Čemu slouží Římskokatolická církev?

Ve stínu zpráv o uslamistickém násilí se zapomíná na extrémní nárůst klerofašistického násilí. Není snad ani třeba se zmiňovat o sv. Vítu, o kterém si „církev“ nedovolila tvrdit, že jim patří, ani po bitvě na Bílé hoře … a o kterém také žádný imám neprohlásil, že je to mešita, kterou mu ukradli komunisté. Nebo o „církevních“, tedy opět spíše klerofašistických privatizacích a dalším tunelování, pro které si dokonce našli jako munici novou patronku – blahoslavenou Restitutu. Nebo o tom, že na Slovensku „církev“ násilím zabrala třetinu území – tedy stejně jako kdysi v Českých zemích nacisté jejich okleštěním na Böhmen und Mähren – ale na rozdíl od nich se už ani neobtěžovali vymýšlet si nějaké odůvodnění, jako, že na zabraných územích byla většina obyvatel příslušníky „nadřazeného kléru“.

Většina klerofašistického násilí probíhá méně otevřeně a plíživěji. Je to neustálé „přepisování historie a biologie“, a umisťování propagandistických objektů do našeho životního prostoru. Třeba snahy o postavení takzvaného mariánského sloupu – na oslavu konečného řešení české otázky – na místě, odkud byl „nejlepší výhled“ na vraždění českých pánů, a který si znovu nedovolil postavit ani Heydrich. A všechno to stavění pomníků háchům, tisům, banderům, havlům, a v poslední době i nenarozeným fašistům. (A také Habsburkům – zakladatelům novodobého fašismu.) Pojmenování pražského civilního letiště po Heydrichovi, vojenského po Havlovi, přejmenovávání všeho. Vyvěšování Havlových humanitárních bombarďáků na Pražský Hrad skupinou Sto svidomitých.

Další formou násilí – znásilňováním veškeré logiky – je propaganda, která sice v primitivnosti předčí i onoho muslimského „duchovního“, který s glóbusem v jedné ruce a s modelem letadýlka ve druhé „dokazoval“, že Země nemůže být kulatá, protože by pak nebylo možné doletět z jednoho místa na druhé, ale je velmi účinná, protože je zaměřena na emoce a podvědomí. …Všechny ty lži o tom, jak komunisté pronásledovalí „církev“, když není žádný problém si zjistit, že naopak teprve „za komunistů“ se u nás „církev“ dostala k moci. – Na Slovensku se klerofašisté dostali k moci už za nacistů, po válce tam vyhráli ve volbách, protože opozici zlikvidovali, a komunistům pak zůstali jak kukaččí mládě v hnízdě. A chovali se tak, že se od nich mohou kukačky učit. Ze všech kanálů, pro které je jakýkoli jiný výraz než „sračkomety“ přehnanou „politickou korektností“, se na nás neustále valí nesmysly o „tradicích“ – ani ne tak starých jako je vysavač – ať už jde o naše údajné „katolické kořeny“, nebo monogamii. Všichni pořád dokola slyšíme, že láska je vražda a vražda je láska až z toho i dříve vcelku inteligentní lidé mají v hlavě totální zmatek.

Někde se tu dopouštím nepřesností – a to záměrně – protože chci hlavně shrnout, v jakém nejen propagandistickém teroru, v jakém marasmu žijeme – přežíváme.

Přežíváme v zemi, kde se i kradinál jmenuje Dukát, a jejíž „vlastní“ klerofašistický pseudoministr pseudokultury hlásá nutnost dokončení konečného řešení české otázky, vyvraždění veškerého obyvatelstva snad ještě víc, než čeští muslimové – kteří jsou v tom zase první mezi muslimy, neboť jsme národem extrémů.

Pohled na vyžraný klér odrazuje od konzumace vepřového víc než celý islám, a aby ani vegetariáni nepřišli zkrátka, byly všechny oleje zdraženy tak, aby si mohli kupovat jen halal znásilňovací olej (rapeseed oil).

Otázkou je, čemu to všechno slouží. Není hlavním cílem, aby se lidé nakonec nechali radši povraždit od muslimů než od klerofašistů? V duchu skutečné tradice, kdy se čeští pánové po Bílé hoře nechali radši umučit od kata Mydláře než od katolického Němce? Dnes by se toho rádi chopili oni čeští muslimové, ale možná bychom měli dát přednost Spojenými státy dovezeným uslamistům. Už z vděčnosti za to, že nás přece v roce 1945 osvobodili.

