Čeho se boji?

Nechat se opichat je každeho osobni věc. Nikomu do teho nic neni, co si člověk střika do těla, ať už je to droga, jed nebo lek. Ať si každy robi co chce, mi je to jedno. To všecko ovšem do okamžiku, dokud se ten dotyčny nezačne vyptavat, čemu ja nekuřim, nešňupu koks nebo nestřikam si do těla drogy, jedy nebo leky, kere ten druhy považuje za duležite. Nejhorši su agresyvni vegani, agresyvni zastanci zdraveho životniho stylu nebo agresyvni zastanci teho, že opichani jakymsik sajrajtem je vhodne pro moje tělo. Nechte mě kurva byt! Co je vam do teho, co ja piju po ranu nebo k večeru? Co je vam do teho, jestli scypnu na chlast, na cigara nebo na koronu? Laissez-faire! Neposlucham ty vaše radyja a televize, v kerych strašite lidi Bidrmanovyma metodama. Vy mate prostě strach, bo ste vystrašili sami sebe. Slibovali vam tečky, slibovali vam ochranu před tu koronu, slibovali vam, že se vam nic nestane a že se to zastavi. Fčil už vite, že vam lhali, ale stejně se bojite si to přiznat a vymyšlate si nove nesmysly, kere už su ale jinde ověřene, že nefunguju.

Nejohroženějši kategorie nad 60 let
Nejohroženějši kategorie nad 60 let (https://ockovani.opendatalab.cz/)

Nejdřiv šly zvěsti, že očkovany se už nenakazi. Tuž, dneska už to nikdo netvrdi, bo včera bylo 8 645 nakaženych plně opichanych v kategoryji ohroženych nad 60 roku (což je 68 % všech nakaženych). Pak se řikalo, že očkovani chrani před těžkym pruběhem. OK, to je dobry argument. Ale čemu pak je podil plně očkovanych mezi hospitalizovanyma 53 % a na JIPkach 46 %? Kecy o epidemiji neočkovanych tak zmizely tři dny pote, co byly poprve vladnima koronoagentama vyslovene, bo zapomněli ty svoje statystyky ukryt. Tuž kdy padne dalši lež? „Stači proočkovanost 70% a budeme všeci v pohodě“, znělo ještě před paru tydňama z režimnich zdroju. Tuž to mi teda vysvětlete, Jak je možne, že v Rumunsku včera klesnul počet nakaženych z 15 tisic na 2 tisice denně, přestože proočkovanost je enem 39 %? Takže stupeň proočkovani nema vliv?

article_photo

A pročpak se asi přistupuje k totalitnim opatřenim ve statach, kere maju miru propichanosti vyšši než 70%? Že by to nefungovalo? To je ale zvlaštni… V Singapuru dosahuju obrovsky počet novych umrti, přestože je naočkovanych 85 % obyvatelstva. Obrovske narusty nakaženych hlasi Nizozemi (naočkovanych 70 %), Island (naočkovanych 76 %) a stat Vermont (71 %).

5 22 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
24. 11. 2021 14:06

Právne zdôvodnenie neprípustnosti povinného očkovania proti Covid-19 experimentálnymi vakcínami. https://www.hlavnespravy.sk/sudca-stevik-ze-ministerka-kolikova-nevidi-ustavnopravny-problem-v-povinnom-ockovani-proti-covidu-19-to-ma-naozaj-neprekvapuje/2764900 Keby sa niekto chcel ohradiť proti tomu,že očkovanie mRNA vakcínami je experiment,tak by mal vedieť,že tieto rýchlokvasené mRNA pseudovakcíny majú v EÚ od EMA iba pomienečné povolenie,sú v 3 štádiu klinického skúšania a záverečnú štúdiu o výsledkoch klinického skúšania sú ich výrobcovia povinní predložiť do r.2023 – 24.To jednoznačne znamená,že sa jedná o experiment a aplikácia týchto geneticky modifikovaných látok ľuďom je experimentom na ľuďoch! No a pre experimenty na ľuďoch platí Norimberský medicínsko-etický kódex a celá rada medzinárodných zmlúv a dokumentov o ľudských právach ktoré majú prednosť pred zákonmi… Číst vice »

peter.
24. 11. 2021 14:24
Alva
Alva
Reply to  peter.
24. 11. 2021 22:08

„Náš“ předseda lékařské komise volá naopak o urychlené zavedení povinného očkování.
„Situace je mimořádně vážná, zaveďte povinné očkování. Vyzvala vládu Česká lékařská komora.“
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rozhovory-vyzva-sef-doktoru-zazivame-peklo-ktere-bude-trvat-tydny-zavidim-rakousku-181502#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=8bSJ4hsaWpI-202111242205&dop_id=181502&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dá se tomuhle paskvilu ještě říkat lékař? Není to jen „doktor“?

Bety
Bety
Reply to  Alva
25. 11. 2021 14:51

I Mengele byl doktor.

Alva
Alva
Reply to  Bety
25. 11. 2021 22:03

No právě. Protože lékař LÉČÍ.
Doktoři pak vymýšlejí čísla, teorie, „opatření“, jejich zdůvodnění. a to ještě blbě.

