Čajka (2016)

Buď pokorný, buď mírný, nestarej se o hmotné statky. Moci dané Bohem, synku, buď navěky věrný. Miluji Rusko, jsem vlastenec.

Překlad: Překladatelská dílna „A nikdy jinak!“

Stanův komentář: Ty baby jsou zřejmě Putinovy vlivové agentky, jinak si tuhle s…ku snad ani nelze vysvětlit…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
4. 2. 2016 22:25

https://www.youtube.com/watch?v=OUChffNwYOM – a to jsou zase reakce, na výše uvedenou skladbičku. ..)

fajt
fajt
4. 2. 2016 22:26

https://www.youtube.com/watch?v=bPnNA8yTD8E – ale já si na noc pustím jiný popík. ..)

Sio
Sio
4. 2. 2016 22:33

No, čí jsou asi tak prachy, za které se vyfutruje takové dílko? Ty slečny ani nerozumí tomu, o čem melou.

peter.
4. 2. 2016 22:38

U nás je v platnosti zákon,ktorý umožňuje získať pôdu tzv.“vydržaním“. V praxi to znamená,že ak hospodárite na pôde s nejakou rozlohou 10 rokov,pričom si na túto pôdu počas tejto doby nikto iný nerobí nárok,tak môže prejsť do vášho vlastníctva.
http://www.aks.sk/aktualne-informacie/156-vydrzanie

peter.
4. 2. 2016 22:40

peter. napsal

U nás je v platnosti zákon,ktorý umožňuje získať pôdu tzv.“vydržaním“. V praxi to znamená,že ak hospodárite na pôde s nejakou rozlohou 10 rokov,pričom si na túto pôdu počas tejto doby nikto iný nerobí nárok,tak môže prejsť do vášho vlastníctva.
http://www.aks.sk/aktualne-informacie/156-vydrzanie

ospravedlňujem sa!Príspevok patrí pod článok „Oregon“

peter.
4. 2. 2016 22:51

Pôsobí to na mňa tak,ako by sa známe a vykričané košické kurvy rozhodli obliecť do hábitu mníšok a postavili sa v kostole do prvej rady.A mohli by spievať krásne a oduševnene,no prítomní veriaci by aj tak boli pohoršení.Je to nedôveryhodné.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
5. 2. 2016 0:22

mám rád jiné „pusyny“ https://www.youtube.com/watch?v=7eZvR0lckKE

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
5. 2. 2016 0:46
asym
asym
5. 2. 2016 8:18

Zde je příklad toho, že ty p…y mají i své protiklady: https://www.youtube.com/watch?v=qifMz3Zhicw&list=RDWhbBqNt80sc&index=13 Zaplať Pán Bůh za takového.

Gatta
Gatta
5. 2. 2016 8:32

No, holky se snaží zaujmout, ale popravdě … to v tom vlastivědném muzeu bylo lepší. Toho se měly držet.

peter.
5. 2. 2016 9:02

Musím priznať,že klip ma zaujal.Tolokonnikovová má charizmu,sexapíl a vyzerá dobre.Možno niekto pre Pussy Riot pripravil program,ktorý ich má očistiť od nánosov minulosti.Prežiť a pôsobiť na mládež môžu len vtedy,ak zo seba zmyjú pečať amorálnych vlastizradkýň.Apel na vlastenectvo je v Rusku vnímaný po udalostiach na Donbase a v Sýrii oveľa citlivejšie.

Dolmen
Dolmen
5. 2. 2016 9:29

Odhlédneme-li od možná sporných uměleckých kvalit klipu, tak bych řekl, že má docela zajímavou vypovídací hodnotu. Je to totiž takové umělecké ztvárnění fajtovy poznámky k článku „Největší Putinovo selhání“. Fajt napsal, že Putin se snažízvednout dekl kanálu s mohutným nánosem bahna, na kterém ještě navíc sám stojí. Dívky v klipu jsou oblečeny do uniforem ruských prokur(v)átorů a obracejí se k oběma částem ruské společnosti – k té nenažrané a lačnící po majetku a k té nemajetné, která má jen svoje ruce. Tu první skupinu ujišťují (dívky = státní aparát), že jí bude i nadále vyhovovat, umetat cestičky a odstraňovat překážky,… Číst vice »

peter.
5. 2. 2016 11:38
peter.
5. 2. 2016 12:23

Pani musela byť riadne nasr..á,keď pre vyjadrenie svojho protestu obetovala svoje potešenie:
http://www.hlavnespravy.sk/demonstrantka-hodila-politikovi-do-tvare-umely-penis-to-mas-za-znasilnovanie-nasej-krajiny/740748