23. října 2016 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
25. 10. 2016 19:56

p.Kristek: Píšete cit.“Na Slovensku se klérofašisté dostali k moci už za nacistů,po válce tam vyhráli ve volbách,protože opozici zlikvidovali a komunistům pak zůstali jak kukaččí mládě v hnízde.“kon.cit. Takže vo voľbách po vojne v r.1946 na Slovensku vyhrala Demokratická strana pred KSS,v pomere hlasov 62,0% ku 31,0%.Demokratická strana vznikla v r.1944 počas SNP a jej predstavitelia Ursíni a Lettrich patrili k významným spoluorganizátorom Slovenského NárodnéhoPovstania. https://sk.wikipedia.org/wiki/Demokratick%C3%A1_strana_(1944_%E2%80%93_1948) Na Slovensku sa komunisti dostali k moci len vďaka tomu,že v Čechách a na Morave v tých voľbách v r.1946, výrazne vyhrala KSČ. https://sk.wikipedia.org/wiki/Vo%C4%BEby_do_%C3%9Astavodarn%C3%A9ho_n%C3%A1rodn%C3%A9ho_zhroma%C5%BEdenia_v_%C4%8Cesko-Slovensku_v_roku_1946 Tým ale nechcem povedať,že bývalí ľudáci a gardisti sa po… Číst vice »

orinoko
25. 10. 2016 20:24

Čemu?
No to je jasné – mamonu, moci, mesianismu.
3M.
Škoda mluvit. Na mých oblibenych TV KANALECH řešili Vědu a Viru. Navrch mel ten proflakly dědek na nebesích.
Dinosaury se tam pro jistotu nikdo raději nezabýval.
Druzina VIRY už svého dedka posunula do oblasti filosofie.
Tak daleko došla ve svém kreacionismu.

Admirál
Admirál
26. 10. 2016 6:17

Pro mne se klerofašisté (nejvýraznější zástupci u nás Vlk, Herman, Halík) na stejné úrovni s radikálními muslimy.

U nás nemají podporu (kromě fašistů pravdyalásky, se kterými se spojili – vrána k vráně sedá) z nich mají běžní lidé osypky.

To platí i pro současnou kauzu se státními vyznamenáními. Než Hermana a jeho partu, to raději se raději lidé spojí s peklem. Vyjde jim to nastejno.

Klerofašistům Pravdyaláskyfašistům nepodaří srazit popularitu Zemana před dalšími prezidentskými volbami, v soc. dem. ztratí vliv parta Dínsbír &, pak jim a jejich donátorům nezbude, než to s pomocí Boha a Söréše zkusit státní převrat.

hudryper
hudryper
26. 10. 2016 7:23

Admirál napsal Pro mne se klerofašisté (nejvýraznější zástupci u nás Vlk, Herman, Halík) na stejné úrovni s radikálními muslimy. Plně souhlasím ! Nepřipadá Vám komické,když čeští tzv. politici chtějí svou nepřítomností na hradě v den státního svátku vydupat u voličů sympatie pro sebe a antipatie vůči Zemanovi ? Vždyť se tím naopak v očích většiny národa vydělují velmi zřetelným způsobem i pro ty občany,kteří se politice věnují jen minimálně a tento trapas pociťují jako pohrdání.Přitom platí jejich dobré bydlo ! A také by si už mohli všimnout politiky chytré horákyně,kterou aplikuje Babiš. Vzhledem k jeho původu lze pochopit,že ho národní… Číst vice »

Sio
Sio
26. 10. 2016 8:40

Nedají si pokoj. Teď mi přišlo do mailu pojednání „200 důkazů, že Země není kulatá ale placatá“. Kolik blbů asi na to naletí …

Admirál
Admirál
26. 10. 2016 9:05

„200 důkazů, že Země není kulatá ale placatá“
-„o čemž se můžeme přesvědčit…“
Klaus von Zilergut by z nich měl radost.

