Čajka (2016)

Buď pokorný, buď mírný, nestarej se o hmotné statky. Moci dané Bohem, synku, buď navěky věrný. Miluji Rusko, jsem vlastenec.

Překlad: Překladatelská dílna „A nikdy jinak!“

Stanův komentář: Ty baby jsou zřejmě Putinovy vlivové agentky, jinak si tuhle s…ku snad ani nelze vysvětlit…

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
4. 2. 2016 22:25

https://www.youtube.com/watch?v=OUChffNwYOM – a to jsou zase reakce, na výše uvedenou skladbičku. ..)

fajt
fajt
4. 2. 2016 22:26

https://www.youtube.com/watch?v=bPnNA8yTD8E – ale já si na noc pustím jiný popík. ..)

Sio
Sio
4. 2. 2016 22:33

No, čí jsou asi tak prachy, za které se vyfutruje takové dílko? Ty slečny ani nerozumí tomu, o čem melou.

peter.
4. 2. 2016 22:38

U nás je v platnosti zákon,ktorý umožňuje získať pôdu tzv.“vydržaním“. V praxi to znamená,že ak hospodárite na pôde s nejakou rozlohou 10 rokov,pričom si na túto pôdu počas tejto doby nikto iný nerobí nárok,tak môže prejsť do vášho vlastníctva.
http://www.aks.sk/aktualne-informacie/156-vydrzanie

peter.
4. 2. 2016 22:40

peter. napsal

U nás je v platnosti zákon,ktorý umožňuje získať pôdu tzv.“vydržaním“. V praxi to znamená,že ak hospodárite na pôde s nejakou rozlohou 10 rokov,pričom si na túto pôdu počas tejto doby nikto iný nerobí nárok,tak môže prejsť do vášho vlastníctva.
http://www.aks.sk/aktualne-informacie/156-vydrzanie

ospravedlňujem sa!Príspevok patrí pod článok „Oregon“

peter.
4. 2. 2016 22:51

Pôsobí to na mňa tak,ako by sa známe a vykričané košické kurvy rozhodli obliecť do hábitu mníšok a postavili sa v kostole do prvej rady.A mohli by spievať krásne a oduševnene,no prítomní veriaci by aj tak boli pohoršení.Je to nedôveryhodné.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
5. 2. 2016 0:22

mám rád jiné „pusyny“ https://www.youtube.com/watch?v=7eZvR0lckKE

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
5. 2. 2016 0:46
asym
asym
5. 2. 2016 8:18

Zde je příklad toho, že ty p…y mají i své protiklady: https://www.youtube.com/watch?v=qifMz3Zhicw&list=RDWhbBqNt80sc&index=13 Zaplať Pán Bůh za takového.

Gatta
Gatta
5. 2. 2016 8:32

No, holky se snaží zaujmout, ale popravdě … to v tom vlastivědném muzeu bylo lepší. Toho se měly držet.

peter.
5. 2. 2016 9:02

Musím priznať,že klip ma zaujal.Tolokonnikovová má charizmu,sexapíl a vyzerá dobre.Možno niekto pre Pussy Riot pripravil program,ktorý ich má očistiť od nánosov minulosti.Prežiť a pôsobiť na mládež môžu len vtedy,ak zo seba zmyjú pečať amorálnych vlastizradkýň.Apel na vlastenectvo je v Rusku vnímaný po udalostiach na Donbase a v Sýrii oveľa citlivejšie.

Dolmen
Dolmen
5. 2. 2016 9:29

Odhlédneme-li od možná sporných uměleckých kvalit klipu, tak bych řekl, že má docela zajímavou vypovídací hodnotu. Je to totiž takové umělecké ztvárnění fajtovy poznámky k článku „Největší Putinovo selhání“. Fajt napsal, že Putin se snažízvednout dekl kanálu s mohutným nánosem bahna, na kterém ještě navíc sám stojí. Dívky v klipu jsou oblečeny do uniforem ruských prokur(v)átorů a obracejí se k oběma částem ruské společnosti – k té nenažrané a lačnící po majetku a k té nemajetné, která má jen svoje ruce. Tu první skupinu ujišťují (dívky = státní aparát), že jí bude i nadále vyhovovat, umetat cestičky a odstraňovat překážky,… Číst vice »

peter.
5. 2. 2016 11:38
peter.
5. 2. 2016 12:23

Pani musela byť riadne nasr..á,keď pre vyjadrenie svojho protestu obetovala svoje potešenie:
http://www.hlavnespravy.sk/demonstrantka-hodila-politikovi-do-tvare-umely-penis-to-mas-za-znasilnovanie-nasej-krajiny/740748