Sio
Sio
5. 2. 2016 16:32

peter. napsal

Musím priznať,že klip ma zaujal.Tolokonnikovová má charizmu,sexapíl a vyzerá dobre.Možno niekto pre Pussy Riot pripravil program,ktorý ich má očistiť od nánosov minulosti.Prežiť a pôsobiť na mládež môžu len vtedy,ak zo seba zmyjú pečať amorálnych vlastizradkýň.Apel na vlastenectvo jev Rusku vnímaný po udalostiach na Donbase a v Sýrii oveľa citlivejšie.

A to je právě ono, Peter. „Vlastenci“ papežštější než papež. Na hubě, samozřejmě. Kolikrát už lidi v dobré víře takovým naletěli. A kolikrát, jakmile se dostali k moci, s hubou plnou vlasteneckého medu bili, ponižovali, zotročovali a zabíjeli vlastní. Za zády nepřítele, jeho peníze a chválu.

Bety
Bety
5. 2. 2016 18:15

Škoda překladu.

peter.
5. 2. 2016 18:56

Dolmen napsal všechno se to potom přikrývá vlastenectvím, které je pro obě skupiny – pro tu první jen jakoby, pro tu druhou opravdu. Práve na to poukazujem.Pussy Riot ako vzor pre mládež.O to primárne ide v tomto klipe.Mládež rada prijíma „rebelov“ za svoje idoly.V porovnaní s predchádzajúcou hrubou a vulgárnou produkciou PR je tento klip prepracovanejší má omnoho vyššiu povedzme „umeleckú“úroveň.Niekto sa PR venuje a vkladá do nich nádeje na to,že s ich pomocou dosiahne morálny rozklad ruskej mládeže.Majú zapadnúť do súkolia stroja na likvidáciu jednotného Ruska,ktoré ako sa ukazuje môže zachrániť svet pred dekadenciou vo všetkých smeroch.Ten klip je… Číst vice »

Aleš
Aleš
5. 2. 2016 23:05

K.J. Na oslavě narozenin manžela jedné z političek toho spektra se mi zadařilo na lampion štěstí namalovat srdíčko se jménem V.V. Putin. A v bujaré náladě pak popřáli, aby přání doletělo až panu Putinovi…. Podechcávat zdi Billderbergu a Wallstreetu je třeba. Už i šapitó se nám nějak kymácí, herci hrají moc hlasitě. Pravda existuje. Postmodernismus i s tím jeho petrodolarem půjde na smetiště dějin. Co se stane když 140 milionový národ s drsnější náturou a odhodláním naserou zkorumpované elity? Před 15 měsíci jsem viděl Ivana Davida, který mrkal do davu lidí na jistém semináři a čekal, kdy lidé půjdou a… Číst vice »

peter.
6. 2. 2016 7:40

Klip kritizuje luxusný život generálneho prokurátora Čajku a dáva ho do kontrastu s jeho vlasteneckými vyhláseniami.Hovorí o skorumpovanej justícii v Rusku a podporuje Navaľného v jeho boji proti chabarovčanovi Čajkovi.

Dolmen
Dolmen
6. 2. 2016 8:36

peter. napsal
Klip kritizuje luxusný život generálneho prokurátora Čajku a dáva ho do kontrastu s jeho vlasteneckými vyhláseniami.Hovorí o skorumpovanej justícii v Rusku

O zkorumpované podpindosnické prokuratuře a justici mluví i aktuální Pjakin. Zřejmě na tom něco bude.