Bývalý zástupce ředitele FBI: Federální vláda se chystá zabít Trumpa

P. C. Roberts: Když jsem tohle sám před časem řekl, presstitutky se na mě vrhly s tím, že hlásám bludy. A teď totéž prohlásil někdejší zástupce ředitele FBI Phill Mudd, v současnosti pracující v CNN jako analytik ve věcech obrany proti terorismu.

***

Stalo se tak během čtvrtečního interview pro CNN, ve kterém Mudd řekl, že Trump znervózňuje vládu natolik, že je v úřadě jako prezident nadále neudržitelný. A doslova k tomu dodal: „Americká vláda se chystá toho chlapa zabít.“

Phill Mudd, sám tvrdý Trumpův kritik, sloužící dříve jako zástupce někdejšího ředitele FBI Roberta Muellera, ve výše odkazovaném interview dále řekl, že Trumpova obrana ruského prezidenta Putina přinutila „lidi v Langley (sídlo CIA), a ve Foggy Bottom (sídlo vládních úřadů) pokusit se Trumpa zbavit.“

„Trump brání Putina.“ S touto větou přicházejí úředníci ministerstva zahraničí do úřadoven CIA a FBI a dodávají: „Tak takto nás chráníte!“

Ve výčtu důvodů, pro které je Trump v očích několik vládních činitelů v prezidentském úřadě dále neudržitelný, zmínil Mudd i Trumpovo nedávné oznámení, že zakáže službu v armádě USA homosexuálům. A důvodem dalším je pak to, že je prý dostatečně nepodporuje.

Zdroj: The Hill

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
M.C.
12. 8. 2017 20:19

Armáda Trumpa padnout nenechá.
Ona to sice nevykřikuje do médií, ale přímé vzkazy konkrétním jednotlivcům určitě chodí.
Kdyby neokonzervy Trumpa sejmuly, začalo by hrozné tóčo.

Béda
13. 8. 2017 1:49

A Trump chystá válku s KLDR, převrat, válku anebo vraždu nejvyššího představitele ve Venezuele a dál obkličuje Rusko – Moldávie, Ukrajina… Asi je na americké poměry málo akční. Prozatím nerozpoutal žádnou novou (svoji) válku (jenom raketové ostřelování syrského letiště a pokračování v již rozjetých válkách).

Béda
13. 8. 2017 2:17

Na druhou stranu nutno na Trumpovu obhajobu uvést, že má svázané ruce i nohy a vést může pouze jednosměrnou politiku – když uhne riskuje inzultaci. Několikrát již mu bylo naznačeno, kdo ve skutečnost vládne v USA a kam ani americký prezident chc*t nemůže.

Celkové zhodnocení – politický mastodont, neotesaný nevypočitatelný burák s agresivními sklony, který skončí stejně ne li hůř než Obama. Pro mezinárodní politiku přínos pouze v tom, že snad otevře oči i těm nejskalnějším fandům USA v Evropě.

Admirál
Admirál
13. 8. 2017 5:29

Béda napsal Na druhou stranu nutno na Trumpovu obhajobu uvést, že má svázané ruce i nohy a vést může pouze jednosměrnou politiku – když uhne riskuje inzultaci. Několikrát již mu bylo naznačeno, kdo ve skutečnost vládne v USA a kam ani americký prezident chc*t nemůže. Celkové zhodnocení – politický mastodont, neotesaný nevypočitatelný burák s agresivními sklony, který skončí stejně ne li hůř než Obama. Pro mezinárodní politiku přínos pouze v tom, že snad otevře oči i těm nejskalnějším fandům USA v Evropě. Bédo, o 100% lepší situace, než kdyby neokonzervy měli v úřadě svého člověka (Hilary). Jen se podívejte, jak… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
13. 8. 2017 6:58

Admirál napsal Bédo, o 100% lepší situace, než kdyby neokonzervy měli v úřadě svého člověka (Hilary). Jen se podívejte, jak se hezky perou. A jak píšete, i ti zabedněnější vidí, jaká je podstata americké demokracie. Co je také důležité a pozitivní – ať už Trump skončí jakkoli, Amerika a svět už nikdy nebudou jak před ním. Souhlas. Jde o „perostrojku po americku“. A o to, jak tvrdý bude přechod do nové podoby světa i Ameriky. Doporučuji zejména Solovjovův pořad z 9 a 10 srpna 2017. Speciálně výživné je vyznění vyjádření Žirinovského, Nikonova, Kedmiho i Micheeva. Všichni říkají svůj díl pravdy,… Číst vice »

Béda
13. 8. 2017 8:48

M.C. napsal Armáda Trumpa padnout nenechá. Ona to sice nevykřikuje do médií, ale přímé vzkazy konkrétním jednotlivcům určitě chodí. Kdyby neokonzervy Trumpa sejmuly, začalo by hrozné tóčo. Americká armáda. Neměl bych velké iluze o tom, co tato rozpolcená instituce udělá a co neudělá: 1/ je součástí voj.-prům. komplexu, potřebuje neustále rostoucí investice, novější efektivnější a modernější výzbroj. Její špičky jsou úzce propojeny se zbrojařskými korporacemi 2/ armáda potřebuje aby americká zahr. politika podporovala války, aby se kolotoč militarizace roztáčel a nikoliv mírovou zahraniční politiku 3/ je otázkou jaká byla role Pentagonu v 11.září – viz ponížení NORAD-u na nižší úroveň… Číst vice »

orinoko
13. 8. 2017 9:23

Emericka armáda , dneska již narodnostne kombinované , duhové družstvo, především potřebuje pořádně po rypáku. Je v takovém stupni autonomního rozkladu, ze Třetí světovou je schopen vyvolat i treba teply frajtr po análním styku s joystickem slovutneho Geralda Forda Air ponton.
Tu jejich armádní paradu je třeba dostat pod celosvětový tlak.
A toho lze docílit i s celkem nízko nákladovým vstupem.
Od mnozicich se ohnisek prudeni pres ekonomická a finanční opatření az po hackersky a medialne vedenou kampan a ficialne vojensky motivována rozhodnuti.
Tomu dobytku dat vyzrat Reagovu doktrínu, PNAC, preemptivní schizu a Svejkuv patent na rozklad mocnářství.