Sio
Sio
5. 2. 2016 16:32

peter. napsal

Musím priznať,že klip ma zaujal.Tolokonnikovová má charizmu,sexapíl a vyzerá dobre.Možno niekto pre Pussy Riot pripravil program,ktorý ich má očistiť od nánosov minulosti.Prežiť a pôsobiť na mládež môžu len vtedy,ak zo seba zmyjú pečať amorálnych vlastizradkýň.Apel na vlastenectvo jev Rusku vnímaný po udalostiach na Donbase a v Sýrii oveľa citlivejšie.

A to je právě ono, Peter. „Vlastenci“ papežštější než papež. Na hubě, samozřejmě. Kolikrát už lidi v dobré víře takovým naletěli. A kolikrát, jakmile se dostali k moci, s hubou plnou vlasteneckého medu bili, ponižovali, zotročovali a zabíjeli vlastní. Za zády nepřítele, jeho peníze a chválu.

Bety
Bety
5. 2. 2016 18:15

Škoda překladu.

peter.
5. 2. 2016 18:56

Dolmen napsal všechno se to potom přikrývá vlastenectvím, které je pro obě skupiny – pro tu první jen jakoby, pro tu druhou opravdu. Práve na to poukazujem.Pussy Riot ako vzor pre mládež.O to primárne ide v tomto klipe.Mládež rada prijíma „rebelov“ za svoje idoly.V porovnaní s predchádzajúcou hrubou a vulgárnou produkciou PR je tento klip prepracovanejší má omnoho vyššiu povedzme „umeleckú“úroveň.Niekto sa PR venuje a vkladá do nich nádeje na to,že s ich pomocou dosiahne morálny rozklad ruskej mládeže.Majú zapadnúť do súkolia stroja na likvidáciu jednotného Ruska,ktoré ako sa ukazuje môže zachrániť svet pred dekadenciou vo všetkých smeroch.Ten klip je… Číst vice »

Aleš
Aleš
5. 2. 2016 23:05

K.J. Na oslavě narozenin manžela jedné z političek toho spektra se mi zadařilo na lampion štěstí namalovat srdíčko se jménem V.V. Putin. A v bujaré náladě pak popřáli, aby přání doletělo až panu Putinovi…. Podechcávat zdi Billderbergu a Wallstreetu je třeba. Už i šapitó se nám nějak kymácí, herci hrají moc hlasitě. Pravda existuje. Postmodernismus i s tím jeho petrodolarem půjde na smetiště dějin. Co se stane když 140 milionový národ s drsnější náturou a odhodláním naserou zkorumpované elity? Před 15 měsíci jsem viděl Ivana Davida, který mrkal do davu lidí na jistém semináři a čekal, kdy lidé půjdou a… Číst vice »

peter.
6. 2. 2016 7:40

Klip kritizuje luxusný život generálneho prokurátora Čajku a dáva ho do kontrastu s jeho vlasteneckými vyhláseniami.Hovorí o skorumpovanej justícii v Rusku a podporuje Navaľného v jeho boji proti chabarovčanovi Čajkovi.

Dolmen
Dolmen
6. 2. 2016 8:36

peter. napsal
Klip kritizuje luxusný život generálneho prokurátora Čajku a dáva ho do kontrastu s jeho vlasteneckými vyhláseniami.Hovorí o skorumpovanej justícii v Rusku

O zkorumpované podpindosnické prokuratuře a justici mluví i aktuální Pjakin. Zřejmě na tom něco bude.