedením schopna ani ochotna informovat nás objektivně ani o tak apolitické věci, jako je věda. Je to alarmující, a je třeba na to neustále upozorňovat, protože to, že v naší republice neexistují objektivní veřejnoprávní média, je celospolečenským problémem. Informačním embargem ztrácíme přehled o současné kinematografii, literatuře, ale i o dění na poli vědy. Je to stejné, jak před politickými změnami.

Česká veřejnoprávní média bdí nad ideologickou nezávadností uvolňovaných informací, a tím pádem máme velmi omezené možnosti setkat se na obrazovce s někým ze zahraničních umělců či vědců, kteří buď nejsou z povolené země, anebo mají jiné názory než ideologické vedení ČT a rozhlasu. Na druhou stranu jsme denně a detailně informováni, zda v Americe sněží nebo prší.

Inu, suverénní státy mohou informovat pravdivě, vazalské ne a tak se Češi nemají dozvědět o jakémkoli úspěchu zemí, se kterými se dnes nesmíme přátelit ani spolupracovat. Je to jako za dob minulých – podobné jsou kvality i morálka televizních reportérů a komentátorů. Jen výše odměn je jiná.

4.5 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Honza999
Honza999
23. 12. 2020 12:49

S tím Navalným je to bomba… Hahaha… Co vše z jeho informací plyne? 1) Navalnyj zná všechny agenty ruské tajné služby včetně jejich konkrétních pracovních náplní, telefonních čísel (a možná i adres, životopisů atd…). Ví kteří z nich ho již léta sledují a zná i jejich nadřízené. 2) Ti agenti jsou absolutní nemehla, protože a) za ta léta sledování si nedokáží zapamatovat jeho hlas, ač ho bezpochyby stovky hodin odposlouchávali… b) za celou svou kariéru ještě nehovořili se svým nadřízeným (protože pak by po hlasu poznali že to není on)… c) jsou absolutně komunikačně neschopní, protože z čísla volajícího nepoznají,… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  Honza999
23. 12. 2020 18:41

Ještě větší čučkaři, než ti Koudelkovi z BISu? To už snad ani není možné!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
23. 12. 2020 15:51

„Čínská biologická laboratoř ve Wuhanu patří společnosti GlaxoSmithKline, kterou (čistě náhodou) vlastní společnost Pfizer, kterážto (čistě náhodou) vyrábí vakcínu proti virusu, který má počátek v biologické laboratoři ve Wuhanu a přesně tu financuje americký ober-Dr. Fauci (čistě náhodou), který pro ni také aktivně dělá reklamu! GlaxoSmithKline je (shodou okolností) spravována společností Black Rock Finances, která (čistě náhodou) spravuje finance Open Foundation Company (Sorosova nadace), která (shodou okolností) slouží francouzské AXA pojišťovně. Shodou okolností SOROS vlastní německou společnost Winterthur, která (čistě náhodou) postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou pojišťovnou Allianz, jejímž akcionářem je (shodou okolností) Vanguard, který (čistě… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Botičky od Diora
28. 12. 2020 18:23

Tohle je zřejmě fake.