Irena
26. 10. 2016 9:24

Sio napsal

Nedají si pokoj. Teď mi přišlo do mailu pojednání „200 důkazů, že Země není kulatá ale placatá“. Kolik blbů asi na to naletí …

A podpírají ji čtyři sloni, kteří stojí na zádech velké želvy A’tuin, to ví přece každý.
A tady máte fotografický důkaz
https://www.google.cz/search?q=%C5%BEelva+atuin&biw=1680&bih=930&tbm=isch&imgil=iHHlPYahAt3oMM%253A%253BWGru7uCVrGr7eM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.math.muni.cz%25252F~xgrmeloval%25252F&source=iu&pf=m&fir=iHHlPYahAt3oMM%253A%252CWGru7uCVrGr7eM%252C_&usg=__Xv1fAqVoakkJc2dOkRtkLROb_YM%3D&ved=0ahUKEwjo4dHVkvjPAhWLXBQKHSyvAKYQyjcINg&ei=4XUQWKjtD4u5UazegrAK#imgrc=iHHlPYahAt3oMM%3A

zajoch
26. 10. 2016 11:04

Snad ty politické ubohé loutky pana z velvyslanectví budou překvapené, že prezident neztratil na přízni lidí, ale spíš naopak. Obyčejný občan je často znechucený, jak se případ Herman a Brady (nebo jak se jmenuje ) do nekonečna omílá ve všech vymývadlech. Připadá mi, že zde akce budí reakci a lidé se možná ještě víc utvrdí ve svém odporu k našemu fašistickému kléru a zrádným politikům. Kdyby to nebyli, krom toho, že jsou zrádci národa, také tupci, zvolili by jinou formu ovlivňování, si myslím.

karpi
karpi
26. 10. 2016 11:06

Bravo Křístek!!!

„mešita, kterou mu ukradli komunisté.“ … ,P .)))
Jen houšť.

Ten imám je tady
https://www.youtube.com/watch?v=2klm1s8c71c

peter.
26. 10. 2016 11:47

zajoch napsal Snad ty politické ubohé loutky pana z velvyslanectví budou překvapené, že prezident neztratil na příznilidí, ale spíš naopak. Obyčejný občan je často znechucený, jak se případ Herman a Brady (nebo jak se jmenuje ) do nekonečna omílá ve všech vymývadlech. Připadá mi, že zde akce budí reakci a lidé se možná ještě víc utvrdí ve svém odporu k našemu fašistickému kléru a zrádným politikům. Kdyby to nebyli, krom toho, že jsou zrádci národa, také tupci, zvolili by jinou formu ovlivňování, si myslím. Problém vidím v tom,že politika sa robí v hlavných mestách.Ďalším špecifikom ktoré je vlastné hlavným mestám… Číst vice »

Gatta
Gatta
26. 10. 2016 11:59

Omluva – s článkem to nesouvisí – ale doporučuji:
http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=562632

PS
„Judaismus – Křesťanství – Islám“ … tři soupeřící formy jednoho nanávistného a vražedného pouštního monoteismu starého Abraháma.

hudryper
hudryper
26. 10. 2016 12:54

Gatta napsal „Judaismus – Křesťanství – Islám“ … tři soupeřící formy jednoho nanávistného a vražedného pouštního monoteismu starého Abraháma. GattaCitovat Ale najdou se i tací,co zneužívají všechny jeho formy a stačí jim k tomu jeden život. Povahopis,co následuje je k osobě jeho nositele více než ohleduplný…: Tah koněm (Povahopis Daniela Hermana) – retro Mojmír Grygar 25.10. 2016 Literárky inShare Daniel Herman je muž mnoha tváří, mnoha povolání. Pochází ze židovské rodiny, která má dlouhou tradici (sám se pyšní tím, že prapraprastrýcem jeho prababičky byl Josef Dobrovský). 1. Neměl ale v úmyslu jít po stopách předků, uskočil stranou – dalo by… Číst vice »

hudryper
hudryper
26. 10. 2016 12:57

Tah koněm (Povahopis Daniela Hermana) – retro

http://www.novarepublika.cz/2016/10/tah-konem-povahopis-daniela-hermana.html

orinoko
26. 10. 2016 13:12

Víte, je něco jaksi mezi nebem a zemi.
Dejte vedle sebe anfas soudruhu Hermanna a Halika a možná budete zasnout. Dobře živené pr.el.y na krcích, nějaký asketismus viry nedohledate.
Dukata vynechávam.
Je to jako s Emerikou. Nikde žádná věrohodná souvislost s proklamovanou podstatou.
Největší chrapouni věnující se podobnému obsahu svoji existence pak jsou Poláci. Ne nadarmo tak miluji Halič.

Irena
26. 10. 2016 13:15

Kurvy NATOvský.