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
26. 11. 2021 3:22

Podľa štatistík zomierajú predovšetkým starší ľudia – očkovaní i neočkovaní, i keď u neočkovaných je priemerný vek o niečo nižší. Za štvrtok zomrelo s covidom 18 zaočkovaných a deväť nezaočkovaných pacientov.
Ac je informace ve slovenštině, tak obsah zprávy se týká Ceska. Oficiální výstupy. A nikdo nic. Ani kafilerii AgroBab to nezajímá. Kdo bude žrát ty molekuly covidu, když konzument už nebude?

Alva
Alva
Reply to  peter.
24. 11. 2021 21:06

https://www.pokec24.cz/nezarazene/valentin-katasonov-spanelka-aneb-strasne-tajemstvi-ktere-se-snazi-skryt/ Je to moc zajímavé jako přes kopírák – jediný rozdíl dnes virus, tehdy bakterie. Mimo jiné Ve druhém desetiletí dvacátého století začala být stará léčiva pod vedením Fredericka Gatese nemilosrdně ničena a nahrazována masovou výrobou produktů chemického původu. …….. Lékařští vědci se již v 19. století zabývali studiem a vývojem vakcinačních přípravků. Po celá desetiletí testovali drogy na zvířatech, pak velmi opatrně přešli na lidi; přitom nemohli přistoupit k žádnému masivnímu bleskovému očkování. A Frederick Gates uviděl jedinečnou příležitost provést hromadné bleskové očkování bez zdlouhavého klinického výzkumu – válka takovou příležitost poskytla.  Tisíce a tisíce amerických vojáků se proměnily v experimentální myši. Gates… Číst vice »

Gatta
Gatta
24. 11. 2021 17:06

Pokusy s očkováním …
comment image

Alva
Alva
Reply to  Gatta
24. 11. 2021 22:13

Dobré!!! :-))))

Bety
Bety
25. 11. 2021 15:17

Ještě otázečku: plně očkovaní = dvě dávky a čekají na třetí?
Neočkovaní = z toho, že srovnávací skupina je PLNĚ logicky vyplývá, že do ní patří i ti s jednou dávkou, případně i ti s dvěma, ale před uplynutím těch jedenadvaceti dnů??
To by pak teprve byla ta správná statistika.

orinoko
orinoko
25. 11. 2021 16:37

Tak ta veprovka se slonima ušima to dotáhla do svých prognozovanych 2 let velikonočních a vánočních svátků v režimu lockdownu.
A tohle lejno pomýšlí na hradní sesli. Takových kretenu máme v Česku 200 do tuctu. Nejvyšší čas to hovado nasmerovat do kriminálu.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
25. 11. 2021 16:48

“ lékař – praktik dostal 3. dávku a skončil v nemocnici. V obci jsou dvě lékařské ordinace, takže nebudu uvádět ani název obce. Odhaduji, že se nakazil covidem i přes předchozí očkování a do toho dostal 3. dávku. Asi není nejlepší očkovat v době epidemie. “
Jen ať si šamani s covidem užijí.

PPK
PPK
25. 11. 2021 16:52

Myslím, že typickou vlastností kampaně covid-19 je, že na tu pandémii dosud neumřel žádný vysoký světový politik, natož nějaký elitní velko-boháč, např. z rodu Rothschildů. No asi to bude proto, že je už veřejně ze zdravotnických kruhů potvrzeno, že papaláši dostávají placebo. Pokud vůbec …(Ostatně, našeho Babiše např. tehdy v Izraeli nepustili tam, kam smí jen očkovaní – do muzea holokaustu). Takže je tu otázka: Kdy obětují někoho z nich? Že by například českého havlistu a miliardáře Janečka, který na Nově vyhlásil bojkot rouškám a povinnému očkování? Anebo třebas milionáře Macka, který se rovněž covidu vysmívá?

Alva
Alva
25. 11. 2021 22:13

Prezidenta Zemana dnes opět odvezli do nemocnice. Chytil Covid v Lánech. Je testován pozitivně, příznaky nemá. Tolik zatím novinová zpráva.A protože je „bezpříznakový“, je možmé, že toho sv. Covida ani mít nemusí.
Ale v nemocnici bude pod kontrolou, aby ho nenapadla nějaká nevhodná myšlenka.
Třeba si telefonicky promliuvit s Putinem. :-)))

A teď bude asi budoucí vláda poněkud v rozpacích – má se radovat, nebo naopak obávat.?

orinoko
orinoko
26. 11. 2021 8:47

Nějak se začínají bouřit do této chvíle loajální majitelé kšeftů s označením – jen pro vyhulence, neb jim režim covid chcipaka De zabura i za min, ze dne na den na palice vychrstl zaslouženou odměnu – obzvlášť vypečené sr@cky.
Takto dopadá víra a věrnost směrem k největším hovadum, na které lze narazit. Velmi bojovně je naladěn Jihočeský kraj. Copak vyvede povinné očkování pro šíření covidu s bezpečnostními složkami?
Věc jde tak daleko, že jistá emericka organization žádá připuštění ruského Sputniku na emericka trh.