Россия отказалась от дозаправки «Адмирала Кузнецова» в испанском порту

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/politics/26/10/2016/5810a7f79a79473a5590967c

peter.
26. 10. 2016 13:35

hudryper napsal Tah koněm (Povahopis Daniela Hermana) – retro http://www.novarepublika.cz/2016/10/tah-konem-povahopis-daniela-hermana.html Nemožno mať žiadne pochybnosti o tom,že p.Herman sa nikdy svojho židovstva nevzdal.Je pre mňa stále záhadou,čo vedie niektorých židov k tomu,že sa dokážu spojiť aj s najväčšími nepriateľmi a vrahmi židovstva.Mám na mysli nie len Hermana ktorý sa druží so sudeťákmi,ale aj „ukrajincov“ ako Walcman, alebo pravoverní židia Ihor Kolomojskyj, Volodymir Grojsman a Boryslav Bereza.Koľko len židov povraždila UPA a esesáci z waffen SS „Galícia“.Naše deti povinne absolvujú návštevu Oswienčimu aby si pripomenuli zverstvá páchané na židoch a židia?Objímajú sa a pochodujú s pohrobkami svojich vykynožovateľov,dokonca pod rovnakými zástavami ako… Číst vice »

Alena
Alena
26. 10. 2016 16:19

mimo jiné zde zaznělo- pan Herman je bezpečnostní hrozba, upozorňovali prezidenta před jeho jmenováním- důvodem je napojení na Islamisty
http://www.nwoo.org/2016/10/26/tv-magazin-26-10-2016/

jigael
jigael
26. 10. 2016 18:07

Sio napsal

Nedají si pokoj. Teď mi přišlo do mailu pojednání „200 důkazů, že Země není kulatá ale placatá“. Kolik blbů asi na to naletí …

Jéé – Sio, dejto to sem, prosím, jako článek. Ať je trochu sranda.

Sio
Sio
27. 10. 2016 8:15

karpi napsal

Bravo Křístek!!!

„mešita, kterou mu ukradli komunisté.“ … ,P .)))
Jen houšť.

Ten imám je tady
https://www.youtube.com/watch?v=2klm1s8c71c

Ne Země je placatá, a dám mu zapravdu, muslimové mají také mozky, jen většina z nich je má placaté, když takovým nesmyslům věří.

Sio
Sio
27. 10. 2016 8:28

jigael napsal
Jéé – Sio, dejto to sem, prosím, jako článek. Ať je trochu sranda.

Je to moc dlouhé a třeba by si autor stěžoval. Uvažoval jsem, že tu dám úryvek jako kvíz, ať si čtenáři lámou hlavu, co je na tom špatně. Jinak můj mail je siorak@seznam.cz

peter.
27. 10. 2016 10:34

O Slovensku sa hovorí,že je to štát silne religiózny.No napriek tomu to u nás nové cirkvi nemajú s registráciou jednoduché a bol by som rád,keby v parlamente prešiel tento návrh:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Kollar-netradicne-o-sprisnenych-pravidlach-pre-cirkev-Za-statne-peniaze-nakupim-spagety-a-budem-sa-s-nimi-obhadzovat-hovori-279324
Pre porovnanie.v Českej republike je na získanie právnej subjektivity potrebných 300 podpisov a 10 tisíc podpisov je potrebných na získanie ďalších práv,napr.právo na príspevok od štátu,zriaďovať vlastné školy,vykonávať náboženskú výchovu detí,prijímať materiálnu a finančnú pomoc zo zahraničia a nadobúdať hnuteľný aj nehnuteľný majetok.
Tieto pravidlá pre registráciu nových cirkví a náboženských spoločností nadobúdajú obrovský význam práve dnes,keď je Európa zaplavená moslimskými imigrantmi.

Bety
Bety
27. 10. 2016 12:21

peter. napsal Nemožno mať žiadne pochybnosti o tom,že p.Herman sa nikdy svojho židovstva nevzdal.Je pre mňa stále záhadou,čo vedie niektorých židov k tomu,že sa dokážu spojiť aj s najväčšími nepriateľmi a vrahmi židovstva.Mám na mysli nie len Hermana ktorý sa druží so sudeťákmi,ale aj „ukrajincov“ ako Walcman, alebo pravoverní židia Ihor Kolomojskyj, Volodymir Grojsman a Boryslav Bereza.Koľko len židov povraždila UPA a esesáci z waffen SS „Galícia“.Naše deti povinne absolvujú návštevu Oswienčimu aby si pripomenuli zverstvá páchané na židoch a židia? Peter, to bude nejspíš tím, že jsou židé a židé. Jedni ti obyčejní, bez vlivu a velkého bohatství a… Číst vice »